Dodaj do ulubionych

DEPTUŁA DO MACANIA KUR

15.04.03, 15:42
Niech go wreszcie ktoś wywali zanim swoimi weterynaryjnymi dziełami spiepszy
(zainsyminuje) wszystko co się rusza na tej ziemi. Jak można Rybkę wrzucać do
tej samej wody którą zabrudziła. Ja wiem że weterynarz to weterynarz i będzie
zawsze za tym co zwierzęce ale ryby głosu nie mają. Niech ktoś Deptule da
jakąś klacz będzie przynajmniej jakiś efekt- Osłokonie - nie mylić z mułami
te są o niebo mądżejsze.
Obserwuj wątek
    • korniszonek Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR 15.04.03, 21:51
      Może trochę ostre słowa mazuza ale masz rację. deptuła kompromituje nie tylko
      siebie ale i całe województwo. Stajemy sie pośmiewizkiem całej Polski. Ostatnio
      dzwonił do mnie kolega z Opola i pytał czy to prawda że do naszego marszałka
      można przyjechać z krową a On już będzie wiedzial co zrobić. Gościu odejdź nie
      daj sie prosić. Nawet wyśle ci kwiaty z tej okazji i zawiozę żebyś nie został
      bez grosza moje króliki do szczepienia.
    • Gość: dysafor Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.04.03, 22:12
      mazuzia napisała:

      > Niech go wreszcie ktoś wywali zanim swoimi weterynaryjnymi dziełami spiepszy
      > (zainsyminuje) wszystko co się rusza na tej ziemi. Jak można Rybkę wrzucać do
      > tej samej wody którą zabrudziła. Ja wiem że weterynarz to weterynarz i będzie
      > zawsze za tym co zwierzęce ale ryby głosu nie mają. Niech ktoś Deptule da
      > jakąś klacz będzie przynajmniej jakiś efekt- Osłokonie - nie mylić z mułami
      > te są o niebo mądżejsze.

      Żeby mieć pojęcie o macaniu kur, mułach i osłokoniach, nie trzeba wcale, jak
      widać na załączonym obrazku, znać sie na ortografii.
      • Gość: kiero Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.man.rsk.pl 15.04.03, 22:20
        Gość portalu: dysafor napisał(a):

        > Żeby mieć pojęcie o macaniu kur, mułach i osłokoniach, nie trzeba wcale, jak
        > widać na załączonym obrazku, znać sie na ortografii.

        To sie nadaje na cytat tygodnia !
    • mazuzia Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR 15.04.03, 22:38
      Kur nie macałam i wiem że ortografa dałam - taka to mądrość. Ale nie zmienia to
      zdania że deptuła tylko nadaje się do macania
      • Gość: dysafor Re: KTO DO MACANIA KUR ? IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 15.04.03, 22:49
        mazuzia napisała:

        > Kur nie macałam
        > i wiem że ortografa dałam
        > - taka to mądrość.
        > Ale nie zmienia to zdania
        > że deptuła tylko nadaje się
        > do macania

        Żeby tylko jednego.
        Ale nie przejmuj się. Mickiewicz też podobno miał dwóję z polskiego, a Pana
        Tadeusza w końcu wierszem opisał. Zosię i Telimenę też. Ale już nie pamiętam
        czy tam było coś o macaniu, koniach, klaczy i iseminizacji czy też nie.
        • Gość: bywalec Re: KTO DO MACANIA KUR ? IP: *.man.rsk.pl 16.04.03, 21:07
          Lapy od Teatru!! nie wykonywac polecen Burego.Lepiej zaineresowac sie matactwem
          Rybki i Jurkiewicza dowody na przekrety ma Krzysztof Motyka.To jest temat rzeka
          dziennikarze do roboty.Lapym od teatru~!
          • Gość: dysafor Re: POMOCY! IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.04.03, 21:31
            Gość portalu: bywalec napisał(a):

            > Lapy od Teatru!! nie wykonywac polecen Burego.Lepiej zaineresowac sie
            > matactwem Rybki i Jurkiewicza dowody na przekrety ma Krzysztof Motyka.To jest
            > temat rzeka dziennikarze do roboty.Lapym od teatru~!

            Czy ktoś mnie może oświecić o co tu właściwie chodzi? To iseminizacja, to
            osłokoń, to muł, to znowu weterynarz jakiś, to łapy czyjeś, to przekręty
            jakieś. Siemaszkowa przewraca się w grobie.

            Oj, Melponena jeszcze Was będzie straszyć po nocach, koneserzy i znawcy sztuki,
            zobaczycie.
            • Gość: mietk Re: POMOCY! IP: 213.241.95.* 17.04.03, 13:22
              Ludzie pomozcie wyciagnac do wierzchu te matactw RYBKI I jURKIEWICZA SLYSZALEM
              O TYM BARDZO DUZO jURKIEWICZ ZAJAL SIE CHLEBKAMI A KTO GO ROZLICZY ZA AUKCJE NO
              ALE JAK KOLES rYBKA OBEKJMIE DYREKCJE TO JURKIEWICZ JEST W DOMU.
          • Gość: lolo Re: KTO DO MACANIA KUR ? IP: *.man.rsk.pl 21.04.03, 11:47
            Gość portalu: bywalec napisał(a):

            > Lapy od Teatru!! nie wykonywac polecen Burego.Lepiej zaineresowac sie
            matactwem
            >
            > Rybki i Jurkiewicza dowody na przekrety ma Krzysztof Motyka.To jest temat
            rzeka
            >
            > dziennikarze do roboty.Lapym od teatru~!
            NO-NO co ja tu slysze !!
          • Gość: MAZUZIA Re: KTO DO MACANIA KUR ? IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 28.04.03, 10:32
            KM NIECH SIE LEPIEJ DALEJ LECZY U PSYCHIATRY BO COS ŻLE Z JEGO GŁOWĄ

            A KTO KRADŁ TO WIADOMO CIEKAWE GZIE KRZYSIU MA TEN SPRZET
    • Gość: Maciora Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.gal.pl / 192.168.1.* 17.04.03, 22:32
      Wracaj nasz kochany weteryniarzu !Tak ryczą wszystkie krowy , świnie i konie
      koło Mielca.Nie ma je kto wymacać i zainseminować.Wielkie to straty dla
      podkarpackiego rolnictwa , ale jeszcze będą większe jak ten nieludzki lekarz
      będzie rządził dalej województwem ,a którego horyzonty są na wysokości
      końskiego zadka.Dość tych żartów z ułomności ...niech radni sejmiku przemyślą
      wszytko i wybiorą na marszałka Ortyla bo ma doświadczenie i nie będzie
      Podkarpacie pośmiewiskiem na całą Polskę.
      • Gość: fagot Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.man.rsk.pl 17.04.03, 22:38
        ORTYL na Marszalka tylko Ortyl THE BEST
        • Gość: tomek Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.03, 00:27
          Ortyl? Nie sądzi się ludzi po wygladzie, ale Ortyl wygląda jakby był lekko
          opóźniony. A tak nawiasem to co on dotychczas zrobił?
          • Gość: dziecinada Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: 62.93.45.* 19.04.03, 14:56
            Widać, że odzywają się tutaj głosy oszołomów prawicowych. Nie wicie Drogie
            Dzieci, ile krzywdy wyrządziły rządy AWS. Ortyl? Dopiero wtedy konie by się
            śmiały. Najpierw trzeba poznac troszeczkę polityczną rzeczywisyośc, a potem
            forować takie sądy. Poza tym, osoba, która wymyśliła sam temat, chyba nie jest
            najwyższych kulturalnych lotów. To hipokryzja - bronienie teatru, a używanie
            takiego słownictwa. Żeby była jasność - nie jestem za tym, aby Deptuła nadal
            był marszałkiem, ale zawsze jestem za polityczną kulturą.
            • korniszonek Re: dziecinada 21.04.03, 23:16
              Gość portalu: dziecinada napisał(a):

              > Widać, że odzywają się tutaj głosy oszołomów prawicowych. Nie wicie Drogie
              > Dzieci, ile krzywdy wyrządziły rządy AWS. Ortyl? Dopiero wtedy konie by się
              > śmiały. Najpierw trzeba poznac troszeczkę polityczną rzeczywisyośc, a potem
              > forować takie sądy. Poza tym, osoba, która wymyśliła sam temat, chyba nie
              jest
              > najwyższych kulturalnych lotów. To hipokryzja - bronienie teatru, a używanie
              > takiego słownictwa. Żeby była jasność - nie jestem za tym, aby Deptuła nadal
              > był marszałkiem, ale zawsze jestem za polityczną kulturą.

              O czym Ty chłopie mówisz jaka polityczna kultura. O co ty posądzasz
              weterynarza. Gdyby tam był polityk a nie felczer od koni to można mówić o
              kulturze. Gdyby był sam to oki, Niestety chłopek obsadza swoimi każde
              stanowisko i to już jest groźne, bo co sam Deptuła nie potrawfiłby spiepszyć
              Oni zrobią to i co gorsza już robią. Dlatego ufunduję taczki dla tego, kto go
              wywiezie na nich z Wojewódzkiego Urzędu Marszałkowskiego. I nie stawiam na
              prawicę, bo Oni nie byli Święci, ale Ci mieli być lepsi i co sam "obornik" - w
              ramach kultury politycznej i weterynaryjnych wartości. Dobrze że potrafi
              przynajmniej dezynfekować spirtem swoją buzię wyśmienicie.
    • Gość: podatnik Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.gal.pl / 192.168.1.* 26.04.03, 10:02
      Deptuła przegrał sprawę w sądzie pracy z Nowarą , ale odszkodowanie dla Nowary
      zapłacą podatnicy.Jak taki , który nie zna przepisów prawa pracy może
      odpowiadać za całe województwo!Może NIK obciąży Deptułę za to odszkodowanie?
    • michal_strawinski Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR 01.05.03, 17:07
      Deptuła jest wielkim człowiekiem. Przeprowadził dowód na to, że takie postacie
      jak Ortyl, Rzońca czy Tomaka, to mężowie stanu. Ale nie ma się czym martwić.
      Jak tak dalej pójdzie, to jest szansa na to, że następna ekipa udowodni że
      Deptuła i Sosnowski to mężowie stanu. Tym też się zresztą nie ma co przejmować,
      bo na końcu przyjedzie walec z Brukseli i wyrówna.
    • o666o Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR 03.05.03, 19:35
      ZGADZAM SIĘ DO MACANIA KUR I DOJENIA KRÓW !
      • Gość: Kogut Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.gal.pl / 192.168.1.* 05.05.03, 21:59
        Jak pójdzie do kurnika to kto będzie macał ..zioło
    • Gość: TURYSTA Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.krosno.cvx.ppp.tpnet.pl 08.05.03, 10:36
      WRESZCIE JEST KTOŚ KTO STAWIA NA TURYSTYKĘ.
      dEPTUŁA BYŁ W PORTUGALII,NIEMCZECH SŁOWACJI, UKRAINIE, TERAZ GRUZJA.
      • Gość: michał Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.man.rsk.pl 08.05.03, 17:03
        Gość portalu: TURYSTA napisał(a):

        > WRESZCIE JEST KTOŚ KTO STAWIA NA TURYSTYKĘ.
        > dEPTUŁA BYŁ W PORTUGALII,NIEMCZECH SŁOWACJI, UKRAINIE, TERAZ GRUZJA.ZA NASZE
        PIENIADZE (Podatników)
    • Gość: Rycerz Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.gal.pl / 192.168.1.* 13.05.03, 20:50
      Z Deptuły rycerza nie zrobi bo honoru i wstydu to on nie ma wcale ot zwykłyj
      ZSL-owski apariadczyk.
    • Gość: Burek Re: DEPTUŁA DO MACANIA KUR IP: *.gal.pl / 192.168.1.* 17.05.03, 18:47
      Ten weteryniarz chce zrobić Surowca wicemarszałkiem , ale to sprytne burki
      mają 6 głosów a chcą mieć 4 w zarządzie.Ten bajkopisarz od wrednych i
      chamskich artukułów we Wiadomościach Podkarpackich oficjalnie to jest miły jak
      lizus,poprawi to kondycję województwa.....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka