kar-a55 01.10.10, 11:29 Producenci i dystrybutorzy powinni być tępieni wszelkimi środkami jak karaluchy, które żywią się padliną. To samo dotyczy popierające media. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xwro Re: Dopalacze IP: *.ssp.dialog.net.pl 01.10.10, 11:38 A czy ktoś nakazał młodzieży to kupować ? Ktoś Cię zmusza do kupienia wódy, papierochów, prochów czy dopalaczy ? Wszystko jeden śmieć. Każdy ma swój rozum, a jeśli go nie ma to kończy jak niektórzy pokazywani w tv. Od dawna mówi się że dopalacze to zło. Tak samo jak od dawna trwa kampania o jazdę samochodem na trzeźwo. I co ? I g*no z tego wychodzi. Dlaczego producentów alkoholu czy petów nikt nie chce karać ? Heh... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karina Dopalacze IP: 194.204.135.* 01.10.10, 11:43 Jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Ja jakoś nie piję ,nie palę i nie ćpam ,szkoda mi swojego zdrowia ,bo za dużo kosztuje jego leczenie .A kto tego nie wie ,nie rozumie ,czy nie chce wiedzieć ,to jego sprawa ,przecież ubezwłasnowolniony nie jest ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Dopalacze IP: *.xdsl.centertel.pl 01.10.10, 14:29 tak dokładnie, tylko później wszyscy się zrzucają na leczenie debili co nie dbają o swoje zdrowie teraz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaa Re: Dopalacze IP: *.chello.pl 03.10.10, 02:00 kurcze!!!! o jakich petach gadacie!!! dopalacze sa dla dzieci!!! własciwie skierowane do nich..( dostępne , niegroźne ,legalne ... ) suuuuuper !! bedziecie gadac o fajkach , alkoholu..../?! przecież dzieciaki są zainteresowane takimi gadżetami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Producenci papierosow powinni być zamordowani IP: *.12-2.cable.virginmedia.com 01.10.10, 11:44 Producenci papierosow powinni być zamordowani, i to nie na krześle elektrycznym, tylko śmiercią głodową. Odpowiedz Link Zgłoś
kar-a55 Re: Producenci papierosow powinni być zamordowani 01.10.10, 12:13 Zgadzam się, a karaluchy i szczury powinny trafić pod ochronę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pola Re: Producenci papierosow powinni być zamordowani IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.10, 13:07 Oj tak, tak naj bardziej. Nienawidzę palaczy. Zatruwają mi życie swoim smrodem. Odpowiedz Link Zgłoś
umciaciarumcia Re: Dopalacze 01.10.10, 13:58 Denerwuje mnie, że ɡnóϳ jeden z drugim po spożyciu dopalaczy jest zabierany do szpitala i leczony za nasze pieniądze. Denerwuje mnie, że gimbusy piętnastoletnie, które się uchleją do nieprzytomności są zabierane do szpitala, miast na izbę wytrzeźwień, i przywracane do pionu za nasze pieniądze. Z własnej woli wziąłeś to ścierwo, uchlałeś się, to zdychaj. Na własne życzenie. Odpowiedz Link Zgłoś
kar-a55 Re: Dopalacze 01.10.10, 14:25 I właśnie dlatego powinny być zakazane, a kosztami obciążyć biznesmenów. Odpowiedz Link Zgłoś
sas125 Re: Dopalacze 01.10.10, 21:47 narkotyki, szulernie ,rychu,grzechu, pardon--dopalacze, gry hazardowe, sobiesiak, PO chcieliscie to macie ... a teraz po ratunek do dominika tarasa... Odpowiedz Link Zgłoś
master-corrector Re: Dopalacze 01.10.10, 22:26 A jak biznesmeni sie zdenerwuja i stonke zrzuca ? Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Dopalacze 02.10.10, 08:48 > I właśnie dlatego powinny być zakazane, a kosztami obciążyć biznesmenów. a za leczenie pijakow czemu biznesmeni nie placa, tylko my? Skoro dopalacze, to i alkohol powinien byc zakazany! Bo przy zakazie dla marihuany i dopalaczy nie bedzie zadnego uzasadnienia dla wolnego alkoholu i nikotyny. Chociaz patrzac na to, jakie byly zakusy na e-papierosy, to nie chodzi o zdrowie ludzi, chodzi jedynie o utrzymanie monopolu papierosow i alkoholu nad reszta podobnie dzialajacych srodkow. Zbyt wielkie koncerny czuja ze im rynek sie z rak wymyka, to probuja sciemniac, ze o zdrowie chodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Dopalacze IP: *.wssk.wroc.pl 02.10.10, 09:41 wczoraj karetki kilka razy wyjezdzaly do ludzi ,,po dopalaczu'' Odpowiedz Link Zgłoś
tbernard Re: Dopalacze 02.10.10, 10:13 Czy po stwierdzeniu, że powód pobytu w szpitalu to dopalacze, alkohol lub inna trucizna świadomie zażywana nie można kosztami obciążyć pacjenta? Ubezpieczalnie powinny wprawdzie zapłacić placówkom medycznym (bo te niech się skupią na sprawach medycznych a nie szarpaniną finansową) ale potem poprzez komorników ściągnąć ile się da z debili lub ich rodziców w przypadku nieletnich. Jak tatuś będzie musiał auto sprzedać to może wytłumaczy nastoleniemu dziecku co i jak. Odpowiedz Link Zgłoś
zetkaf Re: Dopalacze 02.10.10, 10:32 > wczoraj karetki kilka razy wyjezdzaly do ludzi ,,po dopalaczu'' a) skad masz takie dane? b) jak juz jestes "u zrodla", to dopowiedz, ile karetek wyjechalo wczoraj do ludzi pijanych? c) co do zdania thernarda ponizej - pelne poparcie ;) Problemem nie sa srodki czy ich zazywanie - problemem LUDZKA GLUPOTA I BRAK UMIARU. Jak ktos "przedawkuje" wolowine, to tez moze umrzec - a jakos nie ma glosow, zeby zabraniac sprzedazy wolowiny ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: taka prawda Re: Dopalacze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.10, 13:56 A czemu nie biorących i ich rodziców jeżeli są niepełnoletni. Jak znikną dopalacze to pryszcze dalej będą się wódą upijać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pytam się Re: Dopalacze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.10, 13:24 A co z papierosami którymi palący trują innych i z alkoholem który szczeniaki piją litrami?? Odpowiedz Link Zgłoś