Dodaj do ulubionych

Ul. Lisa-Kuli będzie szersza

IP: 80.51.255.* 15.10.03, 00:21
A czy nie mozna by poiszezyć ulicy Dąbrowskiego tak by powstały
tam 4 pasy?
Obserwuj wątek
    • Gość: :) Re: Ul. Lisa-Kuli będzie szersza IP: *.man.rsk.pl 15.10.03, 09:36
      Nawet jesli nie mozna,to napewno mozna zrobic 3 nieprzerabiajac
      niczego oprucz namolwania pasow :|
      • Gość: zostaly Re: bo nie zaplacono IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 15.10.03, 13:37
        za roboty

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka