Dodaj do ulubionych

Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u woje...

04.08.10, 10:56
Wielka smuta
Pielęgniarki będą musiały wziąć się do roboty
Obserwuj wątek
    • hela_z_gazowni Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u woje... 04.08.10, 10:56
      Czy ktoś Panią pielęgniarkę przywiązał do łóżka w tym szpitalu? Jak w innych
      szpitalach tak dobrze płacą, to zawsze można w cztery wsiąść w auto i jechać
      do innego powiatu. Toż to ponad 10zł za godzinę więcej.
      Bardzo dobrze że powiat pozbył się szpitala, może wreszcie w służbie zdrowia
      będzie np. tak jak u dentystów. Bez kolejki, sprawnie, szybko, miło,
      kulturalnie i ciągle za darmo.
      • Gość: admin Re: Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u wo IP: *.29.broadband2.iol.cz 04.08.10, 12:33
        hela :)

        zobaczysz jakis service dostaniesz za 10pln za godzine hahaha
    • pssz Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u woje... 04.08.10, 11:10
      Jeżeli dobrze zrozumiałem artykulik, to szukają ratunku przed
      uratowaniem szpitala od upadku i spłaceniem jego długów?
      • Gość: Wesoły Romek buhahaha IP: *.lanet.net.pl 04.08.10, 12:07
        Bronek pseudonim "wąsy" mówił w czasie wyborów że komercjalizacja
        uratuje służbę zdrowia a tu takie kuku. Skomercjalizowany szpital
        miał długi i musiał być sprywatyzowany przez PO i PIS wspólnie
        (sprzedany za bezcen)... buhahaha...
        • singollo Re: buhahaha 04.08.10, 13:37
          Podejrzewam, że sprzedany z zyskiem: przed sprzedażą jego wartość była
          zapewne ujemna...
          • lokalny7 Re: buhahaha 04.08.10, 16:32
            Tak tylko prywatne szpitale nas wyzwolą .
            Bedzie tak jak u "dentysty"- Prześwietlonko -30zł,lepszy materiał
            wypełniający -120zł,leczonko kanałowe 4-ach 300zł,itd...
            Ale mamy umowę z NFZetem.
            Czarodzieje!!!
            • singollo Re: buhahaha 04.08.10, 17:59
              Bo widzisz - za to wszystko NFZ nie płaci. NFZ płaci za borowanie na
              żywca. I to dostaniesz u każdego dentysty gratis.
      • Gość: ewa Re: Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u wo IP: 82.160.255.* 05.08.10, 08:51
        no właśnie - z artykułu wynika, że owszem dali tylko 50 tyś ale mają
        pokryć wszystkie długi a to pewnie parę milionów.
        Widziałam prywatną placówkę i państwowy szpital kliniczny. W
        prywatnej pielęgniarka zaglądała do mamy co godzinę a koło łóżka
        stało sporo sprzętu w tym pompy infuzyjne z lekami, w klinicznym
        pacjentka po operacji została obsobaczona, że śmie wołać
        pielęgniarkę bo ją coś boli - no przecież po operacji musi boleć.
        Taki sam kontrakt NFZ a jaka różnica.
        W państwowych placówkach pielęgniarki zachowują się jak na karnym
        zesłaniu, a za zrobienie opatrunku oczekują gratyfikacji dodatkowej.
        Jak pracują tak zarabiają. Gdyby miały odpowiednie kwalifikacje i
        podejście do pacjenta pewnie zarabiałyby lepiej.
        • Gość: ona Re: Po prywatyzacji szpitala szukają ratunku u wo IP: *.xdsl.centertel.pl 06.08.10, 09:36
          pieprzysz jak potłuczona!!!
    • danwrc1 A p sawicka mówiła że lody na służbie zdrowia 04.08.10, 11:54
      TO NIEZŁY BIZNES...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka