idiom345
13.09.09, 14:16
Kongresy i Zjazdy powinny być przede wszystkim dla ludzi młodych...a
są niestety - z powodów opisanych w artykule - coraz częściej tylko
dla .... no właśnie jak ich nazwać?
Jaki jest sens organizować te kongresy jak nie będą w nich
uczestniczyć młodzi ludzie?