Gość: klient IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.06, 19:48 TYLKO NIE PIS mamy ich dosc w naszym miescie !!! a co do ferenca to jestetm jak najbardziej za nim i podczas wyborow zaglosuje na niego i jego partie!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Delaj Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 20:18 kto głosuje z a Tadziem niech sie wpisze.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: głos za Tadziem Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 20:31 Jak T.Ferenc odpowie na ostracyzm sld wobec kandydata na radnego K.G. Rada Miejska SLD jednomyślnie wypowiedziała się przeciw wystawieniu tej kandydatury u boku PREZYDENTA. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: golwes Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.dnet.pl 11.10.06, 20:30 i co mówi ten sądaż?? to proste że elektorat pisu to za przeproszeniem tumany a dlaczego?? dlatego że niewiedzą na kogo głosują tadziu im sie podoba i dobrze rządzi to trza na niego zagłosować, no ale na pis też trzeba bo kaczka w tv kazała brak słów i ludzie zastanówcie sie albo sie ktoś podoba i sie na niego głosuje oraz na ugrupowanie go popierające aby mógł coś zrobić albo sie niepodoba i sie głosuje na kogoś innego ręce opadają pozdrawiam mądry elektorat pisu Odpowiedz Link Zgłoś
m.maciejczyk Re: Elektorat PiS popiera Ferenca 11.10.06, 20:35 Dużo się mówi o p. Tadeuszu Ferencu. Wygra wybory na pewno. Ale pytanie jak ułoży się podział w Radzie Miasta. Czy znów będą blokowania rozwoju? Może najwyższy czas zagłosować na ludzi a nie partie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pikuś Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.centertel.pl 11.10.06, 23:14 Panie Mateuszu Maciejczyk głosowaliśmy na człowieka Tadeusza Ferenca czy ghłosowanie na pana zmieni postepowanie rady.Oznacza to że liczy pan na radę PIS czyli jest Pan człowiekiem PIS .Piszę to po to aby uzmysłowić wszystkim wyborcom jakie zabiegi są dokonywane aby wykluczyć T.Ferenca .Rada Miasta zdominowana przez PIS wystawiła sobie laurkę. Dziękujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 00:07 przestań się kolego reklamować na siłę dobra rada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zulugula Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 213.25.45.* 12.10.06, 08:26 Wedle zasady "nadmiar słodyczy wywołuje odruch wymiotny" - mam to samo, jak widzę we wszystkich tematach niezależnego kandydata itd. Na pewno nie zagłosuję na żadnego Maciejczyka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pikuś Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.centertel.pl 11.10.06, 22:56 Szanowny elektoracie PIS nie dajcie się prowokować ludziom typu "Golwes" ten człowiek to typowy prowokator głosowałem w dwie kadencje temu na Pana Szlachtę jeśli usłyszę dobry program ze strony prawicy zagłosuję na ich kandydata.Ostatnie lata przekonały mnie że rację miał Tadeusz Ferenc podstawowa sprawa poszerzenia Rzeszowa. W pierwszej kolejności należało przyjąć sołectwa od dawna zwiazane z Rzeszowem tak jak chciał T.Ferenc a póżniej ewentualnie kalkulować które gminy w całości przyjmować.Ja w obecnej sytuacji gdy większą część kosztów pokrywa Unia jestem za przyjęciem wszystkich gmin wokół Rzeszowa stwarza to możliwość planowania na 50 lat a tym samym przyjęcie najefektywniejszych rozwiązań. Odpowiedz Link Zgłoś
olias Re: Elektorat PiS popiera Ferenca 12.10.06, 08:33 a może elektorat wybierający SAMORZĄD ma głęboko w d.... partie polityczne i wybiera ludzi? a może przy okazji dowiesz się co to jest demokracja? I że nie ma potrzeby obrażać innych obywateli tylko dlatego że mają inne poglądy niż Ty? .... ciekawe czy jesteś na tyle dojrzały, by docenić że nie obrażam Ciebie, jak Ty innych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: golwes Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.dnet.pl 12.10.06, 22:17 no cóż przepraszam ale to był taki skrut myślowy hehehe ale niech mi ktoś wytłumaczy jak można popierać ferenca i jednocześnie pis?? i niema sie co obrażać ale to oczywista sprzecznosc i oczym świadczy?? o ilteligencjii elektoratu?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JA-NO Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 82.177.98.* 11.10.06, 20:41 PIS-Perfidia i Samowola! Panie, broń przed nimi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rze ` FERENC Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 21:23 GŁOSUJMY na Komitet Tadzia FERENCA ! zeby PiS nie wygrał ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mieszkaniec Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 22:12 No to ładnie żeby tylko Tadek w pierwszej rundzie przeszedł!!! Dobrą rade wybierzmy i Rzeszów ruszy z miejsca !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jan Głosujmy na dr Grzebyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 23:31 Jak wróci z Warszawy.Swój chłop.A jaki gospodarny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zulugula Re: Głosujmy na dr Grzebyka IP: 213.25.45.* 12.10.06, 08:23 Kultys na wiceprezydenta!!!!!!!!!!!!! Nie, no ja tylko żartowałem.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.krak.tke.pl 12.10.06, 08:31 Pis nie ma miejsca w Rzeszowie.. wlasnie pokazali jak popieraja... blokujac kolejne inwestycje ... Pis wyjazd .. zeby gorzej nie powiedziec !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hast 2 Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 81.15.189.* 12.10.06, 08:38 Ludzie,nie dajcie się zwariować.Ani jedno ani drugie;Ferenc to dżuma/komuch zakamuflowany/ a PIS to cholera. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zulugula Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 213.25.45.* 12.10.06, 10:58 Natomiast twojej choroby nie ma nawet w katalogu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hahahaha Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.06, 12:05 i to jest dowód , że elektorat PISu mądry nie jest, podkarpacka ciemnota Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: To jakby JOW Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.rzeszow158.tnp.pl 12.10.06, 12:55 Wybory presydenta to właśnie jest ordynacja większościowa w okręgu jednomandatowym. Ile spraw dałoby się uzdrowić, gdyby wszystkie wybory były tak przeprowadzane: wiesz kogo wybrałeś i kto Cię reprezentuje, a ten ktoś wie, że go rozliczysz. Nie ma chowania się za listą wyborczą - tylko człowiek i wyborcy. Oby to przyszło jak najszybciej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bambino Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 18:00 Tyle samo wart ten sondaż co gazeta, która go publikuje. G....! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eryk Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 81.219.8.* 12.10.06, 19:44 Tak? Możesz oswiecić czytelników co takiego gownianegio jest w tym sondażu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Elektorat PiS popiera Ferenca a ja nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 20:52 Ciagle piszą Tadzio a może już czas na emeryture ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.res.pl 13.10.06, 16:37 a gdzie schował glowe w piasek Pan Ożog - Posel PIsuarow. Ani go nie widac ani nie slychac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1944 Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.nat.rsk.pl 13.10.06, 23:47 przed laty kompromitował się w Sokołowie/ gdzie był burmistrzem/ to może poszedł po rozum do głowy / tylko czyjej?/, bo w swojej by go nie znalazł. Odpowiedz Link Zgłoś