mazuzia
15.04.03, 15:42
Niech go wreszcie ktoś wywali zanim swoimi weterynaryjnymi dziełami spiepszy
(zainsyminuje) wszystko co się rusza na tej ziemi. Jak można Rybkę wrzucać do
tej samej wody którą zabrudziła. Ja wiem że weterynarz to weterynarz i będzie
zawsze za tym co zwierzęce ale ryby głosu nie mają. Niech ktoś Deptule da
jakąś klacz będzie przynajmniej jakiś efekt- Osłokonie - nie mylić z mułami
te są o niebo mądżejsze.