1991k16 17.03.07, 15:07 Wiatam.. poszukje szkoly w Rzeszowie. Technikum. chcialabym zostac kosmetyczka.. chce wszystko wiedziec o takiej szkole. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: gosc Re: Szkola IP: 82.177.97.* 17.03.07, 15:11 ja bym chcial rozdawac ulotki na ulicy - jaka szkole powinienem skonczyc ? Odpowiedz Link Zgłoś