Dodaj do ulubionych

Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy?

IP: *.19.165.52.osk.enformatic.pl 03.03.09, 21:53
Hehehe kolejny "strzał w dziesiątkę" w wykonaniu naszego speca od
kreowania wizerunku i promocji miasta :)
Jak zwykle na czas, a nawet z wyprzedzeniem. Wszystko dopięte na
ostatni guzik i z rozmachem :)
Nie wiem już czy władze miasta wzorują się na urzędnikach urzędu
marszałkowskiego, czy też na odwrót. Ostatnio huta szkła Krosno i
okoliczne huty straciły możliwość dotacji na rzecz organizacji
wystawy na miedzynarodowych targach wyrobów szklanych bo ...
urząd "ni mioł" czasu zorganizowac tego wszystkiego. No normalnie
głowy "ni mioł". Taki nawał panie wszystkiego że ludzki siły ni ma.
Na impreze ktora odbywała się w lutym chcieli robić zapisy w marcu :)
Ale pani urzędnik zarzekała się że w następnym roku wszystko
ulegnie zmianie.
I to jest bardzo słuszna koncepcja. Wszystko oczywista ulegnie
zmianie i to diametralnej. Do przyszłego roku huta szkła w Krośnie
wyciągnie kopyta tak jak i pozostałe zakłady. I problem z głowy :)

Widzę że to już regionalny trend i lokalny standard :)
Pogratulować ;)
Breakout festiwal będzie robił Cieszanów heheh. Szkoda że nie
Cieszyn, najlepiej czeski :)

300 tysięcy złotych rocznie traci miasto na idiotycznej obniżce
podatku od nieruchomosci o jeden grosz za metr kwadratowy
powierzchni. Dokładnie 330 tysiecy (dane sprzed dwoch lat).
Przecietny mieszkaniec "oszczedza" na tym w ciagu roku jakieś 50-60
groszy :) Ale propaganda sukcesu glosi że RZESZÓW OBNIŻA PODATKI i
JEST MIASTEM INNOWACJI ;) Zaiste trzeba byc genialnym by wpasc na
cos takiego.
Zniesiony podatek od psów - 80 tysiecy w plecy :) Na co nam to :)

Taki festiwal powinien odbywac sie pod Rzeszowem np wlasnie w
Jasionce lub może w pobliżu żwirowni nawet. Miejsce do ustalenia. Z
dobrym naglosnieniem, zapleczem, transportem miejskim itp.

Ale panie kto to widzioł takie cóś panie :)
Proponuję zorganizować konkurencyjny festiwal, np: występ
plastikowych kosciotrupów z trasy podziemnej grających na starych
zlewozmywakach z lat 60 ubiegłego stulecia, ktore to o ile gazeta
nie kłamie mozna podziwiac wewnątrz tej niesamowitej atrakcji
turystycznej :) Jako motyw przewodni proponuję: "Majteczki w
kropeczki" i "What is life" :)Do tego rozstawić strzelnicę, ze dwie
karuzele łancuchowe. Wata cukrowa, zapiekanki, woda firmowa i beczka
smierci z pijonym w cztery dupy wiejskim rajdowcem na wuesce. I
kategorycznie swiatełka zawiesić. Tak jak było! Kategorycznie to
przywrocić!!! Mają swiecić cały rok, 24 H non stop kolor, bez
litości :) Zaprosi sie Boysów, IRĘ i LESZCZE. To będzie istny czad.
Obserwuj wątek
    • Gość: hehe Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 23:15
      A w Rzeszowie - stolicy innowacji króluje obok szkieletów z podziemi miś Uszatek
      i gąska Balbinka. Nalepa na 3-go Maja najlepiej na ławeczce - też innowacyjnie.
      Miasto nie ma głupich trzech tysięcy na tablicę Nalepy na starym cmentarzu - to
      też innowacja. Żenada. Wiadomo że innowacje z zasady nie są tanie.
      Rzeszów jak zwykle porywa się z motyką na słońce.
      Z takimi urzędnikami i z takimi wizjami za chwilę okaże się, że to nie do nas
      przyłączą Boguchwałę, tylko Boguchwała wchłonie Rzeszów.
      W sferze wizji i aspiracji jesteśmy mistrzami świata. W praktyce gle, ble, ble,
      ciepłe kluski i infantylny gust. Ta kampania i nagłośnianie swoich przeróżnych
      pomysłów to jest nic innego jak leczenie własnych kompleksów. Najpierw coś
      trzeba osiągnąć, coś sobą reprezentować, a wtedy inni to docenią. Nie odwrotnie.
      Jesteśmy niewielkim miastem w skali kraju, a chcemy być stolicą. Znajmy swoje
      miejsce i nie ośmieszajmy się. No to najpierw do roboty proszę państwa, do roboty.
      A festiwale i ciekawsze imprezy najlepiej jak za nas zrobią osoby prywatne i firmy.
      A my zawsze chętnie wpiszemy je do naszej strategii.
      To jest szczyt cwaniactwa, chamstwa a nie innowacyjność.
      Nazwijmy to po imieniu.
      • Gość: ryśman Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: 84.38.160.* 04.03.09, 02:10
        "najlepiej jak za nas zrobią osoby prywatne i firmy"
        a jakże, to jest sedno sprawy i motto prezydentury Tejdiego, ewentualnie można
        dodać jeszcze: "więcej asfaltu i więcej blaszaków ryśkowych". jakieś festiwale,
        koncerty, "cooltóry", to jakieś zbytki panie, za to głosów w wyborach nie ma, ot
        co...
        PS do dra Psychola: widać, srające psy po wszelkich nielicznych kawałkach
        zieleni w mieście (szlag mnie trafia jak to widzę) są ważniejsze niż jakieś
        imprezki dla podchmielonych bluesowych pijaczków, jak zapewne pan prezes
        spółdzielni "Rzeszów" sądzi...

        pozdro dla przedmówców
        • Gość: komar Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: 94.254.146.* 04.03.09, 07:47
          W ratuszu trwają dyskusje nad możliwościami przyłączenia gminy Cieszanów do
          Rzeszowa. Wtedy mielibyśmy ten festiwal.
          • Gość: Goździkowa Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.19.165.33.osk.enformatic.pl 04.03.09, 09:50
            > W ratuszu trwają dyskusje nad możliwościami przyłączenia gminy Cieszanów do
            > Rzeszowa. Wtedy mielibyśmy ten festiwal.

            Oj to to to!!! Pomysł godzien Imć Zagłoby!! POPIERAM wszystkimi Kończynami .
            CIESZANÓW DO RZESZOWA!! A jakby i Tworki przyłączył za jednym zamachem, nie
            byłoby pięknie, hę?
            • Gość: am Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 11:14
              Rzeszów przyłączyć do Cieszanowa!To i Nalepa będzie z Cieszanowa!
              Cieszanów go doceni!W końcu na 6 miejscu wśród gmin Podkarpacia!Taka
              mała gmina,a taka sprytna;)!
    • Gość: zzww Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: 79.139.56.* 04.03.09, 11:39
      w sumie już 150 tyś poszło na całkowicie pozbawiony wiarygodności Pectus, i na Denzela, byłaby już połowa kasy ;) - brak wizji troche może. Paulukiewicz jeśli naprawdę chce zrobić teraz dwudniowy festiwal z prawdziwego zdarzenia, to powinno mu się pomóc w tym koniecznie, tym bardziej jeśli naszemu miastu zależy na młodych ludziach - oni doceniają to co jest wiarygodne, scena alternatywna w całej Polsce rośnie w siłę, widać to właśnie na festiwalach - a u nas raczej festynowy mainstream ;] rozwiązanie = zrobić Breakout właśnie gdzies na polach np. obok lotniska, koniecznie conajmniej 2 dni, zorganizować komunikację - odległość od centrum nie jest żadną przeszkodą, postawić na miejscu przenośne zaplecze, zaprosić polskie i może też jakieś zagraniczne raczej młode kapele, byłby prestiż i miasto tym mogłoby się wiarygodnie promować
      • Gość: HEO Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.bilgoraj.mm.pl 04.03.09, 13:01
        Wsparcie Pectusa - to strzał w dziesiątkę. Miasto świetnie promują.
        Choć zawistnicy pękają z zazdrości. O festiwal breckautowski w
        Rzeszowie - warto skutecznie zawalczyć. Trzeba się dogadać, żeby
        miejscem organizacji był Rzeszów, skoro tu sięga tradycja zespołu.
        Zamość ma festiwal "swojego" Grechuty, bardzo udany.
        • Gość: fabian-0 Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.tvkdiana.pl 04.03.09, 21:53
          Grechuta w Zamościu ,Nalepa w Cieszanowie?:)Skoro miasta,z którymi kojarzone sa znane osoby-nie mają pieniedzy,czy checi do organizowania podobnych imprez...Ważne jest, ze komus sie chciało ruszyc temat-bo do krytykowania jest wielu.Wcielić pomysł w życie i go rozwijać-o tutaj podejrzewam brak chetnych.Miejsce w takim razie nie ważne-ważna jest ATMOSFERA,klimaty jakie tej imprezie beda towarzyszyć!!!I to sie liczy.
    • Gość: rzuck Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.fqspl.com.pl 04.03.09, 15:01
      Nie będzie to jedyny rockowy festiwal po tej stronie Wisły :)
      zapraszam na www.chatstok.pl
      • res-power Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? 04.03.09, 20:49
        Festiwal byłby świetną promocją miasta, trzeba tylko zainwestowac w
        to dużo kasy, zorganizowac coś na miarę Open'era w Gdyni lub
        festiwalu w Mysłowicach w przeciwnym razie szkoda na to pieniędzy.
        Albo organizowac coś ekstra albo dacsobie z tym spokój.
        • Gość: Rzeszowianin Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: 84.38.160.* 05.03.09, 06:09
          Żeby zrobić taki festiwal miasto musiałoby wyłożyć 2.000.000 zł.
          Ja nie widzę wśród tych którzy wypowiadają się w sprawie organizacji
          festiwalu ludzi którym możnaby takie pieniądze powierzyć.

          Zmarnują je...np. na Urząd Patentowy ....
          • Gość: Xmen Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 14:03
            Radziłbym się przyjrzeć opatentowanemu logo: Breakout Festiwal - nie ma już nic
            wspólnego z Mirą Kubasińską i Tadziem Nalepą i nijak się już nie wpisuje w
            strategię rozwoju miasta, zakładajacego, że festiwal będzie jednoznacznie
            kojarzony z Nalepą.
            • Gość: komar Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: 94.254.155.* 05.03.09, 16:29
              Strategia rozwoju miasta zakłada, że Breakaut Festiwal ma być jednoznacznie
              kojarzony z Nalepą?
              • Gość: Rzeszowianin Re: Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: 84.38.160.* 05.03.09, 17:37
                Przestań człowieku szukać pieniędzy na swoje utrzymanie...

                To żenujące !!!!!!!!

                Nie masz pojęcia o robieniu imprez !!!!!!!

                POZDRAWIAM SERDECZNIE
    • Gość: Slawek Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.03.09, 18:31
      Widać,po komentarzach, że mieszczaństwo z skądinąd zaściankowego miasta -
      Rzeszowa za grosz kultury nie posiada.
      A ja jestem dumny żem z Cieszanowa (:
      Do zobaczenia na Festiwalu.
      W Cieszanowie rzec jasna.
    • Gość: Rosolik Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 17:49
      Okazuje się, że Breakout Festiwal odbędzie się w Cieszanowie.
      2 zespoły już mają w swoim kalendarium odnotowaną tę imprezę. Proszę bardzo:

      www.jackknife.pl/koncerty.html
      www.haydamaky.com/en/lives.php?
      Także nie ma sensu już spekulować.
      Dziękuję za uwagę.
      • Gość: zonk PECTUS fest IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:42
        a pimpajcie sie z tym breakaut festival, u nas bedzie "Pectus fest",
        impreza 100% hardkore alternative, z dziesiątkiem tysiecy fanów z
        całej Polski!Jako support danzel,kto wie ,moze spadnie deszcz i
        danzel zachyci nas swoim przebojowym performance .
        • Gość: Prześmiewca Re: miejsce... IP: *.adsl.inetia.pl 29.03.09, 10:48
          Najlepsze miejsce na festiwal to okolice Lisiej Góry.Obok stare hamownie WSK,
          można okazjonalnie uruchomić.Dużo miejsca,czysta
          woda w zalewie i las.
          • Gość: komar Re: miejsce... IP: 94.254.135.* 29.03.09, 11:35
            Nic z tego, tam jest rezerwat przyrody i natura 2000.
    • Gość: Rzeszowianka Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.09, 15:37
      Rzeszów to zadupie, kojarzone z folklorem. Mnie, jako mieszkankę Rzeszowa
      śmieszą przepełnione pychą komentarze, kpiące z organizacji Breakout'u w
      Cieszanowie. Żal Wam dupe ściska ? ;-)
      • Gość: Prześmiewca Re: do rzeszowianki.... IP: *.adsl.inetia.pl 03.04.09, 12:29
        Przepraszam, ale nikt tutaj nie napisał że Cieszanów to złe miejsce.
    • Gość: Rzeszowianka Do Prześmiewcy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.09, 13:16
      Ja nie pisałam, że tak piszą. Stwierdziłam, że komentarze są/bywają szydercze.
    • Gość: Kaczka Gdzie najlepsze miejsce na festiwal rockowy? IP: 79.139.91.* 10.08.09, 23:11
      Przecież ten cały festiwal, to wielkie g...za przeproszeniem. Oj Paulukiewicz
      polynie .... Dobrze, ze nie ma go tutaj, bo to tylko wstyd, nie zaplacilby
      polowie zespolow i zostal by tylko smrod. A sam organizator szuka kasy na
      swoje dlugi w Urzedzie Miasta. Na taki festiwal to potrzeba dobrego
      organizatora, ktory ma leb na karku a nie slomiany zapal.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka