IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.10.06, 07:53
Chodzę na kurs języka angielskiego. Jestem co raz mniej zadowolona.
Nauczycielom czas przecieka przez palce. Brak książek. Szkoła zebrała
pieniądze, miała zamówić książki i do tej pory nie kupiła. Brak pisaków do
pisania na tablicy. Nauczyciele trochę nie przygotowani improwizują na
lekcjach. Wychodzą by coś skserować. A powinni mieć to już przygotowane.
Jaką proponujecie szkołę. Jakie są ceny kursów w Rzeszowie w grupie do max.
10-12 osób.
Obserwuj wątek
    • Gość: hmm Re: angielski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.10.06, 23:14
      nie wiem czy jest teraz szkola ktora gwarantuje ekstra poziom.Ale gdzie takie
      sytuacje cie spotykaja,podziel sie zeby inni nie zbladzili...
      • Gość: miś zły bardzo Re: angielski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.06, 14:49
        britisz school?
    • Gość: karolek Re: angielski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.06, 18:22
      też chodziłem do British School. Na początku wszystko pięknie wyglądało, małe
      grupki a po trzech zajęciach ludzie w sali nie mogli się pomieścić;| Ale pewnie
      tak jest w większości szkołach ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka