Gość: Henio IP: 80.51.255.* 15.10.03, 00:21 A czy nie mozna by poiszezyć ulicy Dąbrowskiego tak by powstały tam 4 pasy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: :) Re: Ul. Lisa-Kuli będzie szersza IP: *.man.rsk.pl 15.10.03, 09:36 Nawet jesli nie mozna,to napewno mozna zrobic 3 nieprzerabiajac niczego oprucz namolwania pasow :| Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zostaly Re: bo nie zaplacono IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 13:37 za roboty Odpowiedz Link Zgłoś