Dodaj do ulubionych

nowe fotoradary

IP: *.if.uj.edu.pl 04.11.03, 16:13
Slyszalem, ze w Rzeszowie pojawily sie nowe fotoradary (nieoznakowane, o
zgrozo!). Mozna sie dowiedziec, gdzie?Pzdr.
Obserwuj wątek
    • Gość: hans Re: nowe fotoradary IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.03, 18:29
      na pewno Świlcza - od strony Rzeszowa (przy przejściu dla pieszych koło
      Kościoła - 50km/h)... skrzynka jest ale czy dzisiaj działał....się okaże za
      jakiś czas :P
      PZDR
    • Gość: hans Re: nowe fotoradary IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.11.03, 18:31
      a przy okazji - to "cudo" działa tylko w dzień, prawda? Bo jak w nocy będzie
      robić zdjęcie kierowcy? Z fleszem?????? ;)
      • Gość: radek Re: nowe fotoradary IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.11.03, 09:53
        Kilka dni temu widziałem taki słup w miejscowości Stobierna (trasa Sokołów
        Małopolski - Rzeszów).
        Też nieoznakowany!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka