a320m 04.08.10, 10:56 Wielka smuta Pielęgniarki będą musiały wziąć się do roboty Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hela_z_gazowni Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u woje... 04.08.10, 10:56 Czy ktoś Panią pielęgniarkę przywiązał do łóżka w tym szpitalu? Jak w innych szpitalach tak dobrze płacą, to zawsze można w cztery wsiąść w auto i jechać do innego powiatu. Toż to ponad 10zł za godzinę więcej. Bardzo dobrze że powiat pozbył się szpitala, może wreszcie w służbie zdrowia będzie np. tak jak u dentystów. Bez kolejki, sprawnie, szybko, miło, kulturalnie i ciągle za darmo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: admin Re: Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u wo IP: *.29.broadband2.iol.cz 04.08.10, 12:33 hela :) zobaczysz jakis service dostaniesz za 10pln za godzine hahaha Odpowiedz Link Zgłoś
pssz Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u woje... 04.08.10, 11:10 Jeżeli dobrze zrozumiałem artykulik, to szukają ratunku przed uratowaniem szpitala od upadku i spłaceniem jego długów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wesoły Romek buhahaha IP: *.lanet.net.pl 04.08.10, 12:07 Bronek pseudonim "wąsy" mówił w czasie wyborów że komercjalizacja uratuje służbę zdrowia a tu takie kuku. Skomercjalizowany szpital miał długi i musiał być sprywatyzowany przez PO i PIS wspólnie (sprzedany za bezcen)... buhahaha... Odpowiedz Link Zgłoś
singollo Re: buhahaha 04.08.10, 13:37 Podejrzewam, że sprzedany z zyskiem: przed sprzedażą jego wartość była zapewne ujemna... Odpowiedz Link Zgłoś
lokalny7 Re: buhahaha 04.08.10, 16:32 Tak tylko prywatne szpitale nas wyzwolą . Bedzie tak jak u "dentysty"- Prześwietlonko -30zł,lepszy materiał wypełniający -120zł,leczonko kanałowe 4-ach 300zł,itd... Ale mamy umowę z NFZetem. Czarodzieje!!! Odpowiedz Link Zgłoś
singollo Re: buhahaha 04.08.10, 17:59 Bo widzisz - za to wszystko NFZ nie płaci. NFZ płaci za borowanie na żywca. I to dostaniesz u każdego dentysty gratis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u wo IP: 82.160.255.* 05.08.10, 08:51 no właśnie - z artykułu wynika, że owszem dali tylko 50 tyś ale mają pokryć wszystkie długi a to pewnie parę milionów. Widziałam prywatną placówkę i państwowy szpital kliniczny. W prywatnej pielęgniarka zaglądała do mamy co godzinę a koło łóżka stało sporo sprzętu w tym pompy infuzyjne z lekami, w klinicznym pacjentka po operacji została obsobaczona, że śmie wołać pielęgniarkę bo ją coś boli - no przecież po operacji musi boleć. Taki sam kontrakt NFZ a jaka różnica. W państwowych placówkach pielęgniarki zachowują się jak na karnym zesłaniu, a za zrobienie opatrunku oczekują gratyfikacji dodatkowej. Jak pracują tak zarabiają. Gdyby miały odpowiednie kwalifikacje i podejście do pacjenta pewnie zarabiałyby lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ona Re: Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u wo IP: *.xdsl.centertel.pl 06.08.10, 09:36 pieprzysz jak potłuczona!!! Odpowiedz Link Zgłoś
danwrc1 A p sawicka mówiła że lody na służbie zdrowia 04.08.10, 11:54 TO NIEZŁY BIZNES... Odpowiedz Link Zgłoś