Dodaj do ulubionych

DREWNO, PANELE CZY DESKI ???

20.09.05, 17:39
Proszę wszystkich doświadczonych żeby wypisali w tym wątki wszystkie plusy i
minusy tych trzech podstawowych materiałów używanych do wykończenia podłóg.
Podajcie sposoby montażu i czas na to potrzebny oraz wszystkie wady i zalety
które zauważyliście w czasie użytkowania. Dzięki :)
Obserwuj wątek
    • kalinst Re: drewno panele czy deski 06.12.13, 12:23
      Ja osobiście u siebie w domu położyłem deskę firmy PARKIETY JABŁOŃSKI. Praktyczne wszędzie prócz kuchni i łazienki. Jestem bardzo zadowolony. Warto kupić u producenta, wychodzi dużo taniej. Deska jest ciepła, nie elektryzuje się tak jak panel i wygląda naturalnie. Na ogrzewanie podłogowe polecam deskę termowaną. Bardzo dobrze zachowuje się z ogrzewaniem podłogowym. Jeśli chodzi o cenę, za dobry panel podłogowy musisz zapłacić sporo wystarczy, że dołożysz około 20 zł i masz ładną deskę w pierwszym gatunku! Wiem, bo sam całkiem niedawno się za tym rozglądałem. Jeśli chodzi o to czy jest wytrzymała to myślę, że brak brawury w użytkowaniu, czyli podklejanie mebli, regularne czyszczenie i niechodzenie w szpilkach. Jeśli zachowa się te zasady to podłoga będzie służyć długie lata. Osobiście polecam firmę PARKIETY JABŁOŃSKI. Super obsługa, dowóz do każdego miejsca w Polsce i doskonałe rabaty! Oto link: www.parkietyjablonski.pl/
      pozdrawiam
      K.
    • zaprojektujemy Re: podłoga 11.12.13, 21:37
      Były już takie wątki na forum, trochę trzeba poszperać :) To w dużej mierze zależy od budżetu. Jeśli masz środki najlepszy wyborem będzie parkiet. Oczywiście warto też zwrócić uwagę do jakich pomieszczeń ma być ta podłoga oraz kto i jak ją będzie użytkował.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka