Gość: Proof MP
IP: *.za.digi.pl
21.10.05, 22:39
witam
Podejmę prace jako stróż lub ochroniarz obiektów,sklepu itd lub domów na terenie
Katowic,Zabrza lub Gliwic,niestety nie
posiadam jeszcze licencji ale jestem w trakcie nauki w szkole Ochroniarskiej
EMPIRIA