Gość: Staruch IP: *.if.uj.edu.pl 04.11.03, 16:13 Slyszalem, ze w Rzeszowie pojawily sie nowe fotoradary (nieoznakowane, o zgrozo!). Mozna sie dowiedziec, gdzie?Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: hans Re: nowe fotoradary IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.03, 18:29 na pewno Świlcza - od strony Rzeszowa (przy przejściu dla pieszych koło Kościoła - 50km/h)... skrzynka jest ale czy dzisiaj działał....się okaże za jakiś czas :P PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hans Re: nowe fotoradary IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.03, 18:31 a przy okazji - to "cudo" działa tylko w dzień, prawda? Bo jak w nocy będzie robić zdjęcie kierowcy? Z fleszem?????? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radek Re: nowe fotoradary IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.03, 09:53 Kilka dni temu widziałem taki słup w miejscowości Stobierna (trasa Sokołów Małopolski - Rzeszów). Też nieoznakowany!!! Odpowiedz Link Zgłoś