Gość: Dr Psychol
IP: *.19.165.52.osk.enformatic.pl
03.03.09, 21:53
Hehehe kolejny "strzał w dziesiątkę" w wykonaniu naszego speca od
kreowania wizerunku i promocji miasta :)
Jak zwykle na czas, a nawet z wyprzedzeniem. Wszystko dopięte na
ostatni guzik i z rozmachem :)
Nie wiem już czy władze miasta wzorują się na urzędnikach urzędu
marszałkowskiego, czy też na odwrót. Ostatnio huta szkła Krosno i
okoliczne huty straciły możliwość dotacji na rzecz organizacji
wystawy na miedzynarodowych targach wyrobów szklanych bo ...
urząd "ni mioł" czasu zorganizowac tego wszystkiego. No normalnie
głowy "ni mioł". Taki nawał panie wszystkiego że ludzki siły ni ma.
Na impreze ktora odbywała się w lutym chcieli robić zapisy w marcu :)
Ale pani urzędnik zarzekała się że w następnym roku wszystko
ulegnie zmianie.
I to jest bardzo słuszna koncepcja. Wszystko oczywista ulegnie
zmianie i to diametralnej. Do przyszłego roku huta szkła w Krośnie
wyciągnie kopyta tak jak i pozostałe zakłady. I problem z głowy :)
Widzę że to już regionalny trend i lokalny standard :)
Pogratulować ;)
Breakout festiwal będzie robił Cieszanów heheh. Szkoda że nie
Cieszyn, najlepiej czeski :)
300 tysięcy złotych rocznie traci miasto na idiotycznej obniżce
podatku od nieruchomosci o jeden grosz za metr kwadratowy
powierzchni. Dokładnie 330 tysiecy (dane sprzed dwoch lat).
Przecietny mieszkaniec "oszczedza" na tym w ciagu roku jakieś 50-60
groszy :) Ale propaganda sukcesu glosi że RZESZÓW OBNIŻA PODATKI i
JEST MIASTEM INNOWACJI ;) Zaiste trzeba byc genialnym by wpasc na
cos takiego.
Zniesiony podatek od psów - 80 tysiecy w plecy :) Na co nam to :)
Taki festiwal powinien odbywac sie pod Rzeszowem np wlasnie w
Jasionce lub może w pobliżu żwirowni nawet. Miejsce do ustalenia. Z
dobrym naglosnieniem, zapleczem, transportem miejskim itp.
Ale panie kto to widzioł takie cóś panie :)
Proponuję zorganizować konkurencyjny festiwal, np: występ
plastikowych kosciotrupów z trasy podziemnej grających na starych
zlewozmywakach z lat 60 ubiegłego stulecia, ktore to o ile gazeta
nie kłamie mozna podziwiac wewnątrz tej niesamowitej atrakcji
turystycznej :) Jako motyw przewodni proponuję: "Majteczki w
kropeczki" i "What is life" :)Do tego rozstawić strzelnicę, ze dwie
karuzele łancuchowe. Wata cukrowa, zapiekanki, woda firmowa i beczka
smierci z pijonym w cztery dupy wiejskim rajdowcem na wuesce. I
kategorycznie swiatełka zawiesić. Tak jak było! Kategorycznie to
przywrocić!!! Mają swiecić cały rok, 24 H non stop kolor, bez
litości :) Zaprosi sie Boysów, IRĘ i LESZCZE. To będzie istny czad.