Gość: wroclawianin
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
25.03.04, 20:13
Chodzi o plac przy ww skrzyżowaniu. Jest tam działka zakupiona przez byłego
właściciela Lukas Banku, któy ma wybudować w tym miejscy swój nowy biurowiec.
Dziś zauważyłem, że teren został ogrodzony. Wiecie cos na ten temat????