Dodaj do ulubionych

"Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta

IP: 88.156.160.* 16.03.08, 19:07
burza w szklance wody,
skoro sa alternatywne rozwiazania to je osobiscie przedstawic
władzom a nie nawzajem sie klocic za posrednictwem mediów
Obserwuj wątek
    • Gość: rzyt Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.08, 19:19
      Łatwiej koniowi coś do głowy wsadzić!
      Totalna ignorancja problemu przez Prezydenta na zgłaszane pisemnie
      postulaty oraz obrażanie mieszkańców, uczniów i nauczycieli "że
      szkoła zamiera" to jedyna odpowiedź z ratusza.
      Ja jeszcze proponuję zaasfaltować korytarze szkolne ... i będzie
      trendy
      • Gość: cdn kto podpalił ZSG IP: 88.156.161.* 16.03.08, 19:29
        prezydent niczemu nie jet winny, trzeba zadać sobie pytanie kto chciał zrównać
        ZSG równo z ziemią....
        potem to tylko efekt lawiny w który prezydent został wplątany !!!
    • Gość: hyuio "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.rzeszow.mm.pl 16.03.08, 19:28
      Kolo F. przegina w kazdym calu - kiedyś go na takach wywiozą...
    • sceptyk31 "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta 16.03.08, 19:37
      No tak, jak się nie ma do czego przyczepic, to szuka się
      drobiazgów. Nie jedno miasto chcialoby mieć takiego prezydenta. Ci
      protestujący pomysleli przez chwile o tej mlodzieży, która ma się
      na czas remontu wynieśc ze swojej szkoły ? To typowe, "moja chata
      skraja".
      • Gość: rzyt Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.08, 19:53
        Tu właśnie chodzi o to, aby znaleźć lepsze rozwiązanie, ale dla
        wszystkich dzieci: i z ZSG i z Gimnazjum.
        A prezydenta historia oceni. Na razie na pomnik nie zasługuje
    • Gość: mecenas "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.res.pl 16.03.08, 20:19
      Arogancja dyrektora Burego jest oburzająca. Mam nadzieję że Prezydent po prostu został wprowadzony w błąd przez nieudolnego urzędnika
      • Gość: xxl Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.08, 20:29
        Dyrektora Burego - czyżby zięcia niejakich Państwa Kurpów?
        Proszę o wyprowadzenie z błędu - jeżeli to nie prawda
        • Gość: rodzic Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.nat.rsk.pl 16.03.08, 22:17
          Tak to dokładnie ten sam Pan.
        • Gość: a Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.19.165.6.osk.enformatic.pl 17.03.08, 17:24
          No to mają w Gimnazjum Konia Trojańskiego teściową...
    • Gość: k44 "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: 84.38.160.* 16.03.08, 20:33
      Niech rodzice i nauczyciele 'wybitnych' uczniów z G7 postawią się w sytuacji
      dzieci z ZSG. Wszystko to przybrało formę 'polowania na czarownice' co jest
      pewnie bardzo przykre dla wielu osób i nie powinno mieć miejca. Natomiast autor
      pomysłu umieszczenia G2 w jednym budynku z G7 jest krótko mówiąc IDIOTĄ. Szkoła
      ta może być za to przykładem jak nieszkodliwa jest koegzystencja tak różnych
      jednostek oświatowych jak gimnazjum, liceum ogólnokształcące i przedszkole - co
      ma miejsce właśnie w budynku przy ulicy Szopena.
      • Gość: Julek Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: 212.244.73.* 16.03.08, 21:19
        A dlaczego to autor tego pomysłu jest idiotą - rozumiem, że w
        preciwieństwie do k44?
        • Gość: k44 Re:G2 IP: 84.38.160.* 17.03.08, 07:55
          Nie jest najmądrzejszym pomysł żeby dzieci z np. Mickiewicza, które są uczniami
          Gimnazjum Nr 2 miały chodzić do szkoły na Nowe Miasto...
    • Gość: a "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 21:20
      dyrekcja ZSG dostała 3 lata temu propozycję przeniesienia dzieci do
      konkretnego budynku, odmówiła, teraz ma 800tyś zł i stwierdziła, że
      w 2 lata wybuduje nowe budynki,bo wykombinuje pieniądze z uni, koszt
      całkowity bez wyposażenia obliczyła na 9mln, nigdy się to nie
      uda ....jest to podstęp szyty grubymi nićmi, poprostu chce przejąć
      budynek gimnazjum, jest nowy, zadbany.... Prazydent za taką decyzje
      powinien ponieść odpowiedzialność.
      • sceptyk31 Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta 17.03.08, 06:32
        To nie wiesz , że wszystkie budynki szkolne sa wlasdnoćią gminy
        miejskiej Rzeszów ? Więc nie ma mowy o tym by jedna szkoła
        zabrała budynek innej szkole.
    • Gość: x "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 21:21
      brońmy naszego gimnazjum dla NASZYCH DZIECI, bo tylko one nas
      obchodzą
    • Gość: lolek [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.08, 22:22
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: Mieszk Rzeszowa "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.krak.tke.pl 17.03.08, 07:50
      Tadziu jest najmądrzejszy i trzeba go słuchać.
    • Gość: gosc "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: *.dnet.pl 17.03.08, 09:05
      Dziadzio Ferenc poslucha milicjanta Podkulskiego z jasla i cos
      sie urodzi
    • Gość: BB "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta IP: 88.156.161.* 17.03.08, 09:35
      Pan prezydent mysli ,że jak został wybrany dwa lata temu to dziś
      jego pozycja jest tak samo silna jak w tedy . I tu się chłopisko
      pomyliło !
      Ludzie mają dość gościa,który sam dobrze wie co dla Rzeszowa jest
      dobre. Chyba najwyższy czas z tymskońmczyć !
      Jak to jest ,że szkoła budowana za społeczne pieniądze jest we
      władaniu gminy ,a rodzice i nauczyciele mają stać tylko z boku i
      obserwować co RATUSZ wymyśli . A NASZ RATUSZ w ostatnim czasie dużo
      myśli o Rzeszowie Czasem nie do końca słusznie . Może tak dziurą po
      Hotelu Rzeszów by się zajęli bo jakoś nie widzę tam nic ciekawszego
      niż było !
      Walter- nie potrzebny ! Ekrany- musiały być i są ale okazało się ,że
      po protetach mogą nie muszą być zielone ! A pan P jak budował tak
      buduje. Całe Rejtana jest w glinie ale kogo to rusza ? Zapewne nie
      RATUSZ bo to jest daleko od centrum .
      Ja nie twierdzę, że dzieci z ZSG są źle wychowane i będą z nimi
      kłopoty, ale czy nie ma innego rozwiązania ?
      Ściągnijcie telewizję np. TVN i nagłośnijcie sprawę to może coś da
      się zrobić !
      Nie ma co liczyć na ustępstwa ze strony pana F.
      Powodzenia !

    • chester1983 Re: "Nie" autorytarnym decyzjom prezydenta 17.03.08, 13:54
      MARKETING SPORTOWY

      strona www:
      www.marketing.sportowy.prv.pl/
      blog:
      marketing-sportowy.blogspot.com/
      grono:
      grono.net/forum/28284/0/
      DOŁĄCZ DO NAS!!!

      ps. szukamy osób chętnych do pomocy przy prowadzeniu blogu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka