Gość: klient IP: 88.156.160.* 16.03.08, 19:07 burza w szklance wody, skoro sa alternatywne rozwiazania to je osobiscie przedstawic władzom a nie nawzajem sie klocic za posrednictwem mediów Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rzyt Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.08, 19:19 Łatwiej koniowi coś do głowy wsadzić! Totalna ignorancja problemu przez Prezydenta na zgłaszane pisemnie postulaty oraz obrażanie mieszkańców, uczniów i nauczycieli "że szkoła zamiera" to jedyna odpowiedź z ratusza. Ja jeszcze proponuję zaasfaltować korytarze szkolne ... i będzie trendy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cdn kto podpalił ZSG IP: 88.156.161.* 16.03.08, 19:29 prezydent niczemu nie jet winny, trzeba zadać sobie pytanie kto chciał zrównać ZSG równo z ziemią.... potem to tylko efekt lawiny w który prezydent został wplątany !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hyuio "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.rzeszow.mm.pl 16.03.08, 19:28 Kolo F. przegina w kazdym calu - kiedyś go na takach wywiozą... Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk31 "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta 16.03.08, 19:37 No tak, jak się nie ma do czego przyczepic, to szuka się drobiazgów. Nie jedno miasto chcialoby mieć takiego prezydenta. Ci protestujący pomysleli przez chwile o tej mlodzieży, która ma się na czas remontu wynieśc ze swojej szkoły ? To typowe, "moja chata skraja". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rzyt Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.08, 19:53 Tu właśnie chodzi o to, aby znaleźć lepsze rozwiązanie, ale dla wszystkich dzieci: i z ZSG i z Gimnazjum. A prezydenta historia oceni. Na razie na pomnik nie zasługuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mecenas "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.res.pl 16.03.08, 20:19 Arogancja dyrektora Burego jest oburzająca. Mam nadzieję że Prezydent po prostu został wprowadzony w błąd przez nieudolnego urzędnika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxl Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.08, 20:29 Dyrektora Burego - czyżby zięcia niejakich Państwa Kurpów? Proszę o wyprowadzenie z błędu - jeżeli to nie prawda Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rodzic Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.nat.rsk.pl 16.03.08, 22:17 Tak to dokładnie ten sam Pan. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.19.165.6.osk.enformatic.pl 17.03.08, 17:24 No to mają w Gimnazjum Konia Trojańskiego teściową... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k44 "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: 84.38.160.* 16.03.08, 20:33 Niech rodzice i nauczyciele 'wybitnych' uczniów z G7 postawią się w sytuacji dzieci z ZSG. Wszystko to przybrało formę 'polowania na czarownice' co jest pewnie bardzo przykre dla wielu osób i nie powinno mieć miejca. Natomiast autor pomysłu umieszczenia G2 w jednym budynku z G7 jest krótko mówiąc IDIOTĄ. Szkoła ta może być za to przykładem jak nieszkodliwa jest koegzystencja tak różnych jednostek oświatowych jak gimnazjum, liceum ogólnokształcące i przedszkole - co ma miejsce właśnie w budynku przy ulicy Szopena. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Julek Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: 212.244.73.* 16.03.08, 21:19 A dlaczego to autor tego pomysłu jest idiotą - rozumiem, że w preciwieństwie do k44? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k44 Re:G2 IP: 84.38.160.* 17.03.08, 07:55 Nie jest najmądrzejszym pomysł żeby dzieci z np. Mickiewicza, które są uczniami Gimnazjum Nr 2 miały chodzić do szkoły na Nowe Miasto... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 21:20 dyrekcja ZSG dostała 3 lata temu propozycję przeniesienia dzieci do konkretnego budynku, odmówiła, teraz ma 800tyś zł i stwierdziła, że w 2 lata wybuduje nowe budynki,bo wykombinuje pieniądze z uni, koszt całkowity bez wyposażenia obliczyła na 9mln, nigdy się to nie uda ....jest to podstęp szyty grubymi nićmi, poprostu chce przejąć budynek gimnazjum, jest nowy, zadbany.... Prazydent za taką decyzje powinien ponieść odpowiedzialność. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk31 Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta 17.03.08, 06:32 To nie wiesz , że wszystkie budynki szkolne sa wlasdnoćią gminy miejskiej Rzeszów ? Więc nie ma mowy o tym by jedna szkoła zabrała budynek innej szkole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 21:21 brońmy naszego gimnazjum dla NASZYCH DZIECI, bo tylko one nas obchodzą Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lolek [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.08, 22:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mieszk Rzeszowa "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.krak.tke.pl 17.03.08, 07:50 Tadziu jest najmądrzejszy i trzeba go słuchać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.dnet.pl 17.03.08, 09:05 Dziadzio Ferenc poslucha milicjanta Podkulskiego z jasla i cos sie urodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BB "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: 88.156.161.* 17.03.08, 09:35 Pan prezydent mysli ,że jak został wybrany dwa lata temu to dziś jego pozycja jest tak samo silna jak w tedy . I tu się chłopisko pomyliło ! Ludzie mają dość gościa,który sam dobrze wie co dla Rzeszowa jest dobre. Chyba najwyższy czas z tymskońmczyć ! Jak to jest ,że szkoła budowana za społeczne pieniądze jest we władaniu gminy ,a rodzice i nauczyciele mają stać tylko z boku i obserwować co RATUSZ wymyśli . A NASZ RATUSZ w ostatnim czasie dużo myśli o Rzeszowie Czasem nie do końca słusznie . Może tak dziurą po Hotelu Rzeszów by się zajęli bo jakoś nie widzę tam nic ciekawszego niż było ! Walter- nie potrzebny ! Ekrany- musiały być i są ale okazało się ,że po protetach mogą nie muszą być zielone ! A pan P jak budował tak buduje. Całe Rejtana jest w glinie ale kogo to rusza ? Zapewne nie RATUSZ bo to jest daleko od centrum . Ja nie twierdzę, że dzieci z ZSG są źle wychowane i będą z nimi kłopoty, ale czy nie ma innego rozwiązania ? Ściągnijcie telewizję np. TVN i nagłośnijcie sprawę to może coś da się zrobić ! Nie ma co liczyć na ustępstwa ze strony pana F. Powodzenia ! Odpowiedz Link Zgłoś
chester1983 Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta 17.03.08, 13:54 MARKETING SPORTOWY strona www: www.marketing.sportowy.prv.pl/ blog: marketing-sportowy.blogspot.com/ grono: grono.net/forum/28284/0/ DOŁĄCZ DO NAS!!! ps. szukamy osób chętnych do pomocy przy prowadzeniu blogu Odpowiedz Link Zgłoś