Dodaj do ulubionych

Elektorat PiS popiera Ferenca

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.06, 19:48
TYLKO NIE PIS mamy ich dosc w naszym miescie !!!
a co do ferenca to jestetm jak najbardziej za nim
i podczas wyborow zaglosuje na niego i jego partie!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Delaj Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 20:18
      kto głosuje z a Tadziem niech sie wpisze....
      • Gość: głos za Tadziem Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 20:31
        Jak T.Ferenc odpowie na ostracyzm sld wobec kandydata na radnego K.G. Rada
        Miejska SLD jednomyślnie wypowiedziała się przeciw wystawieniu tej kandydatury
        u boku PREZYDENTA.
    • Gość: golwes Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.dnet.pl 11.10.06, 20:30
      i co mówi ten sądaż??
      to proste że elektorat pisu to za przeproszeniem tumany
      a dlaczego??
      dlatego że niewiedzą na kogo głosują
      tadziu im sie podoba i dobrze rządzi to trza na niego zagłosować, no ale na pis
      też trzeba bo kaczka w tv kazała
      brak słów i ludzie zastanówcie sie albo sie ktoś podoba i sie na niego głosuje
      oraz na ugrupowanie go popierające aby mógł coś zrobić albo sie niepodoba i sie
      głosuje na kogoś innego
      ręce opadają
      pozdrawiam mądry elektorat pisu
      • m.maciejczyk Re: Elektorat PiS popiera Ferenca 11.10.06, 20:35
        Dużo się mówi o p. Tadeuszu Ferencu. Wygra wybory na pewno. Ale pytanie jak
        ułoży się podział w Radzie Miasta. Czy znów będą blokowania rozwoju? Może
        najwyższy czas zagłosować na ludzi a nie partie?
        • Gość: Pikuś Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.centertel.pl 11.10.06, 23:14
          Panie Mateuszu Maciejczyk głosowaliśmy na człowieka Tadeusza Ferenca czy
          ghłosowanie na pana zmieni postepowanie rady.Oznacza to że liczy pan na radę PIS
          czyli jest Pan człowiekiem PIS .Piszę to po to aby uzmysłowić wszystkim wyborcom
          jakie zabiegi są dokonywane aby wykluczyć T.Ferenca .Rada Miasta zdominowana przez
          PIS wystawiła sobie laurkę. Dziękujemy.
        • Gość: autor Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 00:07
          przestań się kolego reklamować na siłę
          dobra rada
        • Gość: zulugula Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 213.25.45.* 12.10.06, 08:26
          Wedle zasady "nadmiar słodyczy wywołuje odruch wymiotny" - mam to samo, jak
          widzę we wszystkich tematach niezależnego kandydata itd.
          Na pewno nie zagłosuję na żadnego Maciejczyka!!!
      • Gość: Pikuś Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.centertel.pl 11.10.06, 22:56
        Szanowny elektoracie PIS nie dajcie się prowokować ludziom typu "Golwes" ten
        człowiek to typowy prowokator głosowałem w dwie kadencje temu na Pana Szlachtę
        jeśli usłyszę dobry program ze strony prawicy zagłosuję na ich kandydata.Ostatnie
        lata przekonały mnie że rację miał Tadeusz Ferenc podstawowa sprawa poszerzenia
        Rzeszowa. W pierwszej kolejności należało przyjąć sołectwa od dawna zwiazane z
        Rzeszowem tak jak chciał T.Ferenc a póżniej ewentualnie kalkulować które gminy w
        całości przyjmować.Ja w obecnej sytuacji gdy większą część kosztów pokrywa Unia
        jestem za przyjęciem wszystkich gmin wokół Rzeszowa stwarza to możliwość
        planowania na 50 lat a tym samym przyjęcie najefektywniejszych rozwiązań.
      • olias Re: Elektorat PiS popiera Ferenca 12.10.06, 08:33
        a może elektorat wybierający SAMORZĄD ma głęboko w d.... partie polityczne i
        wybiera ludzi?
        a może przy okazji dowiesz się co to jest demokracja? I że nie ma potrzeby
        obrażać innych obywateli tylko dlatego że mają inne poglądy niż Ty?
        .... ciekawe czy jesteś na tyle dojrzały, by docenić że nie obrażam Ciebie, jak
        Ty innych?
        • Gość: golwes Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.dnet.pl 12.10.06, 22:17
          no cóż przepraszam ale to był taki skrut myślowy
          hehehe
          ale niech mi ktoś wytłumaczy jak można popierać ferenca i jednocześnie pis??
          i niema sie co obrażać ale to oczywista sprzecznosc
          i oczym świadczy??
          o ilteligencjii elektoratu??
    • Gość: JA-NO Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 82.177.98.* 11.10.06, 20:41
      PIS-Perfidia i Samowola! Panie, broń przed nimi!
      • Gość: rze ` FERENC Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 21:23
        GŁOSUJMY na Komitet Tadzia FERENCA ! zeby PiS nie wygrał ;/
    • Gość: mieszkaniec Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 22:12
      No to ładnie żeby tylko Tadek w pierwszej rundzie przeszedł!!! Dobrą rade
      wybierzmy i Rzeszów ruszy z miejsca !!!!
    • Gość: jan Głosujmy na dr Grzebyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.06, 23:31
      Jak wróci z Warszawy.Swój chłop.A jaki gospodarny.
      • Gość: zulugula Re: Głosujmy na dr Grzebyka IP: 213.25.45.* 12.10.06, 08:23
        Kultys na wiceprezydenta!!!!!!!!!!!!!
        Nie, no ja tylko żartowałem....
    • Gość: G Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.krak.tke.pl 12.10.06, 08:31
      Pis nie ma miejsca w Rzeszowie.. wlasnie pokazali jak popieraja... blokujac
      kolejne inwestycje ... Pis wyjazd .. zeby gorzej nie powiedziec !!!!!!!!!!!
    • Gość: hast 2 Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 81.15.189.* 12.10.06, 08:38
      Ludzie,nie dajcie się zwariować.Ani jedno ani drugie;Ferenc to dżuma/komuch
      zakamuflowany/ a PIS to cholera.
      • Gość: zulugula Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 213.25.45.* 12.10.06, 10:58
        Natomiast twojej choroby nie ma nawet w katalogu.
        • Gość: hahahaha Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.10.06, 12:05
          i to jest dowód , że elektorat PISu mądry nie jest, podkarpacka ciemnota
    • Gość: To jakby JOW Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.rzeszow158.tnp.pl 12.10.06, 12:55
      Wybory presydenta to właśnie jest ordynacja większościowa w okręgu
      jednomandatowym. Ile spraw dałoby się uzdrowić, gdyby wszystkie wybory były tak
      przeprowadzane: wiesz kogo wybrałeś i kto Cię reprezentuje, a ten ktoś wie, że
      go rozliczysz. Nie ma chowania się za listą wyborczą - tylko człowiek i wyborcy.
      Oby to przyszło jak najszybciej.
    • Gość: Bambino Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 18:00
      Tyle samo wart ten sondaż co gazeta, która go publikuje. G....!
      • Gość: eryk Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: 81.219.8.* 12.10.06, 19:44
        Tak? Możesz oswiecić czytelników co takiego gownianegio jest w tym sondażu?
    • Gość: marek Elektorat PiS popiera Ferenca a ja nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.06, 20:52
      Ciagle piszą Tadzio a może już czas na emeryture ??
    • Gość: wyborca Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.res.pl 13.10.06, 16:37
      a gdzie schował glowe w piasek Pan Ożog - Posel PIsuarow. Ani go nie widac ani
      nie slychac
      • Gość: 1944 Re: Elektorat PiS popiera Ferenca IP: *.nat.rsk.pl 13.10.06, 23:47
        przed laty kompromitował się w Sokołowie/ gdzie był burmistrzem/ to może
        poszedł po rozum do głowy / tylko czyjej?/, bo w swojej by go nie znalazł.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka