Gość: fix IP: 212.127.95.* 14.01.04, 10:38 Czy jest we Wrocławiu jakiś klub gdzie grają na żywo lub z płyt SWING? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: a! Re: Swing? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.04, 10:46 a co wczorajszy film na Polsacie cię obejrzało i się spodobało.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fix Re: Swing? IP: 212.127.95.* 14.01.04, 11:21 Nóżka chodziła,nie powiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kastrat A w Casablance... IP: 212.127.95.* 29.01.04, 11:25 ...na ul.Włodkowica nie grają swingu? Odpowiedz Link Zgłoś