Gość: Wujek Dobra Rada
IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl
25.05.03, 21:45
A może urnę do domu ?? I 98.7% frekwencji? :) Trochę
pachnie "zaangażowaniem" i niekoniecznie intencjami
zdrowymi... :)A może jeszcze podpowiedzieć jak-TAK głosować ? :)
Co z niewidomymi?