Gość: maly... Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 82.177.97.* 27.09.06, 17:05 Od dzisiaj jestem przeciwny jego drugiej kadencji-rozbija rzeszowski sport. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ps Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.06, 23:39 Rozbija ? Niechce inwestować w coś co i tak zostanie zniszczone przy budowie nowego stadionu. Nie chce marnować Naszych pieniędzy, a Połtorak wykorzystuje to że sa wybory aby wyciągnąć jak najwięcej kasy. Miasto chce zbudować stadion za 40 mln, a Ci jeszcze chcą aby dokładali do prac które i tak przepadna za nie długi czas, to jest wyrzucanie kasy w błoto, nie licząc tego że miasto już dokładało się do nadmuchiwanych band, ale Półtorak to za mało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MS Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:31 Co rozbija? Głupia Stal Rzeszów dostała od miasta prezent w postaci pół miliona złotych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anka Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 61.34.164.* 29.09.06, 11:54 ja na niego napewno już nie zagłosuję ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MS Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:32 Łaski bez. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marek Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 20:47 Przez niektórych panow w w wieku emerytalnym zwany Tadzik ( kolegow z czasów PRL ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jadzia Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 81.15.189.* 09.10.06, 12:50 Aleś Ty głupi! Klapki z oczu zdejmij! Przejrzyj na te swoje piekne oczy, moze jeszcze cos zobaczysz? Szkoda, jesli tylko krew ci zalewa oczy. Świat jest taki piękny!!!!!! A ty nic nie widzisz. Mało tego, nie myslisz! Uruchom swoje komorki mózgowe.Spróbuj! Moze siejescze uda??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hast 2 Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 81.15.189.* 04.10.06, 08:40 Zrobił parkingi-fakt.Ale poza tym stary/obecnie przechszczony komuch i reklamiarz.Poza tym jego czyste ręce to mit. Facet ma kupę prywatnych interesów.A Szlachta jest dupa, ze go jeszcze z nich nie rozliczył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MS Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.10.06, 12:33 Szlachta to kretyn. Podczas swojej kadencji nic nie osiągnął. Teraz tylko gnoi Ferenca - jedynego, który chce czegoś dokonać. Poza tym tytuł Samorządowca Roku mówi chyba za siebie?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mag Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.krak.tke.pl 08.10.06, 19:18 „Szklachta to k...” - pisze gość „MS” . Właściciel tego tekstu jest mocno przewrażliwiony i podniecony wyborami. Prawdopodobnie musi być przyszłym kandydatem i służy jako ścierka p. Ferencowi. Tak więc gościu „MS” twój post nie jest również na temat bo w treści informacji jaką nam sprawiła GW nie ma porównań więc możesz troszkę wyluzować. Według mnie nie ma możliwość porównać te dwie postacie ponieważ podczas swojej prezydentury dysponowały różną sytuacją w kraju. Finansów z UE nie było 7 ani 6 lat temu więc jeżeli ktoś pisze że ten jest super, a ten be jest lekko ograniczony i opóźniony. Jeżeli byście więcej czytali książek i mniej oglądali telewizji to wpadlibyście na pomysł, że różnica polega na sposobie reklamowania a nie rządzeniu. Ten kto wygra w tym roku wybory będzie miał również proste zadanie ponieważ fundusze, które miasto będzie mogło uzyskać dadzą jakieś możliwości. Na koniec postu chciałem podziękować p. prezydentowi za wysiłek i moc pracy jaką włożył. Za trud i pot podczas objazdów. Za to, że nie bałeś się zakasać rękawy i pokazać jak się pracuje na budowie, jak zamiata chodniki. Za każdą sekundę poświęconą w stworzenie wielkiego centrum kulturalno-rozrywkowego. Największego i najpotężniejszego miasta w województwie podkarpackim. Dziękuję za to, że Rzeszów swoim rozwojem i determinacją władcy prześcignął miasta tak duże jak Warszawa i Gdańsk. Dziękuję za stworzenie pracy za kasą w hipermarkecie. Za przyciągnięcie największych firm. Stworzenie również centrum informatycznego. Za super i tanią domenę lotniczą, która jest wizytówką i ściąga wielu turystów. To dzięki Tobie ½ Rzeszowa uważa Cię za wzór gospodarza. Jesteś super !!! Mam nadzieje, że jeszcze się dogadamy bo wtedy nie miałem wystarczająco ... POZDRAWIAM i jeszcze raz DZIĘKUJĘ Odpowiedz Link Zgłoś
bolko6 A w Opolu to tak..... 14.10.06, 20:56 Nikt nie chce siedzieć z Piotrem Synowcem Prokurator zarzuca byłemu prezydentowi Opola przyjęcie ponad 670 tys. zł łapówek. Wczoraj rozpoczął się jego proces. Odczytano akt oskarżenia. Piotr Synowiec ma nad czym myśleć. Co zrobić, by dostać jak najniższy wyrok? (fot. Witold Chojnacki) Proces zaczął się bez przeszkód, bo w Sądzie Okręgowym w Opolu stawiło się wszystkich 24 oskarżonych. Wśród nich jest siedmiu urzędników. Reszta to przedsiębiorcy, którym zarzuca się wręczanie łapówek. Na sali sądowej Piotr Synowiec, były prezydent Opola, siedział sam. Nikt z pozostałych oskarżonych nie chciał usiąść obok niego. Dopiero podczas drugiej przerwy na sądowym korytarzu dawni partyjni koledzy przywitali się z Synowcem i zamienili z nim kilka zdań. Leszek Pogan zajął miejsce w ostatniej ławce. To już jego drugi proces. Swoimi uwagami i radami dzielił się z innymi oskarżonymi. Marzenie B., która chce się dobrowolnie poddać karze, podpowiadał, jak przeliczyć ogólną kwotę grzywny na liczbę dni, które musiałaby spędzić w areszcie, gdyby grzywny nie zapłaciła. Według prokuratury, Piotr Synowiec brał łapówki w latach 1999-2002 jako radny, przewodniczący rady miasta, a później prezydent Opola. Postawiono mu 19 zarzutów, z czego 17 dotyczy korupcji. Brał koperty za przyznawanie lokali usługowych i mieszkań, wygrywanie przetargów na prace remontowe, przyznawanie koncesji na sprzedaż alkoholu, umarzanie podatków... - Piotr Synowiec nie działał sam, ale w powiązaniu z innymi osobami - powiedziała wczoraj prokurator Violetta Kowalska. Pod lupą Były prezydent Opola Leszek Pogan i były szef przetargów Remigiusz Promny będą teraz w Sądzie Okręgowym w Opolu częstymi gośćmi. We wtorki odbywa się pierwszy proces ratuszowy, a w czwartki sprawa Synowca. Pogan i Promny w obu zasiadają na ławie oskarżonych. W najbliższy wtorek adwokaci Promnego i Pogana będą wygłaszali mowy końcowe, bo pierwszy proces jest już na finiszu. Dwa dni później oskarżeni muszą się stawić na sprawie PIotra Synowca. Wiele wskazuje na to, że proces, który się wczoraj rozpoczął, nie będzie ostatnim dla Synowca i Promnego. W prokuraturze toczy się jeszcze kilka śledztw, w których postawiono im kolejne korupcyjne zarzuty. Kiedy te postępowania się zakończą, na razie nie wiadomo.Łapówki miał przyjmować wspólnie z byłym prezydentem Opola Leszkiem Poganem, byłym szefem miejskich przetargów Remigiuszem Promnym, byłym radnym SLD Arturem Sypieniem oraz byłym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury Dariuszem Siedlakiem. Oprócz Synowca i Sypienia pozostali nie przyznają się do winy. W 2001 r., razem z Poganem, Synowiec miał wziąć 38 tys. zł od właścicielki kawiarni "Pod Arkadami" za umożliwienie wykupu lokalu. 20 tysięcy wziął od firmy Logos za umorzenie jej 100 tys. zł podatku. Wczoraj, jako pierwsza w procesie, wyjaśnienia złożyła 39-letnia Marzena B., była pracownica sieci sklepów "Biedronka". To ona pośredniczyła w przekazaniu Synowcowi 15 tysięcy złotych w zamian za co załatwił on opolskim "Biedronkom" koncesję na sprzedaż alkoholu. Firma żony Synowca wystawiła fakturę za rzekomą organizację pokazów mody w sklepach tej sieci. Marzena B. odebrała fakturę od Synowca i zawiozła do siedziby właściciela "Biedronek" w Poznaniu. Tam oddała dokument swojemu przełożonemu. Pieniądze wypłacono Synowcowi przez firmę jego żony. Marzena B. przyznała się do popełnienia przestępstwa i zadeklarowała chęć dobrowolnego poddania się karze. Zaproponowała rok więzienia w zawieszeniu na dwa lata i 7,5 tys. zł grzywny. Sąd nie odniósł się na razie do tej propozycji. Na następnej rozprawie - w przyszły czwartek - sąd rozpocznie przesłuchiwanie Piotra Synowca. Prezydentem Opola przestał być jesienią 2002 r., kiedy przegrał wybory z Ryszardem Zembaczyńskim. W maju 2004 r. zatrzymali go policjanci z wydziału przestępstw gospodarczych. Sąd na wniosek prokuratury aresztował go na trzy miesiące. Ponieważ Synowiec poszedł na współpracę z organami ścigania, po tym okresie mógł opuścić areszt. Były prezydent złożył mandat radnego SLD i wycofał się z życia publicznego. Podczas śledztwa przyznał się do winy. Chciał się dobrowolnie poddać karze, ale jego adwokat nie dogadał się z prokuraturą co do wysokości wyroku. Maciej T. Nowak mnowak@nto.pl 077 44 32 583 Odpowiedz Link Zgłoś
m.maciejczyk Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc 15.10.06, 23:18 Ja powiem jedno, póki co nie ma lepszego kandydata na Prezydenta Miasta Rzeszowa prócz Tadeusza Ferenca. Taka jest prawda Odpowiedz Link Zgłoś
kulki7 Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc 16.10.06, 00:01 Jeżeli to prawda, to nad Rzeszowem trzeba zapłakać. Biedne to miasto, którego elita jest w stanie wydać z siebie jako najlepszy owoc Tadeusza Ferenca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SLD Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 82.160.117.* 16.10.06, 21:34 maciejczyk spadaj stąd na twoją stronę nikt normalny by nie wszedł !111111 Odpowiedz Link Zgłoś
m.maciejczyk Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc 28.10.06, 16:31 SLD to nie wchodź :) jak Ci się nie podoba. Kulki no jak na razie to jest 4 kandydatów. A z nich najlepszy jest Ferenc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 100 :) Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.06, 22:27 jestem setna :) Odpowiedz Link Zgłoś
lkow1 Jak rządził Tadeusz Ferenc 11.11.06, 05:33 Polska miała Kazimierza Wielkiego,a Rzeszów ma Tadeusza WIELKIEGO.To wspaniały prezydent,takiego nie mieliśmy dotąd.Jako kierowca jestem wdzięczna za drogi i miejsca do parkowania,a jako mieszkaniec za obecny wygląd Rzeszowa.Jak dotąd ani Janowski,ani Szlachta się tym kompletnie nie zajmował.Oni spędzali czas głównie na rozbudowie kościołów i plebanii.Głównie Janowski zamykał drogę dla inwestorów zewnętrznych / słynna sprawa hali widowiskowej na Podpromiu/.Poprzednicy Ferenca zrobili z miasta "Rzeszówek" koło Łańcuta.Co do oświaty,to faktycznie zamiast czynić w tej sferze odzczędności,to można pozyskiwać dla niej pieniądze,lecz z drugiej strony zmobilizowało to dyrektorów placówek i sami znajdowali sponsorów oraz byli gospodarzami na swoich obiektach.Ogólnie świetna kadencja i oby zdrowie dopisało Ferencowi na najbliższe 4 lata. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: Jak rządził Tadeusz Ferenc IP: 79.139.106.* 07.11.09, 19:19 Polska miała Kazimierza Wielkiego , Rzeszów miał tow. Kruczka. Komuniści budowali to miasto, kosztem reszty regionu niestety. Ferenc tylko go uporzadkował nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx ferenc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.08, 23:39 dajcie spokoj z tym chwaleniem tego ferenca...co takiego zrobił ten "SUPER DROGOWIEC" ? on nie ma zieloego pojecia o drogach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zjk potwierdzam ... IP: 188.33.166.* 06.11.09, 12:27 ktokolwiek z nas ma kogoś jako pracownik w szkole potwierdzi że 'co z tego że jedziesz drogą, jeśli jesteś przygłupem' - i o to chodzi chyba w tej polityce - ludźmi niewykształconymi i stłamszonymi łatwiej sterować, tylko wtedy już abonenta nie będzie więc po co - nie wiadomo komu i czemu to służy Odpowiedz Link Zgłoś
dr_psychol A idź pan w człon ... 08.11.09, 19:36 zadam tylko kilka prostych pytań: 1. Ile fabryk powstało w Rzeszowie z inicjatywy i w wyniku działań Ferenca oraz siedzącej w jego kieszeni rady miasta, lub też ile działek, z pełną infrastrukturą pod takie inwestycje, w Rzeszowie przygotowano? Ile miejsc pracy dla absolwentów lokalnych uczelni stworzył Ferenc w Rzeszowie? Proszę nie pisać bzdur ze prezydent nie jest od tego, bo jest. 2. W jakiej kondycji finansowej jest MPK i dlaczego cały czas w fatalnej? 3. Jakie reprezentacyjne budynki odpowiadające współczesnym standardom oraz trendom architektonicznym, powstały za kadencji Prezesa Ferenca w Rzeszowie? 4. Jakie wydarzenia kulturalne, z prawdziwego zdarzenia mają miejsce w naszym miescie? I dlaczego prawie żadne? :) 5. Jakie nowe drogi i mosty, wpływające w realny sposób na rozładowanie ruchu w miescie, powstały za kadencji Ferenca? I dlaczego prawie żadne :) 6. Ile parkingów podziemnych i nadziemnych, powstało w Rzeszowie za panowania Pana Tadka. I dlaczego nie powstał ani jeden? 7. Czy w Rzeszowie istnieje coś takiego jak zdrowa konkurencja na rynku wynajmu lokali pod handel i usługi? I dlaczego nie? :) Można by tak pisać jeszcze długo ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ferencjonada Ferenc coraz sławniejszy IP: 94.76.204.* 04.12.09, 23:17 Ferenc,a kuku, jesteś nawet tam :) www.uprzejmiedonosze.pl/pl/forum/polityka-gospodarka-funkcje/prezydenci/ferenc-tadeusz-prezydent-rzeszowa-rzuca-slowa-na-wiatr/1 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: p Re: Ferenc coraz sławniejszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.09, 23:45 No no jaka piękna esbecka nazwa portalu :) To mu być ulubiona strona wszelkiej maści zakompleksionych frustratów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: malina Rzeszow jest piekny IP: *.pools.spcsdns.net 24.05.10, 21:24 Rzeszow jest coraz pieknieknieszy i to dzieki panu Ferencowi.Moj amerykanski przyjaciel byl w Rzeszowie w zeszlym roku i byl pod wrazeniem;) Piekne,czyste miasto.Dziekuje panie Ferenc,zrobil Pan dobra robote,mam nadzieje,ze bedzie Pan znzowu Szefem;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bobo Re: Rzeszow jest piekny IP: 94.254.251.* 24.05.10, 21:30 Niech Twój amerykański przyjaciel spróbuje w Rzeszowie mieszkać i pracować, to zobaczymy czy nadal będzie taki zachwycony. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Lepszy Dutkiewicz z KUL? 07.06.10, 22:04 Gość portalu: bobo napisał(a): > Niech Twój amerykański przyjaciel spróbuje w Rzeszowie mieszkać i pracować, to > zobaczymy czy nadal będzie taki zachwycony. Ten co się modli na wałach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jadam Re: Rzeszow jest piekny IP: *.rzeszow.vectranet.pl 03.07.10, 18:31 A ja mam prośbę do Pana Prezydenta o "zrobienie porządków"na placach zabaw dla dzieci. Wszystkie są brudne,mimo, ze widać, ze doposażone. Rady osiedlowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe - do roboty!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kONRAD Ferenc , IP: 83.238.5.* 27.02.11, 11:20 Tak oto sypie się mit dobrego gospodarza Ferenca . Na dzisiaj same porażki , Odpowiedz Link Zgłoś