map4 analogia do boksu zawodowego. 30.09.10, 18:18 W boksie zawodowym jest tak, że obrońca tytułu wybiera sobie dwóch kandydata do pojedynku z pielęgnowanej przez feredację bokserską listy kandydatów. Mistrz zobowiązany jest dwa razy rocznie bronić tytułu. Jeśli od walki się uchyla, to tytuł mu się odbiera. Widocznie nasz wrocławski obrońca miejskiego fotela numer jeden uznał, że nikt mu tego fotela nie odbierze i dlatego stawać do debaty nie musi. Odpowiedz Link Zgłoś
neuro99 Re: analogia do boksu zawodowego. 30.09.10, 18:48 Chyba traktuje pierwsza turę jak eliminacje do walki. Bo na dziś to jakoś amatorszczyzna sama.Chciałaby ...ale za wysokie progi.... Zresztą ..aktywność tylko przed wyborami to ja "czniam". Samorządność zawsze kuleć będzie dopóki w mentalności mieszkańców dominować będzie przekonanie o niemożności wpływu na otoczenie i niechęć do uczestniczenia w życiu społecznym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: analityk Re: analogia do boksu zawodowego. IP: *.opera-mini.net 30.09.10, 19:06 Napisałem na innym forum, ale tu też pasuje. Może komuś da impuls do analizy. Demokracja ? Nie było i nie będzie. Demos, czyli lud jest głupi. A głupi nie może i nie potrafi mądrze wybrać. Tkwimy w rozdwojeniu jaźni. Do władzy pchają się i co smutne dochodzą osobnicy psychopatyczni. Takich widać i słychać. Wszędzie i od zawsze. Mniej lub bardziej zboczeni. Mniej lub bardzie bezwzględni i bez zasad. Dla nich liczy się tylko WŁADZA. A ciemny lud nie kojarzy obietnic, programów, faktów i wyników. Nie ma i nie będzie efektywnie działającej demokracji. To że to wszystko jeszcze jako tako funkcjonuje, jest wynikiem działania ludzi którzy nie osiągnęli jeszcze swojego poziomu niekompetencji. Ludzi którzy pracują i liczą na awans, na władzę. W momencie osiągnięcia swojego szczebla niekompetencji , koncentrują się jedynie na utrzymaniu stołka i koryta. To co jest w tej chwili jest mieszanką GŁUPOKRACJI + MEDIOKRACJI. Czyli masowej głupoty napędzanej manipulowanym przekazem medialnym. I tyle. Tak jest i nic nie wskazuje na to, aby w najbliższej przyszłości to się zmieniło. Spora część populacji podświadomie zdaje sobie z tego sprawę i nie chodzi na wybory, nie wybiera, nie bierze udziału w życiu społecznym. Robią swoje, jak to śpiewał Młynarski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx sitwy IP: *.12-2.cable.virginmedia.com 30.09.10, 19:48 demokracja to rządy sitw - wygrywa najbardziej sprawna. jedyny problem, że po wyborach wyborcy przestają być potrzebni, a wygrywająca sitwa bierze wszystko i ma w dupie resztę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: sitwy IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.10.10, 08:11 tak było ale tym razem tak nie musi się zdarzyć, jeżeli wybierzemy innego Prezydenta a nie tego, którego już bardzo dobrze poznaliśmy ze szkodliwych działań dla miasta i z arogancji wobec zwykłych obywateli Wrocławia i ich problemów ! Ja zagłosuje na Posła PIS Dawida Jackiewicza, ponieważ jest to wzorowy model Kandydata na Prezydenta Miasta Wrocławia pod każdym względem ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaa Re: sitwy IP: *.12-2.cable.virginmedia.com 01.10.10, 11:50 nie sadzilem, ze prezydent musi miec zaliczone morderstwo, aby byc dobrym prezydentem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: furora Dutkiewicz jako wzorzec Narcyza IP: *.magma-net.pl 30.09.10, 20:03 znajdzie się kiedyś w Międzynarodowym Biurze Miar i Wag w Sèvres pod Paryżem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytacz Re: Dutkiewicz jako wzorzec Narcyza IP: *.opera-mini.net 30.09.10, 20:43 Rok temu, w listopadzie 2009, tak napisaliście w Gazecie. Jaki budżet 2010 * Przyszłoroczne przychody do budżetu to 3,1 mld zł. W 2009 roku do kasy miasta wpłynęło o sto milionów złotych więcej. To wymaga cięcia wydatków: o ile w 2009 roku przeznaczono na nie 3,9 mld, w przyszłym o 500 mln mniej. Ale utrzymuje się wciąż wysoki poziom wydatków na inwestycje. Wrocław daje na nie około miliarda złotych * Rośnie zadłużenie. W 2010 roku sięgnie 58 proc. wysokości całego budżetu i zbliży się do nieprzekraczalnego ustawowego progu 60 proc. Rok 2009 Wrocław zakończy z długiem w kwocie 1,2 mld zł. W przyszłorocznym budżecie obniżony został deficyt - z 900 mln w tym roku, do 250 mln w przyszłym. Swoje kredyty biorą także wrocławskie spółki - np. Wrocław 2012 zaciągnie pół miliona pożyczki na budowę stadionu. * Najwięcej inwestycji w budżecie (40 proc. wszystkich) to wciąż zadania związane z modernizacją i budową dróg. Z powodu kryzysu pieniędzy wystarcza jednak głównie na zadania komunikacyjne związane z Euro 2012 i te już rozpoczęte. Mniejsze remonty trzeba było odłożyć. To m.in. zaplanowane wcześniej prace na ulicach Wałbrzyskiej (przesunięta na rok 2012), Czekoladowej (rozpocznie się w 2013 roku), Piastowskiej, Kurkowej, fragment Wyszyńskiego, Kamieńskiego i Kutrzeby. * Na wydatki inwestycyjne w oświacie miasto przeznacza 54 mln zł. W ubiegłym roku do podziału było aż 129 mln. Na szczęście w dobrych czasach udało się m.in. wybudować podstawówkę na Maślicach, dwa przedszkola, a w kolejnych dwóch szkołach dobudowano oddziały przedszkolne. Niestety, w przyszłym roku zabraknie pieniędzy na budowę nowej siedziby V LO. * Kryzys dopadł także wrocławską kulturę. W przyszłorocznym budżecie zapisano jej 155 mln zł, o 20 mln mniej niż w tym. A TERAZ KRÓTKIE PYTANIE : - W JAKIM STANIE ZNAJDUJE SIĘ BUDŻET WROCŁAWIA W DNIU 01 PAŹDZIERNIKA 2010 ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goscportalu Re: Dutkiewicz jako wzorzec Narcyza IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.10.10, 07:57 to bardzo dobre pytanie i czekamy wszyscy na odpowiedz ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karamba Re: Dutkiewicz jako wzorzec Narcyza IP: 79.110.197.* 05.10.10, 13:59 ...jasne odpowiedź...czyją??? chyba nie Gierka Dudusia....LOL... Odpowiedz Link Zgłoś
mik_wro Re: Dutkiewicz jako wzorzec Narcyza 05.10.10, 17:59 Gość portalu: pytacz napisał(a): > A TERAZ KRÓTKIE PYTANIE : > - W JAKIM STANIE ZNAJDUJE SIĘ BUDŻET WROCŁAWIA W DNIU 01 PAŹDZIERNIKA 2010 ??? Delikatnie mówiąc....w wielkiej dupie....niestety - póki co dwór Dudusia to skrzętnie ukrywa...pytanie jak długo jeszcze pociągną .......?? - komisarz już powinien wisieć im u gardeł...:DD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matrix dutkiewiczowski debilizm trwa wraz z korkami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 21:54 R. Dutkiewicz to dla głównie PR. Trzeci co wielkości budżet miejski w Polsce a co mamy? Układ komunikacyjny sprzed wojny (zobacz Kraków i arterie komunikacyjne), kawałki nowych ulic z nikąd do nikąd, przez 8 lat żadnej trasy przelotowej, Pl. Grunwaldzki za 250 mln (ile naprawdę), który działa tylko dlatego, że Szczytnicka i dwa mosty blokują ruch. Zapcha się gdy się je udrożni. Małomiasteczkowe myślenie: jak można było nie zbudować wiaduktu na osi Pl. Grunwaldzkiego? Nie przedłużyć wiaduktu nad Grabiszyńską do Hallera? Bo zamiast centrum handlowego (miało być) oddano teren deweloperowi na mieszkania a wiadukt zmniejszyłby ich wartość (to czyj interes się liczy?). Obwodnica Śródmiejska śmiechu warta. Co 200 - 300 m skrzyżowanie ze światłami. Realizacje inwestycji? Strach patrzeć: Wiśniowa-Hallera (ponad rok opóźnień), 800 m Karmelkowej - 3 lata a faktycznie pracowano tam może kilka miesięcy (widziałem to z okna). Kanalizacja na Ołtaszynie – ponad roczne opóźnienie i sprawa w prokuraturze za niegospodarność. To kropla w morzy przykładów. Złotniki, Ołtaszyn - idź i zobacz. I co dalej? Kocioł na Klecinie i 300 m kocich łbów na Wałbrzyskiej. JEDEN wyjazd na południe stale remontowany z 600-tysięcznego miasta, teraz jeszcze z przyblokowaną Bardzką. Stracone pieniądze przy budowie stadionu (100 mln), Aquaparku (120 mln), mostu (100 mln) i na poprawę bezpieczeństwa lotniska (20 mln). Ktoś z UM za to odpowiedział? Gdzie indziej gorzej? Gdzie? Może w Poznaniu? Może w Warszawie, gdzie z Pułtuskiej do Poznania jedziesz bezkolizyjnie bo cała oś ma wiadukty. A EIT? .............. A koszty urzędników (Ratusz, Kromera, Nowy Targ, Zapolskiej) - 900.000.000 zł w tym roku. Miasto powinno być już zarządzane przez komisarza bo długi przekroczyły 65 % budżetu i tylko dzięki kreatywnej księgowości p. Dutkiewicz uratował się przed tym. Wpisał 250 mln zł na zakup tramwajów na spółkę miejską MPK. Ktoś uwierzy, że MPK same spłaci te pieniądze (stąd podwyżki cen biletów)? I to nie jedyna taka operacja. Panu Dutkiewiczowi należy podziękować. Podziękować za brak wizji rozwoju miasta, marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Odpowiedz Link Zgłoś
mik_wro i właśnie jak już pisałem Duduś powinien.. 05.10.10, 15:34 ...usiąść i spotkać się ........z zarzutami w prokuraturze !!! Odpowiedz Link Zgłoś
net-widz Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem 30.09.10, 22:16 Bo się boi. Bo tak naprawdę Dutkiewicz nie ma nic do zaoferowania oprócz dalszego zadłużania miasta i pokazywania swojego niezadowolonego oblicza. Nie rozumiem kompletnie entuzjastów tego Pana. Co Wam się tak podoba ?: Tandetnie remontowane ulice, których nawierzchnia się kruszy po roku (i nie można wyegzekwować gwarancji), a może durnowate czerwone pola na środku skrzyżowań ? wyłażące z nowych skrzyżowań torowiska ulubionych tramwajów Pana Prezydenta, na których można zerwać zawieszenia ? pomysł przecięcia WZ przejściem dla pieszych (większej głupoty nie słyszałem) ? brak pętli na nowo wybudowanej trasie tramwaju - przez co latami będzie stała nieużywana, 40 metrowy wytrysk Pana Prezydenta za 20 mln zł przed Halą Ludową ? Temu Panu nie chodzi o mieszkańców, tylko żeby miał dwór po którym będzie mógł się przechadzać ze swoimi znakomitymi gośćmi . Wprowadzenie Max Boegla na stadion już się odbija czkawką podwykonawcom, którzy nie dostaną kasy za swoja pracę. Takie same numery były przy budowie Aquaparku - z inną niemiecka firmą (trzeba było jeszcze zamknąć większość konkurencyjnych kąpielisk żeby projekt Dutkiewicza się powiódł). Mam już dość panoszenia się tego nadętego bufona. Zachowuje się jak kacyk. Dziwię się Bogusiowi Zdrojewskiemu, że kiedyś rekomendował tego gościa na stanowisko prezydenta. Dla mnie lepszy jest Piechota. Lepszy byłby i Huskowski. Byle pożegnać już Dutkiewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Nie masz Kandydata nad Jego Dynamiczność! IP: *.ip.netia.com.pl 30.09.10, 23:34 W ogóle tytułowanie Jego Dynamiczności jako Kandydata to obraza majestatu, a oni jeszcze chcą debaty! Zgroza:))) Wyborcy muszą doprowadzić do drugiej tury, gdzie Sternik nie będzie mógł się chować za rzecznikiem z ratusza. A chwilowo nie moge już doczekać się inwazji bilbordów z Naszym Sternikiem. "grzechem jest się nie zadłużać" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.10.10, 09:54 tylko nie Huskowski. ten Pan juz był. Dlaczego nie dajecie szansy zupełnie nowej propozycji jak Dawid Jackiewicz tylko chcecie nadal powielać to co już było a wyszło jak wyszło. Czy na wrocławskiej scenie samorządowej jest tylko Dutkiewicz, Huskowski, Piechota ? Mieszkańcy chyba nie sa zorientowani do konca co się dzieje we Wrocławiu i chyba nie będa tak naiwni, żeby zagłosowac na Huskowskiego czy Piechotę byle nie na Dutkiewicza. Trzeba zmian a nie powielania tego co juz było. Wrocławianie mają szansę to wszystko zmienić wybierając takiego kandydata, któremu "prawo, sprawiedliwość i patriotyzm są znane i od zawsze stosowane ". WROCŁAWIANIE mają taki wybór i wybór ten to tylko DAWID JACKIEWICZ jeżeli mają być pozytywne zmiany we Wrocławiu a nie KOLEJNE OBIECANKI - CACANKI PRZED WYBORAMI SAMORZĄDOWYMI 2010 ROKU. Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem 01.10.10, 11:41 Gość portalu: gosc napisał(a): > tylko nie Huskowski. ten Pan juz był. Dlaczego nie dajecie szansy zupełnie nowe > j propozycji jak Dawid Jackiewicz tylko chcecie nadal powielać to co już było > a wyszło jak wyszło. Boję się o życie opozycyjnych radnych, jeśli podczas sesji rady miejskiej odważyliby się pyskować prezydentowi Jackiewiczowi. Złapie ich dwa dni później przy wyjściu z Sukiennic i odepchnie. Szkoda życia wrocławian. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.10.10, 13:34 to żenujące i żałosne co map4 napisał. Może map4 zmieni swoje spostrzeżenia a nie w kółko pisze o jednym jak dziecko a nie jak dorosły i świadomy obywatel. Czy lepsze jest nadużywanie prawa przez wszystkich byle nie był to Kandydat PIS ? Tu chodzi o dalsze losy naszej społeczności i naszego miasta a nie jakieś powielane zmyślane często fakty. Jeden incydent-przypadek nie może przekreślić wielkiej SZANSY ZMIAN dla Wrocławia i jego obywateli, ponieważ Dawid Jackiewicz jest z PIS-u, a to przecież PIS wyłącznie stawia na ludzi uczciwych i chce oczyszczenia ze wszystkich powiązań powodujących zależności i brak bezstronności w podejmowaniu decyzji. Jeżeli zależy nam wszystkim na pozytywnych zmianach to takie zmiany muszą nastąpić to nie czas na żarty m.in "map4". Ponieważ Prezydent Rafał Dutkiewicz przez dwie kadencje nie stał na straży demokracji i praworządności oraz nie reagował na żaden zgłaszany przejaw niegospodarności i łamania prawa nie powinien dalej piastować Urzędu Prezydenta Miasta a o zarzutach i powodach wszyscy czytamy na różnych portalach internetowych w tym na niniejszym Forum.pl. Prezydent Rafał Dutkiewicz nie przeciwdziałał i przyczynił się do niszczenia podmiotów gospodarczych i aktywnych inicjatyw gospodarczych, ogromnej niegospodarności mieniem komunalnym i złym zarządzaniem w pełnym tego słowa znaczeniu. Nigdy nie reagował na Skargi obywateli i nigdy nie naprawił wyrządzonych im krzywd przez skorumpowanych urzędników, którzy demoralizując wrocławski wymiar sprawiedliwości osiągali przestępcze wyroki przeciwko upatrzonemu obywatelowi a które z mocy prawa są nieważnymi czynnościami prawnymi wymierzonymi przeciwko państwu i społeczeństwu, rujnują i zniszczą życie przyzwoitym przestrzegającym prawa obywatelom Wrocławia. Już w 2003 roku pisały wrocławskie gazety jak to Prezydent Miasta Wrocław Rafał Dutkiewicz aby zdobyć przychylność dla siebie i dla swojej kariery m.in. umarzał milionowe zadłużenia podatkowe kolesiom i tak po latach doprowadził Gminę Wrocław do "zubożenia" przez swoje pomysły na robienie "swojej kariery" a nie dbał nigdy ani o miasto ani o poziom życia jego mieszkańców. To Prezydent, który nadużywał swojej władzy i przyzwalał w ramach lokalnych układów na blokowanie prowadzenia działalności gospodarczej, wymuszanie likwidacji firm, zaboru mienia i fikcyjnych zadłużeń wobec Gminy w celu przejęcia majątku życia niszczonego obywatela.Pomimo nagłaśniania takich faktów urzędnicy Pana Prezydenta Rafała Dutkiewicza pozostawali bezkarni, swoje miejsca pracy traktowali jak prywatny folwark a otrzymywane wynagrodzenie w ramach umowy o pracę jako dodatek a nie jako podstawowe wynagrodzenie za rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Bezczelnie potrafili informować obywatela, że cyt" piszcie sobie skargi a nam i tak nic nie zrobicie" i tak było ! Do dnia dzisiejszego pracują w UM bo są chronieni ze względu na powiązane ze sobą przestępcze interesy. Brak reakcji Prezydenta Miasta Rafała Dutkiewicza na zgłaszane fakty jest utwierdzeniem nadużywania swoich uprawnień i działaniach w ramach zorganizowanej przestępczości funkcjonariuszy w bezkarności do dnia dzisiejszego. Posiadam wieloletnie doświadczenie łamania prawa i popełnienia przestępstw przez wrocławskich funkcjonariuszy państwowych i moją intencją nie jest wymierzanie sprawiedliwości bo do tego służą odpowiednie organa władzy pod warunkiem, że się zainteresują takimi Zawiadomieniami. Moją intencją jest wykazanie jak się żyje obywatelom Wrocławia za panowania Prezydenta Rafała Dutkiewicza i jego dworu oraz zaprzestania wszelkich represji wobec poszkodowanych obywateli przez wykluczenie zawodowe i społeczne, niszczenie i rujnowanie ich życia i rodzin... A każdego dnia możesz "map4" być następny jak odmówisz dobrowolnego płacenia łapówek dla skorumpowanych funkcjonariuszy państwowych, których prawo ani zapisy Konstytucji RP nie obowiązują i którzy maja własną sprawiedliwość ! CZY TAKIEGO CHCECIE NADAL PREZYDENTA MIASTA w osobie Rafała Dutkiewicza czy takiego jak Dawid Jackiewicz, młodego, również przystojnego, mądrego, rzetelnego, solidnego, patriotę a przede wszystkim prawdziwego Katolika a Katolik świadomie nie skrzywdzi człowieka nigdy i potrafi być bliżej ludzi na pewno. Ja Dawidowi Jackiewiczowi wierzę i proszę pomyślcie przez chwilę o co Wam tak naprawdę chodzi ? Bo jak się za przyjażnicie ze skorumpowanymi urzędnikami Rafała Dutkiewicza to na pewno będzie wam się lepiej żyło ale czy o to chodzi abyście powiększyli liczbę skorumpowanych obywateli i nie spali spokojne nocami czy chodzi o wyższe cele dla całej społeczności Wrocławia i aby przestrzegane było prawo i sprawiedliwość ! "Bo tylko Polska sprawiedliwa, uczciwa i solidarna może się rozwijać, tylko w takiej Polsce możemy wykorzystać wszystko, co własnym wysiłkiem zdobyliśmy, co jest naszym sukcesem, niezaprzeczalnym dorobkiem żyjących pokoleń" Lech Kaczyński 31 grudnia 2005 roku Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem 01.10.10, 15:15 Gość portalu: gosc napisał(a): > Jeden incydent-przypadek [resztę wyciąłem] Incydent jest wtedy, jak pies narobi na chodnik. Przypadek jest wtedy, kiedy wieczorem idziesz na dyskotekę a rano budzisz się żonaty. Kiedy w godzinę po ataku ściga się atakującego, dopada go i powala na ziemię, to w żadnym przypadku nie może być mowy o działaniu w afekcie. Jeśli zaś pan Jackiewicz nie jest w stanie się przez godzinę uspokoić i odzyskać władzy nad swoimi emocjami, to jest niebezpieczny dla otoczenia i jego miejsce jest w zacisznym pokoju bez klamek. Następny aspekt sprawy: PiS jak powszechnie wiadomo bardzo zdecydowanym głosem głosi potrzebę ochrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Czy możesz wyjaśnić jak ta ochrona według PiSu i Jackiewicza w przypadku jego ofiary właściwie powinna wyglądać ? Lekarze za skrobanki, czyli mirderstwo nienarodzonych idą do więzienia. A co z mordercami już narodzonych ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.10.10, 17:34 do map4 tylko tyle masz do powiedzenia po obszernym moim wpisie ? Nie podejmuje z Tobą już żadnej polemiki. Nic nie zrozumiałeś a szkoda . Żegnaj. Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem 01.10.10, 18:53 Gość portalu: gosc napisał(a): > do map4 > tylko tyle masz do powiedzenia po obszernym moim wpisie ? W pierwszej linijce i za pomocą dwóch określeń skompromitowałeś popieranego przez siebie kandydata. Naprawdę, polemika z Twoimi dalszymi tezami nie jest konieczna. > Żegnaj. Papapapapapa. I do wyborów już nie wracaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :( Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.10.10, 00:15 CZY TAKIEGO CHCECIE NADAL PREZYDENTA MIASTA w osobie Rafała Dutkiewicza czy takiego jak Dawid Jackiewicz, młodego, również przystojnego, mądrego, rzetelnego, solidnego, patriotę a przede wszystkim prawdziwego Katolika a Katolik świadomie nie skrzywdzi człowieka nigdy i potrafi być bliżej ludzi na pewno. .... ale ten pan już był bliżej swojego wyborcy i ten wyborca kwiatki od spodu wącha z innej strony, nie ma we wro na kogo glosowac :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.10.10, 07:48 skoro nie ma na kogo głosować to głosujmy wszyscy na Dawida Jackiewicza, któremu nie można zarzucić żadnych działań korupcyjnych i rzetelności w tym co robił i robi. Natomiast pozostali Panowie są powiązani ze sobą układami towarzysko-zawodowymi dla których ucieka z PIS Poseł Wiesław Kilian. Swój zawsze ciągnie do swojego. To że odchodzi świadczy o jego charakterze. Już kilka razy zdradził.... a taki fakt odejścia W.Kiliana potwierdza, że PIS to "prawo i sprawiedliwość". Widocznie dla Wiesława Kiliana w PIS nie ma odpowiedniego klimatu działania i dlatego odchodzi do kolesi .... ! I dobrze, że sam odchodzi.... Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem 03.10.10, 11:23 Gość portalu: obserwator napisał(a): > skoro nie ma na kogo głosować to głosujmy wszyscy na Dawida Jackiewicza, które > mu nie można zarzucić żadnych działań korupcyjnych i rzetelności w tym co robił > i robi. Natomiast pozostali Panowie są powiązani ze sobą układami towarzysko-z > awodowymi A możesz mi jeszcze przypomnieć, kto w 2002 roku był wiceprzewdoniczącym komitetu wyborczego kandydata na prezydenta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza ? Czy przypadkiem nie był to Dawid Jackiewicz ? A kto zasiadł na jednej kanapie pod nazwą PLXXI PLus wraz z Dutkiewiczem, czy nie był to przypadkiem Dawid Jackiewicz ? Piszesz, że "pozostali kandydaci są ze sobą powiązani układami towarzysko-zawodowymi". Czy przypadkiem Dawid Jackiewicz nie był z nadania Rafała Dutkiewicza wiceprezydentem miasta Wrocławia ? Skoro Jackiewicz nie jest związany układami z Dutkiewiczem, to jakim cudem był wiceszefem jego sztabu wyborczego i jakim cudem stał się wiceprezydentem w rządzonym przez Dutkiewicza mieście ? Czy ten cud został oficjalnie uznany przez rzymską kurię ? Odpowiedz Link Zgłoś
clean_wrocek Grzechy wrocławskich krasnali... 01.10.10, 12:46 Piechota? Chcecie wiedzieć KTO TO JEST?.... www.klementynka.pl/download/07_Maratonczyk_Slowo_Polskie_Gazeta_Wroclawska_29_04_2005.JPG "W zyciu tak już jest, że nie raz planujemy różne rzeczy,a potem natrafiamy na trudności. Dzieciom to nie zaszkodzi (zabranie - czyt. ukradzenie tego domu) NAUCZY JE odporności na podobne problemy w przyszłości"... Powiedział to w kwietniu 2005 roku - no KTO? Sławomir Piechota, a potem po grzbiecie tych dzieci wjechał do Sejmu RP i butwieje tam juz drugą kadencję!!! Nie muszę dodawać, że z wydatną pomocą Dutkiewicza Rafała i Władka Sidorowicza "dobrego chłopa" - okradziono tych 6-ro rodzeństwa dzieci z tego domu i wielu innych rzeczy, np. komputerów oraz kursów językowych, które zaoferowali im prywatni sponsorzy.... Dowód : www.klementynka.pl/download/02_Rosnie_Klementynka_wmurowanie_kamienia_GW_26_11_2003.jpg A w Sejmie RP, to ob. Pioechota jest - no, KTO ZGADNIE? Członkiem Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.....???????? Przewodniczącym Komisji Polityki Społecznej i Rodziny.....?????? To jest dopiero SKANDAL! I CO? I nic! Upiory przeszłości podnoszą swoje fałszywe i zakłamane mordy i świecą swoimi ślepiami otumaniając naiwnych i łatwowiernych, przyzwyczajonych do mogocących światełek i ciągłego, monotonnego bełkotu bez odpowiedzialności i honoru, bez szacunku już nie dla Człowieka, ale tych resztek samego siebie... Ob. Piechota, Dutkiewicz Rafał i pozostali, zakamuflowani pozoranci są nie do zniszczenia i nie do zastąpienia???.... Czy jesteśmy skazani na ich moralne dogorywanie na naszych oczach i w luksusach za nasze pieniądze?.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czytelnik Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem IP: *.wroclaw.vectranet.pl 02.10.10, 19:15 Rafał D., facet który trzyma panienkę na boku od wielu lat…? To ten sam, czyż nie? Jeżeli własnej rodziny nie szanuje, to jakże spodziewać się szacunku dla mieszkańców wielkiego miasta? Ale prasa o tym nie napisze, wszak Sternik wielkim prezydentem jest i nikt z nim nigdy nie wygra! O! I pokazuje Wam swój środkowy palec, taki szacunek do Was ma! Odpowiedz Link Zgłoś
map4 Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem 04.10.10, 09:29 Gość portalu: Czytelnik napisał(a): > Rafał D., facet który trzyma panienkę na boku od wielu lat…? To ten sam, > czyż nie? Jeżeli własnej rodziny nie szanuje, to jakże spodziewać się szacunku > dla mieszkańców wielkiego miasta? Daj se siana. Co Rafał robi (lub też nie) po godzinach pracy i z kim - to jest problem jego i jego rodziny. To należy wyłącznie do jego sfery prywatnej. Odpowiedz Link Zgłoś
mik_wro Re: Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem 05.10.10, 15:29 map4 - tu się z tobą nie zgadzam ....póki co to Jego Nieomylność Dutkiewicz-Gierek jest osobą publiczną .....ale jak widać ...jaki "człowiek" ...taki prezydent...:DD....etc. etc. .....LOL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Mapowi4 polemicznie i zasadniczo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.10.10, 21:57 map4 napisał: > Gość portalu: Czytelnik napisał(a): > > > Rafał D., facet który trzyma panienkę na boku od wielu lat…? To ten > sam, > > czyż nie? Jeżeli własnej rodziny nie szanuje, to jakże spodziewać się sza > cunku > > dla mieszkańców wielkiego miasta? > > Daj se siana. Co Rafał robi (lub też nie) po godzinach pracy i z kim - to jest > problem jego i jego rodziny. To należy wyłącznie do jego sfery prywatnej. > Szanowny Map4, nie zgodzę się z Twoim tokiem myślenia w kwestii powyższej, gdyż RD sprzedaje się opinii publicznej jako tradycjonalista, konserwatysta i wierny syn Kościoła. Uwielbia pokazywać się w towarzystwie hierarchów, co w oczywisty sposób zjednuje mu pokaźną część elektoratu. Gdyby był kandydatem ugrupowania Palikota, SLD albo innych lewaków czy libertynów, to OK - niech sobie ma na boku panienkę, chłopca albo nawet kota czy owieczkę. Jeśli opisana przez "czytelnika" sytuacja ma cokolwiek wspólnego z prawdą, w co szczerze mówiąc wątpię, mamy do czynienia z sytuacją cynicznego oszukiwania przez kandydata jego własnych wyborców, dla których lwiej części wartości takie jak rodzina, sakramenty, tradycja, wstrzemięźliwość itd. mają fundamentalne znaczenie. Ujawnianie tego typu sytuacji i uczynienie jej przedmiotem dyskursu publicznego byłoby wręcz obywatelskim obowiązkiem. Tym bardziej, że ta część elektoratu głosuje na tego kandydata właśnie w oparciu o przekonanie o jego nieskazitelnych walorach moralnych. Pozdrowienia na odcinek bawarski, Marcin Odpowiedz Link Zgłoś
klaudiuszyn Re: Mapowi4 polemicznie i zasadniczo 06.10.10, 00:34 Część elektoratu, głosująca na Dutkiewicza ma w głębokim poważaniu kolor jego majtek i to, czy w portalu "pudelek" ujawniono jego dwupłciowość. To jest tylko i wyłącznie jego prywatna sprawa. Zasadniczym przedmiotem dyskusji nie jest jego rozwiązłość lub związłość, tylko praktyczne działanie jego osoby jako przyszłego wodza na losy tego miasta. To, czy zasługuje na kolejną kadencję, czy nie. Daruj więc sobie sakramenty, tradycję itp. Wyjątkowo zgadzam się więc z map4. Można polemizować na poziomie zdecydowanie bardziej praktycznym. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Łoś_bimbacz Re: Mapowi4 polemicznie i zasadniczo IP: *.ip.netia.com.pl 06.10.10, 00:43 > Daruj więc sobie sakramenty, tradycję itp Czy nalezy sledzic Plotka? Dobre zdjęcie Sternika z "Asystętką" skosi więcej punktów niż Debata z Niegodnymi PRetendentami. Bedzie przed pierwszą czy drugą turą >M > ożna polemizować na poziomie zdecydowanie bardziej praktycznym. Ktoś, kto oszukuje własną rodzine, nie zawaha się oszukiwac anonimowych wyborców. To pytanie i POlemika calkiem praktyczne z punktu widzenia wyborcy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wroclawianin Re: Mapowi4 polemicznie i zasadniczo IP: *.acheron02.dus.dg-i.net 07.10.10, 14:06 Gość portalu: Łoś_bimbacz napisał(a): (...) > Ktoś, kto oszukuje własną rodzine, nie zawaha się oszukiwac anonimowych wyborcó > w. To pytanie i POlemika calkiem praktyczne z punktu widzenia wyborcy. Otoż to, Łosiu. Na szczescie nie bede mial dylematu natury wyborczej bo przebywajac w pieknej Nadrenii zaglosowac nie moge. Gdybym jednak miał mozliwosci przyjechania do WRO, z cała pewnoscia nie zaglosowalbym na Dutkiewicza. Gdyby doszło do 2 tury to przylece i zaglosuje na kontrkandydata. Odpowiedz Link Zgłoś
mik_wro Dutkiewicz nie chce debaty - boi się kompromitacji 05.10.10, 14:09 ...a o czym ma rozmawiać o poziomie zadłużenia miasta do jakiego doprowadził i niechęcią Banków do kredytowania kolejnych paranoi Gierka Dudusia i jego "dworu" - przypomnę Wielce Szanownym adwersarzom,że przez najbliższych kila (oby nie kilkanaście) lat będzie dokładnie odwrotnie...tzn. "ZWIJANIE WROCŁAWIA" ....LOL...- BTW dotacje z UE też się kończą i zaczynają się kontrole wydanych środków ....- zobaczymy kto się będzie śmiał i kto będzie dalej błogosławił swojego Dutkiewicza I jeszcze jedno Wrocław stoi na krawędzi bankructwa i możliwe że za chwilę wejdzie Z.komisaryczny i oni nie będą się pierdaczyć z jego Wysokością Gierkiem_2...mam nadzieję ...:DD - więc co się dziwicie że "Gierek" nie chce debaty..LOL Odpowiedz Link Zgłoś
klaudiuszyn Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem Pi... 05.10.10, 15:59 I całe szczęście, że nie chce. Spotykać się na jałowym widowisku tylko po to, żeby pokłapać przed kamerą? O czym? Jak napisał jeden z forumowiczów : "... gdyby doszło do debaty, to Piechota przejechałby się po Dutkiewiczu..." Przejechanie się po Dutkiewiczu ma być atrakcyjnym dla wrocławian programem wyborczym? Bardzo dobrze, że Dutkiewicz zrezygnował z tej szopki. Gdyby kontrkandydaci Dutkiewicza mieli na tyle mocne wizje rozwoju miasta, nie mieliby problemu z wyjściem z cienia. Ale ich nie mają i mieć nie będą. A co do kontaktu z Prezydentem i zadawaniu pytań? Na każde pytanie można znaleźć odpowiedź, udając się do sztabów wyborczych poszczególnych partii. Tylko trzeba chcieć tam pójść. Doświadczenia z debatami jakie są każdy widzi. Nędznie prowadzone, pozbawione jakichkolwiek merytorycznych założeń spotkania marketingowe. Rzeczywiście, marketing w tym przypadku potrzebny jest zdecydowanie bardziej kontrkandydatom Dutkiewicza. On przez swoje dwie kadencje udowodnił, że można w tym kraju zarządzać miastem w dobrym stylu. I dlatego według wszystkich możliwych sondaży, ma 70 procentowe poparcie. Nie bierze się takie poparcie z d...y. Ktoś, kto uważa, że te 70 procent ludzi, to masochiści i kretyni, którzy po dwóch kadencjach znów wybiorą swojego "prześladowcę" żeby "cierpieć" w radości, jest ewidentnie niespełna rozumu. Odpowiedz Link Zgłoś
mik_wro W takim razie jestem niespełna rozumu 05.10.10, 16:20 ...ale jeżeli te 70 proc. odda głos na Dutka, to właśnie zrobią dokładnie to co napisałeś - oddadzą głos na swojego prześladowcę....zaś to, że będą cierpieć, to jest to więcej niż pewne już teraz, bez względu na wynik wyborów.Ten dobry styl zarządzania miastem - jak twierdzisz - właśnie powoli owocuje.Kreatywna księgowość Dutka się za chwile skończy i okaże się kakie jest rzeczywiste zadłużenie Wrocławia, bo coś powoli wychodzi że powyżej 60 proc.Ku pocieszeniu powiem Ci tylko, że Ty też masz w tym długu swój udział i za to zapłacisz czy chcesz czy nie w postaci podatków akcyz i innych "bajerów"..LOL!! ...mam nadzieje, że dobre samopoczucie Cię nie opuści do końca w maraźmie jaki czeka to miasto przez najbliższych lilka kolejnych lat ...i oby nie pod Zarządem komisarycznym ...LOL.... Odpowiedz Link Zgłoś
klaudiuszyn Re: W takim razie jestem niespełna rozumu 05.10.10, 21:46 Zgadza się. Jesteś niespełna rozumu. Odpowiedz Link Zgłoś
nufatek Dutkiewicz nie chce debaty z kontrkandydatem Pi... 16.10.10, 18:47 Po zlym panie gorszy nastanie.Wybaczcie jestem przeciw facetom z problemami Facet na wozku pomimo wszystko to zly wybor zbyt przypomina mi slynnego Edgara. Potrzeba nam normalnosci .Ten pan jest niebezpieczny pracowal w najwredniejszej firmie ,popatrzcie na wyraz tej twarzy -zgroza Odpowiedz Link Zgłoś