Gość: XY IP: *.ds.ae.wroc.pl 15.01.04, 16:06 Czy ktoś coś może wie na temat nocnej śmierci studenta na akademii ekonomicznej koło jednego z akademików??????? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: dark.raven Re: śmierć studenta... IP: *.ds.ae.wroc.pl 15.01.04, 17:32 My nic nie wiemy...|To bylo w nocy???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pimpek Re: śmierć studenta... IP: *.ok.ae.wroc.pl 15.01.04, 17:41 jaka śmierć, kiedy , gdzie, kto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dark.raven Re: śmierć studenta... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.01.04, 19:13 Okolo godziny 9 rano( o 8 wychodzilam na jezyk i nic nie widzialam) znalezli chlopaka podobno z 4 Gn lub ZI +rzucil sie z okna .slzszalam ze z 4 pietra Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wańka Re: śmierć studenta... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.04, 22:12 zeby skoczyc trzeba miec cos z deklem,a zeby skoczyc z 4 pietra trzeba byc zupelnie zrytym. a jak sie nie uda? Odpowiedz Link Zgłoś
manonthemon Re: śmierć studenta... 15.01.04, 23:25 W rozmowie zasłyszanej na AE padło stwierdzeine ze byłą bujka ze ktos kogos pochnął . Ale narazie mnożą się plotki i nic włąściwie nie wiadomo . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student AE Re: śmierć studenta... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.01.04, 20:51 Wg informacji od moich znajomych ze Ślężaka to był ktoś z IV GN. I podobno był mocno pobity. Ale to też nic pewnego... Odpowiedz Link Zgłoś