Dodaj do ulubionych

Internet na Klecinie

IP: *.pwr.wroc.pl / *.wcss.wroc.pl 04.02.04, 22:17
Jeszcze w zeszlym roku przyszla do mnie oferta internetu radiowego od firmy RadioPoint. Oferta jest kuszaca, jednak nie wiem czy dziala to tak jak powinno. Czy ktos kto posiada owy internet moglby powiedziec tutaj cos o nim i rozwiac moje watpliwosci?
Obserwuj wątek
    • Gość: ? ? IP: *.pwr.wroc.pl / *.wcss.wroc.pl 05.02.04, 15:59
      Odpowie mi ktos?
      • Gość: Aga Re: ? IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 05.02.04, 21:30
        Ja co prawda Ci nie odpowiem, ale tez jestem zaintersowana tym tematem, wkrótce
        przeprowadzam sie na Klecinę i bardzo bym chciała własnie tą drogą uzyskać
        dostęp do netu. Może mógłbys mi przesłać jakieś konkrety dotyczace tej oferty?
        Pozdrawiam
        • Gość: on konkrety IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 06.02.04, 15:19
          dzwonilem dzisiaj do nich i sie pytalem. umowe zawiera sie na 6 i 12 miesiecy, koszt instl to 400 zl, abonament 50, maja lacze 2mb/s i udostepniaja je na ok 25 ludzi. szybkosc jest troche mala, wiec bardziej polecam DSL 1mb/s w dialogu. kosz instl to chyba 460 zl a abonament 125, ale ma sie 1mb/s na samego siebie. a numer do tego radio point to 780 78 53 lub 503 502 816

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka