IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 09.06.01, 18:02
Prowadzisz spokojne zycie. Na uczlni nie masz problemow, w milosci wspaniale.
Wyjezdzasz na Love Parade. Bywales juz tam wczesniej. Wiesz ze nie bedzie zle.
Jedziesz... bawisz sie swietnie... wchodzisz w mala uliczke. Nie jestes sam..
jest z Toba Twa milosc... Nagle widzisz czlowieka ubranego w maskke z
wizerunkiem diabla... taka zwykla maska. Biegnie.... Slyszysz głos "Welcom in
the Club" czujesz lekkie ukucie... Jestes chory na Aids...
Ta historia wydarzyla sie przed kilkoma dniami. Co o tym sadzisz? Co sadzisz o
Aids? Co sadzisz o zagrozeniu jakie pociagaja za soba ludzie chorzy na Aids?..

Niutix (www.niutix.prv.pl)
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka