Gość: o.$ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.08, 11:01 Czy ktuś wie gdzie w Rzeszowie przyjmuje prof.Józef Paśko z NACZELNEJ IZBY U III RP pod duchowym patronatem Świętego Harrego EDWARDSA z siedzibą w Kartuzach Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: olgierd Re: prof.Józef Paśko IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.12.08, 11:23 Śmię zapytać o stanowisko „ambassadora” NFSH w Watykanie podobno to ksiądz ale już nie pełni tej funkcji, gdyż jego kadencja wygasła w zeszłym roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prześmiewca Re: prof.Józef Paśko IP: *.gprs.plus.pl 27.12.08, 17:36 A to co? Kaszebe w natarciu. Odpowiedz Link Zgłoś