joanb333
02.01.07, 22:48
Moja córcia (22 m-ce)choruje od 1,5 m-ca prawie stale. Gdy jej przechodzi to
jest kilka dni spokoju i od nowa łapie infekcje. Nasza p. doktor przepisuje
kolejne antybiotyki ale mam wrażenie, że one może i pomagają ale strasznie
osłabiają i więcej z nich szkody niż pożytku. Chodzę do przychodni na ul.
Wojska Polskiego. Kto zna kogoś kto by mi coś doradził, może być prywatnie
przyjmujący lekarz. Dodam, że straciłam zaufanie do naszej p. doktor i nie
mogę się coś z nią ostatnio porozumieć. Z góry dziękuję za rady.