IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 22:31
Czy ktoś mógłby mi przybliżyć zasady ten dziwnej dyscypliny sportu? Wlasnie
oglądalem niedawno na eurosport i za wiele niewiem o co tam biega. Ludzie
zamiatają przed tymi kamieniami jakby to jakieś święte było i nie może sie
ubrudzic. U mnie na klatce nieraz można zobaczyć panią Zosie sprzątaczke która
równie szybko uwija się z zamiataniem schodów jak ci sportowcy. Może zdobyłaby
medal na olimpiadzie nawet:) Niestety na TVP jeszcze nie udało mi sie zobaczyc
relacji z takiego meczu a szkoda bo zapewne Włodek albo Szpaku pięknie by
wyjaśnili co poniektórym widzom.

Z góry dzięki za objaśnienia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Miotła Re: Curling IP: 194.204.171.* 19.02.02, 22:46
      Stary, przecież pani Frania z klatki schodowej uprawia to od lat a tylko
      skromność nie pozwala jej startować w olimpiadzie. A o co chodzi w tej grze ?
      Rzuca się krązkiem a Ci kolesie z miotłami mają rozgrzać lód tym machaniem aby
      krązek mógł jak najbliżej "kółka" podjechać, wygrywa ten kto ma bliżej.
    • Gość: pulp Re: Curling IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 22:47
      tu sa szczegoly:
      wyborcza.gazeta.pl/info/artykul.jsp?xx=671425&dzial=01041165
      • Gość: TIMMY Re: Curling IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 19.02.02, 23:02
        Dzięki zaspokoiłeś moją ciekawość. A odpowiedź była tak blisko...:)
    • Gość: daag Re: Curling IP: *.tlsa.pl 20.02.02, 15:23
      niedawny finał mistrzostw europy szwecja-szwajcaria był fajny.
    • Gość: daag Re: Curling IP: *.tlsa.pl 20.02.02, 15:41
      niedawny finał mistrzostw europy szwecja-szwajcaria był fajny.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka