IP: 212.127.95.* 14.01.04, 10:38
Czy jest we Wrocławiu jakiś klub gdzie grają na żywo lub z płyt SWING?
Obserwuj wątek
    • Gość: a! Re: Swing? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.04, 10:46
      a co wczorajszy film na Polsacie cię obejrzało i się spodobało....
      • Gość: fix Re: Swing? IP: 212.127.95.* 14.01.04, 11:21
        Nóżka chodziła,nie powiem.
        • lancedance Re: Swing? 29.01.04, 11:15
          Ja nie wiem ale chętnie sie dowiem.
          • Gość: kastrat A w Casablance... IP: 212.127.95.* 29.01.04, 11:25
            ...na ul.Włodkowica nie grają swingu?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka