Gość: Zofia IP: *.jonesgable.com 31.07.09, 19:15 A dlaczego ten "konowal" dalej pracuje????powinien byc zawieszony w wykonywaniu zawodu az do wyjasnienia sprawy a pani Ewie serdeczne wspolczucia a do narodu Polskiego: PRZESTANCIE DAWAC LAPOWKI Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: pikuś Śmierć noworodka. Czy lekarz się spóźnił? IP: *.prz.rzeszow.pl 31.07.09, 20:50 no - jak biegli kolesie wydadzą opinię o swoim biednym kolesiu - to będzie ona taka jak zawsze dotychczas... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Azalia Śmierć noworodka. Czy lekarz się spóźnił? IP: *.nyc.res.rr.com 01.08.09, 03:08 Lezajsk slynie z tego ze lekarze na porzadku dziennym biora w lape Wrecz wymuszaja to .Powinna zajac sie tym prokuratura ale nie ta z Lezajska Oni wszyscy sa zkorumpowani jedna wielka sitwa Dosc chamstwa zdzierstwa z biednych ludzi Wystarczy popatrzec na ich domki tuz obok szpitala Dla przypomnienia :w 80tych latach synowie pacjentki obili PANA TU.... A za co? A za to ze przetrzymywal na oddziele kobiete i rzadal od rodziny grubej lapowy Synowie pacjentki zamkneli sie w pokoju lekarskim i oboli PANA DOKTORA!!!Doslownie wszyscy lekarze biora lapowy To zadanie nie jest dla lezajskiej prokuratury i policji Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Expert To nie Ewa Raus IP: *.220.120.139.dsl.dynamic.eranet.pl 01.08.09, 14:40 Skoro dziecko urodziło się już martwe, to znaczy że nastąpiła śmierć płodu a nie noworodka. Poza tym to nie pani Ewa Raus rodziła w Leżajsku tylko jakaś inna kobieta, tak więc nie wiem jaki jest sens podawać przez dziennikarzy zmyślone nazwisko - czy nie lepiej napisać po prostu 25 letnia kobieta, skoro ta kobieta nie chce ujawnić swoich danych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Azalia Re: To nie Ewa Raus IP: *.nyc.res.rr.com 02.08.09, 05:35 Kim ty jestes szubrawcu? Co chcesz zemscic sie na biednej kobiecie? Widac ze jestes jednym z tych szubrawcow DOKTOROW Chamie jeden kobieta nie chce rozglosu Za was powinny sie wziasc prawdziwe prokuratury i policje nie te z Lezajskla Psie !Zasra.. filozof powiatowy ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Azalia Re: To nie Ewa Raus IP: *.nyc.res.rr.com 02.08.09, 06:03 I jeszcze ci dodam ze polowe lekarzy z Lezajska powinno byc zamknietych w kryminale . Powinni gnic jak gnoje !Wyroki powyzej 10 lat Kazdy sukinsyn przysiege skladal! Ludzie powinni was nagrywac i kablowac ale nie w Lezajsku Skorumpowana banda ! Gorsi niz hieny ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ... Re: To nie Ewa Raus IP: *.rzeszow.vectranet.pl 04.08.09, 23:41 jakiego plodu ??? to bylo dziecko zdrowe, donoszone tylko zabili go lekarze-patracze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azalia Śmierć noworodka. Czy lekarz się spóźnił? IP: *.nyc.res.rr.com 03.08.09, 23:20 Expercie nie wart funta klakow zamilkles? Powoli ludzie zabiora sie za was Kasa tylko w glowie wam , a nie leczenie !Sumienia nie macie ,popatrz w lustro i zapytaj sie " kim jestem "Hiena!!! Odpowiedz Link Zgłoś