Dodaj do ulubionych

Śmierć noworodka. Czy lekarz się spóźnił?

IP: *.jonesgable.com 31.07.09, 19:15
A dlaczego ten "konowal" dalej pracuje????powinien byc zawieszony w
wykonywaniu zawodu az do wyjasnienia sprawy
a pani Ewie serdeczne wspolczucia a do narodu Polskiego: PRZESTANCIE
DAWAC LAPOWKI
Obserwuj wątek
    • Gość: pikuś Śmierć noworodka. Czy lekarz się spóźnił? IP: *.prz.rzeszow.pl 31.07.09, 20:50
      no - jak biegli kolesie wydadzą opinię o swoim biednym kolesiu - to będzie ona taka jak zawsze dotychczas...
    • Gość: Azalia Śmierć noworodka. Czy lekarz się spóźnił? IP: *.nyc.res.rr.com 01.08.09, 03:08
      Lezajsk slynie z tego ze lekarze na porzadku dziennym biora w lape
      Wrecz wymuszaja to .Powinna zajac sie tym prokuratura ale nie ta z
      Lezajska Oni wszyscy sa zkorumpowani jedna wielka sitwa Dosc
      chamstwa zdzierstwa z biednych ludzi Wystarczy popatrzec na ich
      domki tuz obok szpitala Dla przypomnienia :w 80tych latach synowie
      pacjentki obili PANA TU.... A za co? A za to ze przetrzymywal na
      oddziele kobiete i rzadal od rodziny grubej lapowy Synowie pacjentki
      zamkneli sie w pokoju lekarskim i oboli PANA DOKTORA!!!Doslownie
      wszyscy lekarze biora lapowy To zadanie nie jest dla lezajskiej
      prokuratury i policji
      • Gość: Expert To nie Ewa Raus IP: *.220.120.139.dsl.dynamic.eranet.pl 01.08.09, 14:40
        Skoro dziecko urodziło się już martwe, to znaczy że nastąpiła śmierć
        płodu a nie noworodka. Poza tym to nie pani Ewa Raus rodziła w
        Leżajsku tylko jakaś inna kobieta, tak więc nie wiem jaki jest sens
        podawać przez dziennikarzy zmyślone nazwisko - czy nie lepiej
        napisać po prostu 25 letnia kobieta, skoro ta kobieta nie chce
        ujawnić swoich danych?
        • Gość: Azalia Re: To nie Ewa Raus IP: *.nyc.res.rr.com 02.08.09, 05:35
          Kim ty jestes szubrawcu? Co chcesz zemscic sie na biednej kobiecie?
          Widac ze jestes jednym z tych szubrawcow DOKTOROW Chamie jeden kobieta
          nie chce rozglosu Za was powinny sie wziasc prawdziwe prokuratury i
          policje nie te z Lezajskla Psie !Zasra.. filozof powiatowy !
          • Gość: Azalia Re: To nie Ewa Raus IP: *.nyc.res.rr.com 02.08.09, 06:03
            I jeszcze ci dodam ze polowe lekarzy z Lezajska powinno byc
            zamknietych w kryminale . Powinni gnic jak gnoje !Wyroki powyzej 10
            lat Kazdy sukinsyn przysiege skladal! Ludzie powinni was nagrywac i
            kablowac ale nie w Lezajsku Skorumpowana banda ! Gorsi niz hieny !
        • Gość: ... Re: To nie Ewa Raus IP: *.rzeszow.vectranet.pl 04.08.09, 23:41
          jakiego plodu ???

          to bylo dziecko
          zdrowe, donoszone
          tylko zabili go lekarze-patracze
    • Gość: azalia Śmierć noworodka. Czy lekarz się spóźnił? IP: *.nyc.res.rr.com 03.08.09, 23:20
      Expercie nie wart funta klakow zamilkles? Powoli ludzie zabiora sie
      za was Kasa tylko w glowie wam , a nie leczenie !Sumienia nie
      macie ,popatrz w lustro i zapytaj sie " kim jestem "Hiena!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka