Dodaj do ulubionych

Propozycja pracy

15.10.13, 22:27
Witam wszystkich. Mam propozycję dla osób mieszkających, studiujących, pracujących w miastach: Rzeszów, Tarnów, Kraków, Warszawa i Lublin oraz najbliższe okolice tych miast do ok. 30km. Jest możliwość zarobienia pieniędzy. Zainteresowanym wyślę na maila materiały, z którymi można zapoznać się w 15-20 minut. Proszę o kontakt na priva lub na maila katarzynabrzyska@go2.pl z informacją które miasto. I nie jest to żadna akwizycja ani nielegalna piramida finansowa.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
        • kasiulekol Re: Propozycja pracy 22.11.13, 18:52
          to podaj mi swój adres e-mail lub napisz na mój podany w pierwszym poście. Twoje konto nie jest aktywowane i chyba nie masz konta nick@gazeta.pl, bo mi zwróciło maila.
          Pozdrawiam
                          • kasiulekol Re: Propozycja pracy 27.11.13, 16:56
                            To nie jest sieciówka. Ale tłumaczyć tu nie będę. Kto się zainteresuje, to super. Kto nie - niech szuka dalej zajęcia dla siebie ;) Dla osób, które już się zapoznały - na necie jest mnóstwo informacji na ten temat - można się z nimi zapoznać.
                            "PRACUJ MĄDRZE, NIE CIĘŻKO" ;)

Pozdrawiam
                            • bj32 Re: Propozycja pracy 01.12.13, 17:20
                              Obawiam się, że dostałam ten materiał. I to jest dokładnie to samo. Pewnie stąd ta tajemnica wielka...
                              Jak będziesz miała biuro do sprzątania - napisz. Tego rodzaju znakomite pomysły raczej nie maja szans powodzenia. Sprzedaż bezpośrednia dla matek z kilkorgiem dzieci...? Szukanie klienta? Niby kiedy?
                              • kasiulekol Re: Propozycja pracy 01.12.13, 20:08
                                To nie jest forum dla matek z kilkorgiem dzieci. To jest forum dla wszystkich. I znów widać, że lektura została niezrozumiana do końca ;) Nawet tu na gazecie.pl są podfora dotyczące tego rodzaju pracy - spróbujcie tam tak napisać ;)
                                • bj32 Re: Propozycja pracy 01.12.13, 20:51
                                  Wybacz, ale właśnie lektura nie została mocno zrozumiana, bo gdybyś uważnie wejrzała w nagłówek i regulamin forum oraz samo forum - wiedziałabyś, jak działa i że jest połączone z PE - czyli forum zajmującym się pomocą rodzinom wielodzietnym, z niepełnosprawnymi dziećmi i tak dalej, czyli de facto ubogim i z problemami. I dlatego właśnie nie oferujemy tu rasowych piesków, markowych samochodów i pracy w piramidach, tylko coś, co mogą robić kobiety, które z takich czy innych przyczyn nie podejmują pracy zawodowej i nie mają czasu na szukanie "klientów bezpośrednich".
                                  I nie, nie będę chodziła na fora dotyczące piramid, bo mnie to kompletnie nie interesuje. Tak, jak i Ciebie nie będę zachęcać do wchodzenia na Niemowlę czy fora dotyczące polityki, bo wątpię, czy Cię zainteresują.
                                  • kasiulekol Re: Propozycja pracy 01.12.13, 21:16
                                    A niby dlaczego ubodzy i z problemami mają nadal trwać w takim stanie? Może czas to zmienić? Państwo jak widać niewiele pomaga. Może samemu trzeba coś z tym zrobić? Ja sama zaczynałam od zera, jestem niepełnosprawna, mam dziecko, w trakcie rozwodu i byłam bez pracy.
                                    TWOJE ŻYCIE W TWOICH RĘKACH.
                                    • hania3gwiazdki Hahahahahaha 01.12.13, 21:48
                                      Podczytuję i ten temat w sumie z ciekawosci ( kto się daje złapać na ten bajer ) , i ubaw mam przedni z Twoich odpowiedzi , ale ten Twój ostatni post jest najlepszy. Nie no. Na tych waszych szkoleniach piorących mózgi ,juz doprawdy przesadzają :D
                                      A lekarstwem na wszystkie nieszczęścia świata jest pukanie ludziom do chałup z cudownymi odkurzaczami w rękach , ksiażkami czy czym tam jeszcze chcecie uszczęsliwiać :D
                                      No ale co tak kto woli.
                                      Odradzać nikomu nie bede :D
                                      Każdy ma rozum .
                                      Chyba.
                                      I proszę Cię tylko nie wyjeżdżaj mi ze swoimi formułkami wykutymi na blachę . No proszę :D
                                      Ps. Moje zycie w moich rękach . I bardzo mi się ono podoba.
                                      Żeby nie było ,że nie :P
                                    • bj32 Re: Propozycja pracy 02.12.13, 11:59
                                      Kasiulek, zlituj się. Dokładnie to samo mówili w amwayu.
                                      A bardzo Ci się poprawiło, odkąd się zajęłaś tą ściemą? Teraz już nie potrzebujesz alimentów, świadczeń, masz willę i samochód i to wszystko za gotówkę, czy co?

A ludzie z problemami nie mają czasu na bieganie po mieście i szukanie jeleni. Szczególnie zaś ludzie, którzy szukają pomocytu i na PE.
            • kasiulekol Re: Propozycja pracy 01.12.13, 13:22
              Po pierwsze - nikt tu nie mówił o lunchu - materiały są autora ze stanów - tam się jada lunch. U nas może być woda za 2zł. A Twoje słowa świadczą o braku zrozumienia tematu - wystarczy poczytać o tym na necie, wikipedii itp. Ponownie powtarzam, ze nie jest to piramida. Ale większość woli to wrzucić do jednego wora z piramidkami, które są w Polsce nielegalne jakby ktoś nie wiedział. Ta moja propozycja jest dla osób szczerze zainteresowanych - nic na siłę. Kto woli mieć w przyszłości swój biznes niż pracować na etacie i żyć w świadomości, że mogą zwolnić z pracy, że potem będzie mieć marną emeryturę, którą w dodatku przeżyje - to moja propozycja jest dla tych osób. Dla chcącego nic trudnego ;)
              • payuta Re: Propozycja pracy 01.12.13, 13:47
                Bo tam napisanie ze nie piramida,to dla ciebie nie piramida,ok,niech ci bedzie.A ja ci mowie ze to stary numer tylko w nowe szatki ubrane.:)
                Pozdrawiam i jak dla mnie po temacie.
                • kasiulekol Re: Propozycja pracy 01.12.13, 14:18
                  payuta - nie musisz już sie wypowiadać w temacie. Ja informuję innych. Jedni wolą nadal narzekać na swoją sytuację i błagać o pomoc - taka jest zresztą mentalność nasza czyli Polaków ;). Inni chcą zmienić swoją sytuację. Ja należę do drugich. I chcę pokazać możliwości innym.
                  Pozdrawiam
              • penelopa40 Re: Propozycja pracy 02.12.13, 15:48
                "Kto woli mieć w przyszłości swój biznes niż pracować na etacie i żyć w świadomości, że mogą zwolnić z pracy, że potem będzie mieć marną emeryturę, którą w dodatku przeżyje - to moja propozycja jest dla tych osób..."
                no taaaak, wszyscy co mają swój biznes to żyją jak krezusi, żadne biznesy nie plajtują, nie ma takich o niskich dochodach, nie ma żadnych problemów, swój biznes = bogactwo bezdenne i wieeeelka emerytura, pewnie z tych składek od najniższej kwoty, które większość płaci....
                tak samo jak mogą zwolnić z etatu tak samo biznes może się rypnąć!
                p.s. w Polsce też się jada lunche, i nie tylko ci biznesmeni, na etacie te lunche jadają....
                • bj32 Re: Propozycja pracy 02.12.13, 15:54
                  No, ale nie mówimy tu o prowadzeniu badylaka, tylko o piramidalnej... sieci. Wszyscy byli byznesmeni Amwaya - ze mną włącznie - opływają w dostatki :D

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka