Dodaj do ulubionych

Jak rządził Tadeusz Ferenc

    • Gość: maly... Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 82.177.97.* 27.09.06, 17:05
      Od dzisiaj jestem przeciwny jego drugiej kadencji-rozbija rzeszowski sport.
      • Gość: ps Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 23:39
        Rozbija ? Niechce inwestować w coś co i tak zostanie zniszczone przy budowie
        nowego stadionu. Nie chce marnować Naszych pieniędzy, a Połtorak wykorzystuje to
        że sa wybory aby wyciągnąć jak najwięcej kasy. Miasto chce zbudować stadion za
        40 mln, a Ci jeszcze chcą aby dokładali do prac które i tak przepadna za nie
        długi czas, to jest wyrzucanie kasy w błoto, nie licząc tego że miasto już
        dokładało się do nadmuchiwanych band, ale Półtorak to za mało.
      • Gość: MS Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:31
        Co rozbija? Głupia Stal Rzeszów dostała od miasta prezent w postaci pół miliona złotych.
    • Gość: Anka Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 61.34.164.* 29.09.06, 11:54
      ja na niego napewno już nie zagłosuję ...
      • Gość: MS Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:32
        Łaski bez.
    • Gość: Marek Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 20:47
      Przez niektórych panow w w wieku emerytalnym zwany Tadzik ( kolegow z czasów
      PRL )
      • Gość: jadzia Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 81.15.189.* 09.10.06, 12:50
        Aleś Ty głupi! Klapki z oczu zdejmij! Przejrzyj na te swoje piekne oczy, moze
        jeszcze cos zobaczysz? Szkoda, jesli tylko krew ci zalewa oczy. Świat jest taki
        piękny!!!!!! A ty nic nie widzisz. Mało tego, nie myslisz! Uruchom swoje
        komorki mózgowe.Spróbuj! Moze siejescze uda???????
    • Gość: hast 2 Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 81.15.189.* 04.10.06, 08:40
      Zrobił parkingi-fakt.Ale poza tym stary/obecnie przechszczony komuch i
      reklamiarz.Poza tym jego czyste ręce to mit. Facet ma kupę prywatnych
      interesów.A Szlachta jest dupa, ze go jeszcze z nich nie rozliczył.
      • Gość: MS Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:33
        Szlachta to kretyn. Podczas swojej kadencji nic nie osiągnął. Teraz tylko gnoi Ferenca - jedynego, który chce czegoś dokonać. Poza tym tytuł Samorządowca Roku mówi chyba za siebie?!
        • Gość: Mag Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.krak.tke.pl 08.10.06, 19:18
          „Szklachta to k...” - pisze gość „MS” . Właściciel tego tekstu jest mocno
          przewrażliwiony i podniecony wyborami. Prawdopodobnie musi być przyszłym
          kandydatem i służy jako ścierka p. Ferencowi.

          Tak więc gościu „MS” twój post nie jest również na temat bo w treści informacji
          jaką nam sprawiła GW nie ma porównań więc możesz troszkę wyluzować.
          Według mnie nie ma możliwość porównać te dwie postacie ponieważ podczas swojej
          prezydentury dysponowały różną sytuacją w kraju. Finansów z UE nie było 7 ani 6
          lat temu więc jeżeli ktoś pisze że ten jest super, a ten be jest lekko
          ograniczony i opóźniony.

          Jeżeli byście więcej czytali książek i mniej oglądali telewizji to wpadlibyście
          na pomysł, że różnica polega na sposobie reklamowania a nie rządzeniu.

          Ten kto wygra w tym roku wybory będzie miał również proste zadanie ponieważ
          fundusze, które miasto będzie mogło uzyskać dadzą jakieś możliwości.

          Na koniec postu chciałem podziękować p. prezydentowi za wysiłek i moc pracy
          jaką włożył. Za trud i pot podczas objazdów. Za to, że nie bałeś się zakasać
          rękawy i pokazać jak się pracuje na budowie, jak zamiata chodniki. Za każdą
          sekundę poświęconą w stworzenie wielkiego centrum kulturalno-rozrywkowego.
          Największego i najpotężniejszego miasta w województwie podkarpackim. Dziękuję
          za to, że Rzeszów swoim rozwojem i determinacją władcy prześcignął miasta tak
          duże jak Warszawa i Gdańsk. Dziękuję za stworzenie pracy za kasą w
          hipermarkecie. Za przyciągnięcie największych firm. Stworzenie również centrum
          informatycznego. Za super i tanią domenę lotniczą, która jest wizytówką i
          ściąga wielu turystów. To dzięki Tobie ½ Rzeszowa uważa Cię za wzór gospodarza.
          Jesteś super !!! Mam nadzieje, że jeszcze się dogadamy bo wtedy nie miałem
          wystarczająco ...
          POZDRAWIAM i jeszcze raz DZIĘKUJĘ
          • bolko6 A w Opolu to tak..... 14.10.06, 20:56
            Nikt nie chce siedzieć z Piotrem Synowcem
            Prokurator zarzuca byłemu prezydentowi Opola przyjęcie ponad 670 tys. zł
            łapówek. Wczoraj rozpoczął się jego proces. Odczytano akt oskarżenia.


            Piotr Synowiec ma nad czym myśleć. Co zrobić, by dostać jak najniższy wyrok?
            (fot. Witold Chojnacki) Proces zaczął się bez przeszkód, bo w Sądzie Okręgowym
            w Opolu stawiło się wszystkich 24 oskarżonych. Wśród nich jest siedmiu
            urzędników. Reszta to przedsiębiorcy, którym zarzuca się wręczanie łapówek.

            Na sali sądowej Piotr Synowiec, były prezydent Opola, siedział sam. Nikt z
            pozostałych oskarżonych nie chciał usiąść obok niego. Dopiero podczas drugiej
            przerwy na sądowym korytarzu dawni partyjni koledzy przywitali się z Synowcem i
            zamienili z nim kilka zdań.

            Leszek Pogan zajął miejsce w ostatniej ławce. To już jego drugi proces. Swoimi
            uwagami i radami dzielił się z innymi oskarżonymi. Marzenie B., która chce się
            dobrowolnie poddać karze, podpowiadał, jak przeliczyć ogólną kwotę grzywny na
            liczbę dni, które musiałaby spędzić w areszcie, gdyby grzywny nie zapłaciła.

            Według prokuratury, Piotr Synowiec brał łapówki w latach 1999-2002 jako radny,
            przewodniczący rady miasta, a później prezydent Opola. Postawiono mu 19
            zarzutów, z czego 17 dotyczy korupcji. Brał koperty za przyznawanie lokali
            usługowych i mieszkań, wygrywanie przetargów na prace remontowe, przyznawanie
            koncesji na sprzedaż alkoholu, umarzanie podatków...
            - Piotr Synowiec nie działał sam, ale w powiązaniu z innymi osobami -
            powiedziała wczoraj prokurator Violetta Kowalska.

            Pod lupą
            Były prezydent Opola Leszek Pogan i były szef przetargów Remigiusz Promny będą
            teraz w Sądzie Okręgowym w Opolu częstymi gośćmi. We wtorki odbywa się pierwszy
            proces ratuszowy, a w czwartki sprawa Synowca. Pogan i Promny w obu zasiadają
            na ławie oskarżonych. W najbliższy wtorek adwokaci Promnego i Pogana będą
            wygłaszali mowy końcowe, bo pierwszy proces jest już na finiszu. Dwa dni
            później oskarżeni muszą się stawić na sprawie PIotra Synowca.
            Wiele wskazuje na to, że proces, który się wczoraj rozpoczął, nie będzie
            ostatnim dla Synowca i Promnego. W prokuraturze toczy się jeszcze kilka
            śledztw, w których postawiono im kolejne korupcyjne zarzuty. Kiedy te
            postępowania się zakończą, na razie nie wiadomo.Łapówki miał przyjmować
            wspólnie z byłym prezydentem Opola Leszkiem Poganem, byłym szefem miejskich
            przetargów Remigiuszem Promnym, byłym radnym SLD Arturem Sypieniem oraz byłym
            dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury Dariuszem Siedlakiem. Oprócz Synowca i
            Sypienia pozostali nie przyznają się do winy.

            W 2001 r., razem z Poganem, Synowiec miał wziąć 38 tys. zł od właścicielki
            kawiarni "Pod Arkadami" za umożliwienie wykupu lokalu. 20 tysięcy wziął od
            firmy Logos za umorzenie jej 100 tys. zł podatku. Wczoraj, jako pierwsza w
            procesie, wyjaśnienia złożyła 39-letnia Marzena B., była pracownica sieci
            sklepów "Biedronka". To ona pośredniczyła w przekazaniu Synowcowi 15 tysięcy
            złotych w zamian za co załatwił on opolskim "Biedronkom" koncesję na sprzedaż
            alkoholu.

            Firma żony Synowca wystawiła fakturę za rzekomą organizację pokazów mody w
            sklepach tej sieci. Marzena B. odebrała fakturę od Synowca i zawiozła do
            siedziby właściciela "Biedronek" w Poznaniu. Tam oddała dokument swojemu
            przełożonemu. Pieniądze wypłacono Synowcowi przez firmę jego żony.
            Marzena B. przyznała się do popełnienia przestępstwa i zadeklarowała chęć
            dobrowolnego poddania się karze. Zaproponowała rok więzienia w zawieszeniu na
            dwa lata i 7,5 tys. zł grzywny. Sąd nie odniósł się na razie do tej propozycji.

            Na następnej rozprawie - w przyszły czwartek - sąd rozpocznie przesłuchiwanie
            Piotra Synowca. Prezydentem Opola przestał być jesienią 2002 r., kiedy przegrał
            wybory z Ryszardem Zembaczyńskim. W maju 2004 r. zatrzymali go policjanci z
            wydziału przestępstw gospodarczych. Sąd na wniosek prokuratury aresztował go na
            trzy miesiące. Ponieważ Synowiec poszedł na współpracę z organami ścigania, po
            tym okresie mógł opuścić areszt. Były prezydent złożył mandat radnego SLD i
            wycofał się z życia publicznego.

            Podczas śledztwa przyznał się do winy. Chciał się dobrowolnie poddać karze, ale
            jego adwokat nie dogadał się z prokuraturą co do wysokości wyroku.

            Maciej T. Nowak
            mnowak@nto.pl
            077 44 32 583
          • m.maciejczyk Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc 15.10.06, 23:18
            Ja powiem jedno, póki co nie ma lepszego kandydata na Prezydenta Miasta Rzeszowa
            prócz Tadeusza Ferenca. Taka jest prawda
            • kulki7 Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc 16.10.06, 00:01
              Jeżeli to prawda, to nad Rzeszowem trzeba zapłakać. Biedne to miasto, którego
              elita jest w stanie wydać z siebie jako najlepszy owoc Tadeusza Ferenca.
            • Gość: SLD Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 82.160.117.* 16.10.06, 21:34
              maciejczyk spadaj stąd na twoją stronę nikt normalny by nie wszedł !111111
              • m.maciejczyk Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc 28.10.06, 16:31
                SLD to nie wchodź :) jak Ci się nie podoba.

                Kulki no jak na razie to jest 4 kandydatów. A z nich najlepszy jest Ferenc.
    • Gość: 100 :) Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 22:27
      jestem setna :)
    • lkow1 Jak rządził Tadeusz Ferenc 11.11.06, 05:33
      Polska miała Kazimierza Wielkiego,a Rzeszów ma Tadeusza WIELKIEGO.To wspaniały
      prezydent,takiego nie mieliśmy dotąd.Jako kierowca jestem wdzięczna za drogi i
      miejsca do parkowania,a jako mieszkaniec za obecny wygląd Rzeszowa.Jak dotąd
      ani Janowski,ani Szlachta się tym kompletnie nie zajmował.Oni spędzali czas
      głównie na rozbudowie kościołów i plebanii.Głównie Janowski zamykał drogę dla
      inwestorów zewnętrznych / słynna sprawa hali widowiskowej na
      Podpromiu/.Poprzednicy Ferenca zrobili z miasta "Rzeszówek" koło Łańcuta.Co do
      oświaty,to faktycznie zamiast czynić w tej sferze odzczędności,to można
      pozyskiwać dla niej pieniądze,lecz z drugiej strony zmobilizowało to dyrektorów
      placówek i sami znajdowali sponsorów oraz byli gospodarzami na swoich
      obiektach.Ogólnie świetna kadencja i oby zdrowie dopisało Ferencowi na
      najbliższe 4 lata.
      • Gość: abc Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 79.139.106.* 07.11.09, 19:19
        Polska miała Kazimierza Wielkiego , Rzeszów miał tow. Kruczka.
        Komuniści budowali to miasto, kosztem reszty regionu niestety.
        Ferenc tylko go uporzadkował nic więcej.
    • Gość: xxx ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.08, 23:39
      dajcie spokoj z tym chwaleniem tego ferenca...co takiego zrobił ten "SUPER
      DROGOWIEC" ? on nie ma zieloego pojecia o drogach
    • Gość: zjk potwierdzam ... IP: 188.33.166.* 06.11.09, 12:27
      ktokolwiek z nas ma kogoś jako pracownik w szkole potwierdzi że 'co z tego że
      jedziesz drogą, jeśli jesteś przygłupem' - i o to chodzi chyba w tej polityce
      - ludźmi niewykształconymi i stłamszonymi łatwiej sterować, tylko wtedy już
      abonenta nie będzie więc po co - nie wiadomo komu i czemu to służy
    • dr_psychol A idź pan w człon ... 08.11.09, 19:36
      zadam tylko kilka prostych pytań:

      1. Ile fabryk powstało w Rzeszowie z inicjatywy i w wyniku działań
      Ferenca oraz siedzącej w jego kieszeni rady miasta, lub też ile
      działek, z pełną infrastrukturą pod takie inwestycje, w Rzeszowie
      przygotowano? Ile miejsc pracy dla absolwentów lokalnych uczelni
      stworzył Ferenc w Rzeszowie?
      Proszę nie pisać bzdur ze prezydent nie jest od tego, bo jest.

      2. W jakiej kondycji finansowej jest MPK i dlaczego cały czas w
      fatalnej?

      3. Jakie reprezentacyjne budynki odpowiadające współczesnym
      standardom oraz trendom architektonicznym, powstały za kadencji
      Prezesa Ferenca w Rzeszowie?

      4. Jakie wydarzenia kulturalne, z prawdziwego zdarzenia mają miejsce
      w naszym miescie? I dlaczego prawie żadne? :)

      5. Jakie nowe drogi i mosty, wpływające w realny sposób na
      rozładowanie ruchu w miescie, powstały za kadencji Ferenca? I
      dlaczego prawie żadne :)

      6. Ile parkingów podziemnych i nadziemnych, powstało w Rzeszowie za
      panowania Pana Tadka. I dlaczego nie powstał ani jeden?

      7. Czy w Rzeszowie istnieje coś takiego jak zdrowa konkurencja na
      rynku wynajmu lokali pod handel i usługi? I dlaczego nie? :)

      Można by tak pisać jeszcze długo ...
    • Gość: ferencjonada Ferenc coraz sławniejszy IP: 94.76.204.* 04.12.09, 23:17
      Ferenc,a kuku, jesteś nawet tam :)

      www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/polityka-gospodarka-funkcje/prezydenci/ferenc-tadeusz-prezydent-rzeszowa-rzuca-slowa-na-wiatr/1
      • Gość: p Re: Ferenc coraz sławniejszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.09, 23:45
        No no jaka piękna esbecka nazwa portalu :) To mu być ulubiona strona wszelkiej
        maści zakompleksionych frustratów.
    • Gość: malina Rzeszow jest piekny IP: *.pools.spcsdns.net 24.05.10, 21:24
      Rzeszow jest coraz pieknieknieszy i to dzieki panu Ferencowi.Moj amerykanski
      przyjaciel byl w Rzeszowie w zeszlym roku i byl pod wrazeniem;) Piekne,czyste
      miasto.Dziekuje panie Ferenc,zrobil Pan dobra robote,mam nadzieje,ze bedzie
      Pan znzowu Szefem;)
      • Gość: bobo Re: Rzeszow jest piekny IP: 94.254.251.* 24.05.10, 21:30
        Niech Twój amerykański przyjaciel spróbuje w Rzeszowie mieszkać i pracować, to
        zobaczymy czy nadal będzie taki zachwycony.
        • hummer Lepszy Dutkiewicz z KUL? 07.06.10, 22:04
          Gość portalu: bobo napisał(a):

          > Niech Twój amerykański przyjaciel spróbuje w Rzeszowie mieszkać i pracować, to
          > zobaczymy czy nadal będzie taki zachwycony.

          Ten co się modli na wałach?
      • Gość: Jadam Re: Rzeszow jest piekny IP: *.rzeszow.vectranet.pl 03.07.10, 18:31
        A ja mam prośbę do Pana Prezydenta o "zrobienie porządków"na placach zabaw dla
        dzieci. Wszystkie są brudne,mimo, ze widać, ze doposażone. Rady osiedlowe,
        Spółdzielnie Mieszkaniowe - do roboty!!!!
    • Gość: kONRAD Ferenc , IP: 83.238.5.* 27.02.11, 11:20
      Tak oto sypie się mit dobrego gospodarza Ferenca . Na dzisiaj same porażki ,
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka