Dodaj do ulubionych

kuchnia chińska

IP: *.multimo.gtsenergis.pl 01.01.08, 22:30
Gdzie w Rzeszowie można sprobować kuchni chińskiej???
Obserwuj wątek
    • Gość: anuska Re: kuchnia chińska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.08, 08:32
      kuchni chińskiej w Rzeszowie nie jadałam i chyba nigdy nie zjem u
      nas nie ma prawdziwej kuchni chińskiej taka jak powinna być wszystko
      tylko przypomina (czyli wystrój knajpy) że cos tu można zjeść
      takiego. raz jadałm w Sajgon - knajpka znajduje się po drugiej
      stronie CUT (Centrum Usług Turystycznych) było nawet niezłe ale to
      było 2 lata temu więc nie wiem jak tam jest teraz. Druga znajduje
      się na ul. Hetmańskiej w domku dwa bloki przed przychodnią. ceny
      średniozaawansowane.Czy ta dalej jest trudno powiedzieć.
      pozdrawiam
      • pjd1 Sajgon 02.01.08, 18:22
        nadal jest, jedzenie zupełnie przyzwoite...

        P.
        • Gość: Felicjan Dulski Re: Sajgon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.01.08, 18:53
          Na Hetmańskiej byłem kiedyś ze znajomymi. Poooonad 40 minut oczekiwaliśmy na
          proste rzeczy. W lokalu nie było nikogo! Chyba nie jest odwiedzany, więc
          przygotowywali od podstaw hehe. Wystrój taki sobie i jedzenie podobnież. Nie ma
          w Rz.chińszczyzny ciekawej.
          Na Sobieskiego polecam Sajgonki!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka