Dodaj do ulubionych

śmierć studenta...

IP: *.ds.ae.wroc.pl 15.01.04, 16:06
Czy ktoś coś może wie na temat nocnej śmierci studenta na akademii
ekonomicznej koło jednego z akademików???????
Obserwuj wątek
    • Gość: dark.raven Re: śmierć studenta... IP: *.ds.ae.wroc.pl 15.01.04, 17:32
      My nic nie wiemy...|To bylo w nocy????
      • Gość: pimpek Re: śmierć studenta... IP: *.ok.ae.wroc.pl 15.01.04, 17:41
        jaka śmierć, kiedy , gdzie, kto?
        • Gość: dark.raven Re: śmierć studenta... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.01.04, 19:13
          Okolo godziny 9 rano( o 8 wychodzilam na jezyk i nic nie widzialam) znalezli
          chlopaka podobno z 4 Gn lub ZI +rzucil sie z okna .slzszalam ze z 4 pietra
          • Gość: wańka Re: śmierć studenta... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.01.04, 22:12
            zeby skoczyc trzeba miec cos z deklem,a zeby skoczyc z 4 pietra trzeba byc
            zupelnie zrytym. a jak sie nie uda?
    • manonthemon Re: śmierć studenta... 15.01.04, 23:25
      W rozmowie zasłyszanej na AE padło stwierdzeine ze byłą bujka ze ktos kogos
      pochnął . Ale narazie mnożą się plotki i nic włąściwie nie wiadomo .
      • Gość: student AE Re: śmierć studenta... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.01.04, 20:51
        Wg informacji od moich znajomych ze Ślężaka to był ktoś z IV GN. I podobno był
        mocno pobity. Ale to też nic pewnego...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka