Dodaj do ulubionych

Szukam dobrego pediatry w Krośnie

02.01.07, 22:48
Moja córcia (22 m-ce)choruje od 1,5 m-ca prawie stale. Gdy jej przechodzi to
jest kilka dni spokoju i od nowa łapie infekcje. Nasza p. doktor przepisuje
kolejne antybiotyki ale mam wrażenie, że one może i pomagają ale strasznie
osłabiają i więcej z nich szkody niż pożytku. Chodzę do przychodni na ul.
Wojska Polskiego. Kto zna kogoś kto by mi coś doradził, może być prywatnie
przyjmujący lekarz. Dodam, że straciłam zaufanie do naszej p. doktor i nie
mogę się coś z nią ostatnio porozumieć. Z góry dziękuję za rady.
Obserwuj wątek
    • dziewczynka_bez_zapalek Re: Szukam dobrego pediatry w Krośnie 03.01.07, 12:20
      na ul. Krakowskiej naprzeciw szkoły podstawowej nr 10 przyjmuje pani pediatra,
      która zajmuje się leczeniem homeopatycznym. słyszałam, że jest dobra i wiele
      osób ją zachwala.

      wieczorkiem postaram się napisać Ci nr telefonu do niej.
      • joanb333 Re: Szukam dobrego pediatry w Krośnie 03.01.07, 12:42
        z góry dziękuję i czekam
    • dziewczynka_bez_zapalek Re: Szukam dobrego pediatry w Krośnie 03.01.07, 22:01
      wg tego co piszą na forum krosna to dobrym pediatrą wydaje się być dr Langner
      www.krosno24.pl/opinie.php?podstr=temat&topicid=2265

      Langner Lucjan, dr nauk med. Spec. pediatra
      38-400 Krosno, ul. Korczyńska 40
      Tel. (0-13) 436 51 51


      a co do tej lekarki z Krakowskiej to podam jutro bo dziś nie wychyliłam nosa z
      domu!

      pozdrawiam!
      • joanb333 Re: Szukam dobrego pediatry w Krośnie 03.01.07, 22:28
        okey na razie dziękuję i pozdrawiam
      • ania19771 Re: Szukam dobrego pediatry w Krośnie 04.01.07, 13:08
        Przepraszam ze tak wtrące sie do dyskusji...pytałam kiedyś na krośniejskim
        forum ale nikt mi nie podał namiarów do homeopaty i tutaj znalazłam Pania-
        jezeli tylko Pani znajdzie czas to proszę napisać tutaj albo na pocztę-jestem z
        Dębicy i troszkę bliżej mi do Krosna niż do Krakowa
        Z góry dziekuję za każdę informację
        Pozdrawiam
        Anka
        • dziewczynka_bez_zapalek mam !!! 04.01.07, 15:54
          Joanna Biduś - indywidualna praktyka lekarska, pediatra, lekarz rodzinny,
          homeopata

          należy zadzwonić w celu rejestracji pod numer telefonu
          601 927 000

          <-
          • joanb333 Re: mam !!! 04.01.07, 16:37
            okey Dzięki Wiem gdzie to jest. Mojej Małej już przechodzi powoli, ale mimo to
            pewnie wybierzemy się tam. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
          • ania19771 wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!! 04.01.07, 18:26
            Bardzo Pani dziękuję i to jeszcze za takie pokierowanie-myślę ze łatwo
            znajdziemy dzięki Pani opisowi
            Buziaczki za pomoc
            *******************************************************************
            Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku!!!!!!!!
            • dziewczynka_bez_zapalek Re: wielkie dzięki!!!!!!!!!!!!!!! 04.01.07, 21:05
              ależ nie ma za co :)

              w razie pytań proszę pisać na mój mail gazetowy :)

              pozdrawiam!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka