Dodaj do ulubionych

Miller -Huty Killer

26.08.03, 16:25
Miller Huty Killer
Klub Młodych PiS w Stalowej Woli wyraża żal i gorycz wobec
postępowania SLD i Rządu Polskiego. Afery z udziałem polityków tejże partii
stały się codziennością. Premier Miller z uporem maniaka doprowadza nasz raj
do zapaści społecznej, gospodarczej i politycznej…. Skandalem jest
opieszałość i kompletny brak zainteresowania pseudo polityków problemami
zwykłych pracowników Huty Stalowa Wola, którzy zostali zmuszeni do
ostatecznego kroku, jakim jest strajk okupacyjny. Pracownicy, którzy pragną,
aby oczy całej Polski i gabinetu rządzącego zwróciły się na ludzi, którzy
żądają pracy, chleba i godnego życia w demokratycznym kraju.. SLD musi
odejść od koryta, zanim do reszty zniszczą i rozgrabią naszą ukochaną
ojczyznę..
Obserwuj wątek
    • Gość: MARTIN Re: Miller -Huty Killer IP: 80.51.255.* 26.08.03, 20:40
      lukasz.durek napisał:

      > Miller Huty Killer
      > Klub Młodych PiS w Stalowej Woli wyraża żal i gorycz wobec
      > postępowania SLD i Rządu Polskiego. Afery z udziałem polityków tejże partii
      > stały się codziennością.

      Cóż afery to domena każdego rządu tak było za AWS i tak teraz też jest - można
      tylko nad tym ubolewać :(

      > Premier Miller z uporem maniaka doprowadza nasz raj
      > do zapaści społecznej, gospodarczej i politycznej…. Skandalem jest
      > opieszałość i kompletny brak zainteresowania pseudo polityków problemami
      > zwykłych pracowników Huty Stalowa Wola, którzy zostali zmuszeni do
      > ostatecznego kroku, jakim jest strajk okupacyjny.

      Też uważam to za skanadal i popieram całkowicie WASZ protest !

      > Pracownicy, którzy pragną,
      > aby oczy całej Polski i gabinetu rządzącego zwróciły się na ludzi, którzy
      > żądają pracy, chleba i godnego życia w demokratycznym kraju.. SLD musi
      > odejść od koryta, zanim do reszty zniszczą i rozgrabią naszą ukochaną
      > ojczyznę..

      To fakt SLD się już wypaliło ale jaką mamy alternatywe bo Wasi decydenci z PiS
      to dawni uciekinierzy z AWS - więc już pokazali co potrafią a potrafią psóć !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka