Dodaj do ulubionych

szukam praCy dodatkowej

10.02.11, 15:12
kobieta 38 lat szuka praCy dodatkowej.
Sylwia
Obserwuj wątek
    • wildneofita Re: szukam praCy dodatkowej 20.02.11, 13:30
      Witam Cię Sylwiu.
      Chciałabym zaoferować Ci pracę w godzinach jakie Tobie pasują. Przeczytaj Uważnie proszę, i jeśli byłabyś zainteresowana wejdź na strone internetową podaną poniżej.

Jestem Liderem firmy FM GROUP i mogę zaoferować Tobie dobrze płatną Pracę, gdzie ty ustalasz godziny pracy takie jakie tobie odpowiadają.

Po trzech miesiącach pracy możesz osiagnąć dochód między 3000 - 5000 zł, w bardzo łatwy
      sposób - A TO DOPIERO POCZATEK.

EASYMONEY-FM (Niezależny Sponsor - Lider FM GROUP) może Ci pomóc w realizacji marzeń. Dzięki nam będziesz miał dostęp do originalnych perfum oraz wysokiej jakości innych produktów (kosmetyków do makijażu i produktów dla domu) z 30% rabatem od cen katalogowych. Zostań DYSTRYBUTOREM, SPONSOREM lub LIDEREM już Dziś.

Ty DECYDUJESZ o tym jak bardzo lubisz pracować, Kim Chcesz Być i Jak Chcesz Żyć. (ty
      wybierasz jedna z powyższych opcji - i w zależności od wyboru sprzedajesz, zbierasz swoją
      grupę ludzi i nimi zarzadzasz nie wychodząc z domu - w każdym razie zarabiasz duże pieniądze).

TO KROK W PRZYSZŁOŚĆ i ZARABIANIA DUŻYCH PIENIĘDZY, w krótkim czasie.
      Wielu juz spróbowało, dlaczego TY NIEPOWINIENEŚ.
      To NIC NIEKOSZTUJE.

Aby uzyskać wiecej informacji o tym jak sie zarejestrować i rozpocząć ciekawa, nic nie
      kosztujacą cię i wykonywaną w wolnym przez ciebie czasie prace - wejdź na naszą strone:

www.easymoney-fm.co.uk/index-pl.html
      - Strona niezależnych dystrybutorów, sponsorów, liderów FM Group.
      Lub blog:
      www.tanie-perfumy.blogspot.com/
      Pamietaj słuzymy pomocą przed, w trakcie i po rejestracji. W Tym biznesie nigdy nie będziesz
      sam.
    • al.kasia Re: szukam praCy dodatkowej 10.03.11, 09:26
      Bardzo dobrym sposobem na dorobienie dodatkowych pieniążków jest sprzedaż produktów m.in. aloesowych na zasadach podobnych do Avon/Oriflame, przy czym zarabia się więcej niż w wymienionych firmach..
      Link do strony firmowej: www.foreverliving.com/marketing/Home.do
      Jeśli jesteś już konsultantką np. Avon, Oriflame, itp., to nawet lepiej bo możesz podać swoim klientom dodatkowy katalog produktów.

Zasady są proste:
      - na początek zarabiasz 15% na czysto z każdego sprzedanego produktu, łatwo możesz przejść dalej i zdobywać 30%
      - nie musisz prowadzić działalności gospodarczej
      - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy
      - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu w terminie do 30 dni, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań
      - zamawiając zestaw produktów otrzymujesz m.in.: dodatkowy produkt gratis, próbki oraz materiały informacyjne
      - masz nielimitowany czas pracy i zarobki
      - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości
      - nie ma żadnej opłata wpisowej
      - działając aktywnie masz możliwość uczestniczenia w wyjazdach oraz otrzymywania dodatkowych premii
      - możesz rozwijać swój biznes i czerpać dochody z całego zespołu
      - masz wsparcie ze strony sponsora jak i managera

Spróbuj, nic nie ryzykujesz.
      Zainteresowane osoby proszę o kontakt: al.kasia@gazeta.pl
    • Gość: opa Re: szukam praCy dodatkowej IP: *.dip.t-dialin.net 16.05.11, 20:37
      Betreff Anforderung von Bewerbungsunterlagen

Wir suchen laufend Personal. Bewerben Sie sich bei uns.
      Ihre Bewerbungsunterlagen können uns per Post oder E-Mail zugestellt werden.

Mit uns haben Sie einen starken Partner an Ihrer Seite, denn wir vermitteln Ihnen Einsätze
      in Privathaushalten gemäß den von Ihnen angegebenen Wunscheinsatzzeiten und -regionen.

Damit wir Sie in unsere Kartei aufnehmen können, übersenden Sie uns bitte eine Bewerbung mit folgenden Unterlagen:

* Persönliches Anschreiben (mit Bezug auf Stellenausschreibung)
      * Tabellarischer Lebenslauf
      * aktuelles Lichtbild
      * Zeugnisse / Referenzen und letzte Tätigkeiten
      * Nachweise über Fort- und Weiterbildungen
      * Kopie vom Deutschen Pass oder Personalausweis
      * komplette Anschrift mit Telefon und E-Mail-Adresse
      * Hinweis auf Gesundheitszustand z.B. Allergien, Chronische Krankheiten, .......
      * möglicher Arbeitsbeginn und Gehaltsvorstellungen.

Es werden nur komplette Bewerbungsunterlagen berücksichtigt.

mit freundlichen Grüßen

24-Std-Betreuung.de

info@24-Std-Betreuung.de
    • karolina_kinga Re: szukam praCy dodatkowej 12.09.11, 22:34
      Chcesz pracować w domu przy komputerze? Pragniesz się rozwijać i realizować swoje cele? Chcesz podążać jasną ścieżką kariery? Prężnie rozwijająca się na rynku firma, poszukuje Niezależnych Partnerów do współpracy. Szukamy osób kreatywnych, które chcą w życiu coś osiągnąć. Więcej szczegółów karolina_kuchta@wp.pl
    • kame-rka Re: szukam praCy dodatkowej 18.01.12, 17:28
      Ja jakiś czas temu znalazłam mega fajną opcję zarabiania przez internet. Pracuje jako videomodelka- do pracy wystarczy komputer, internet i kamerka internetowa i można zarabiać. Są dwa sposoby zarabiania : albo 10zl/h +15%obrotu bądź 50% obrotu. Ja zarabiam siedząc przed komputerem 2000-2500zł msc. Oczywiśćie można więcej ile kto chce nie ma ograniczeń. Praca jest legalna i ma sie umowę zlecenie. Dodatkowo firma jest sprawdzona i nie ma mowy o żadnych ściemach. Do wszystkiego ma się wglą w sensie do swoich zarobków dziennych albo do swoich statystyk . Najlepsze jest to , że każdy może sam sobie wybrac dyżury kiedy chce pracować. Oczywiśćie można też liczyć na dodatkowe bonusy i darmową sesję fotograficzną :) Już kilka moich koleżanek pracuje ze mną i są tak samo zadowolone jak i ja. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to chętnie odpowiem na każde pytanie rencia_fun@wp.pl albo zapraszam na stronkę www.zarabiajnakamerkach.pl/pl/
    • Gość: Małgorzata Re: szukam praCy dodatkowej IP: 178.213.166.* 16.03.12, 20:44
      Witaj

Może szukasz czegoś nowego, ekscytującego, innego ...

Może potrzebujesz zmiany...

Może chcesz mieć więcej czasu dla siebie, rodziny..

Może chcesz mieć dostęp do rewelacyjnych produktów..

Może chcesz dbać o siebie i swoich najbliższych ..

Potraktuj moją propozycję jak szansę ..

Możesz ją wykorzystać lub przejsć obok niej obojętnie..

Decyzja tutaj zawsze należy do Ciebie!
      Dołącz do mojego zespołu!

Małgorzata Biernat

Niezależny Przedstawiciel Batterware

Zapraszam na mój blog

betterwaremalgorzata.pl/
      MOJA FIRMOWA STRONKA

betterware-zarabiaj-maga.pc4.pl/

Zapraszam także do współpracy

Odpowiem na wszelkie pytania : maga0905@wp.pl

Tel. 606 698 542

Może ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Okazja do zarobienia dodatkowych pieniążków.Nie musisz szukać klientek bo one same do ciebie przychodzą. A przecież każda kobieta potrzebuje środków czystości i różnych drobiazgów dla domu. Ty tylko pokazujesz katalogi. A produkty są naprawdę rewelacyjne i co najważniejsze ich cena jest porównywalna do tych z półek sklepowych
    • Gość: fm Re: szukam praCy dodatkowej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.12, 01:51
      Szukasz pracy?
      Zapraszam do współpracy z młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą FM GROUP Polska.
      W ofercie firmy znajdują się produkty perfumeryjne marki FM wytwarzane na bazie kompozycji zapachowych kreowanych przez DROM Fragrances - światowego lidera w tej branży a także modne kosmetyki kolorowe, wysokiej jakości środki czystości oraz nowoczesne usługi telekomunikacyjne.

Współpraca polega na budowaniu szerokiego rynku dystrybucji i sprzedaży naszych produktów na terenie Polski i nie tylko.
      Dlaczego warto do nas dołączyć?
      - oferujemy wysokiej jakości perfumy po niskich cenach,
      - kupujesz perfumy po cenie dystrybutora,
      - zarabiasz 43% na marży, co daje spory zysk na produkcie nawet do 16,42 zł na 1 sztuce
      - możesz budować swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami, po kilku miesiącach możesz zarabiać 3.000 i więcej
      - jesteś sam sobie szefem,
      - pracujesz ile chcesz,
      - korzystasz z programów motywacyjnych (możesz stać się właścicielem mercedesa)
      - poznajesz ciekawych ludzi
      Potrzebujesz informacji napisz lub zadzwoń: 516567399
      KONSULTANTKA FM GROUP
      BARDZO FAJNA PRACA DLA MŁODYCH LUDZI, ZARABIACIE NA KUPOWANIU TANIEJ I ODSPRZEDAWANIU DROŻEJ (43% MARŻY) NAPRAWDĘ BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTÓW. MOŻESZ SOBIE DORABIAĆ JAK I ZARÓWNO WPROWADZAĆ NOWE OSOBY I ZARABIAĆ WIĘKSZE PIENIĄDZE :) WSZYSTKIEGO DOWIESZ SIĘ POPRZEZ KONTAKT ZE MNĄ, fmwork@op.pl
    • monikatiande Re: szukam praCy dodatkowej 09.01.13, 21:20
      Ja jestem w nowej firmie TianDe i jestem bardzo zadowolona bo z miesiaca na miesiac jest coraz lepiej.

www.kosmetyki-tiande.biz.pl

Dlaczego warto zostać dystrybutorem TianDe?
      - jesteś całkowicie niezależny , ty decydujesz z kim pracujesz w korzystnym dla Ciebie wymiarze czasu
      - firma nieustannie się rozwija ,z myślą o nas tworzy nowe programy motywacyjne, dzięki temu nasza praca jest dodatkowo wynagradzana
      - brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania
      - prowizja z obrotu struktury od 5% do 37%
      - możliwość otrzymania dodatkowych premii do 15%
      - zarabiasz 54% na marży, co daje spory zysk na produkcie
      - produkty TianDe ze względu na jakość pozwolą Ci osiągnąć sukces
      - budujesz swoją grupę dystrybutorów, nie tylko w kraju ale i poza jego granicami
      - dysponujesz licznymi materiałami marketingowymi, niezbędnymi do pracy
      - wypisując się do firmy TianDe nie ponosisz żadnych kosztów
      - firma weszła na rynek w tym roku dlatego warto spróbować swoich sił w czymś nowym!

Współpracując z TianDe masz wiele możliwości:
      - dzięki rejestracji w firmie TianDe oszczędzasz kupując taniej kosmetyki dla siebie i rodziny z 35% zniżką(po cenie dla konsultanta).
      - rozprowadzając kosmetyki wśród znajomych i klientów zarabiasz na ich
      sprzedaży - zysk bezpośredni 54% + bonusy z Planu Marketingowego TianDe.
      - budujesz swój własny biznes zapraszając innych do współpracy, dzięki
      czemu masz możliwość osiągać zarobki rzędu kilku, kilkudziesięciu tysięcy złotych.
      - otworzyć punkt dystrybucyjny: centrum dystrybucji lub salon (TianDe zaopatrzy Cię w produkty)

Więcej na:
      www.kosmetyki-tiande.biz.pl
      • nati.027 Re: szukam praCy dodatkowej 12.02.13, 13:52
        Bądź niezależna! Kupuj swoje ulubione kosmetyki Avon za darmo lub zarabiaj na nich! Zbieraj prezenty za 1zł. Tylko teraz możesz dostać ten zestaw (perfum viva by fergie, tusz do rzęs i krem do twarzy) za 1zł i perfum Sensuelle za 0,99zł i dodatkowo zarobić 120zł i więcej!!!
        Od Ciebie zależy tylko ile dorobisz bo to zależy od tego ile czasu na to poświęcisz. Dołącz do mnie za darmo i ciesz się dodatkową kasą :)
        nataliasiniarska@o2.pl
    • Gość: dorka Re: szukam praCy dodatkowej IP: *.adsl.inetia.pl 13.02.13, 12:02
      Proponuję ciekawą pracę dodatkową ponieważ sama jestem w pani wieku i już trochę życia widziałam. Wszystkie firmy oferujące sprzedaż produktu, są świetne jeden dzień ale tego się nie je i nie pije a jest wydajne cokolwiek by to nie było. Ja znam bardzo fajną pracę dodatkową gdzie nic się nie sprzedaje a robiąc własne zakupy te które i tak się robi ma się zwrot pieniędzy, jeżeli interesuje panią temat to proszę o kontakt podam więcej szczegółów.
    • Gość: dorka1 Re: szukam praCy dodatkowej IP: *.adsl.inetia.pl 13.02.13, 12:29
      Proponuję ciekawą pracę dodatkową ponieważ sama jestem w pani wieku i już trochę życia widziałam. Wszystkie firmy oferujące sprzedaż produktu, są świetne jeden dzień ale tego się nie je i nie pije a jest wydajne cokolwiek by to nie było. Ja znam bardzo fajną pracę dodatkową gdzie nic się nie sprzedaje a robiąc własne zakupy te które i tak się robi ma się zwrot pieniędzy, jeżeli interesuje panią temat to proszę o kontakt podam więcej szczegółów. dorotaa14@vp.pl
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka