Dodaj do ulubionych

Referendalna akcja Gazety

IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 25.05.03, 21:45
A może urnę do domu ?? I 98.7% frekwencji? :) Trochę
pachnie "zaangażowaniem" i niekoniecznie intencjami
zdrowymi... :)A może jeszcze podpowiedzieć jak-TAK głosować ? :)
Co z niewidomymi?
Obserwuj wątek
    • Gość: nie nie Re: takiemu IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 26.05.03, 09:35
      co nie da rady chodzic to jest obojetny dobrobyt za 20 30 lat.
      Lepi go do Kosciola zawizcie .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka