07.05.06, 12:31
Mężczyzna 47lat na wcześniejszej emeryturze z doświadczeniem jako kierowca,
posiadający prawo jazdy A,B,C,E, bez nałogów, odpowiedzialny, sumienny,
poszukuje pracy na terenie Warszawy najchętniej na samochód osobowy.
Obserwuj wątek
    • izydora33 Re: kierowca 07.05.06, 12:35
      kontakt pestek@aster.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka