17.03.07, 15:07
Wiatam.. poszukje szkoly w Rzeszowie. Technikum. chcialabym zostac
kosmetyczka.. chce wszystko wiedziec o takiej szkole.
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Szkola IP: 82.177.97.* 17.03.07, 15:11
      ja bym chcial rozdawac ulotki na ulicy - jaka szkole powinienem skonczyc ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka