indris 18.05.04, 14:26 Czy moglibyście zapytać Józefa Piniora, jak może koegzystowac na listach wyborczych SdPl z tak oczywistą świnią jak Dariusz Rosati ? Odpowiedź zainteresować może całś Polskę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 100% Re: Do wrocławian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 14:35 kurcze opadły mi obie ręce a to co mi obrzezali skręciło się w trąbkę Odpowiedz Link Zgłoś
indris Ręce a mózg 18.05.04, 14:43 Mam nadzieję, że mózg Ci nie opadł. Bo forum służy do starcia mózgów a nie rąk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 100% Re: Ręce a mózg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 14:49 mózg mam dobrej roboty,masoński,dobrze jest jak mózg rozumnie rękoma steruje,jedno bez drugiego mniej warte Odpowiedz Link Zgłoś
indris Mózg i użytek z niego 18.05.04, 15:03 Nie wiem czy wiesz, ale Józef Pinior był kiedyś legendą "Solidarności". Wobec tego cieszył się powszechnym szacunkiem. Jego występowanie na listach wybordzych z oczywistą świnią warte więc jest wyjaśnienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 100% Re: Mózg i użytek z niego IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 15:06 kurcze czemu zaraz swinią? choć wyjaśnij Odpowiedz Link Zgłoś
indris Próba wyjaśnienia 18.05.04, 15:12 Rosati,jako członek RPP z pensją ok 30 000 zł/mies złożył pozew do sądu o "wyrównanie" ok. 300 000 zł. Formalnie miał prawo. Moralnie - no comments. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Próba wyjaśnienia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.04, 15:39 Szok !!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: Mózg i użytek z niego IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 18.05.04, 18:34 indris napisał: > Nie wiem czy wiesz, ale Józef Pinior był kiedyś legendą "Solidarności". Wobec > tego cieszył się powszechnym szacunkiem. Jego występowanie na listach > wybordzych z oczywistą świnią warte więc jest wyjaśnienia Marian Jurczyk tez był legenda Solidarnosci, kim jest teraz? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Re: Juz odpowiadam IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.05.04, 19:00 Pan Marian Jurczyk jest teraz prezydentem miasta Szczecina. Oznacza to, że cieszy się szacunkiem wyborców tak jak u nas pan prezydent Dutkiewicz. :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: Juz odpowiadam IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 18.05.04, 19:19 Gość portalu: Emeryt napisał(a): > Pan Marian Jurczyk jest teraz prezydentem miasta Szczecina. Oznacza to, że > cieszy się szacunkiem wyborców tak jak u nas pan prezydent Dutkiewicz. :) że sie cieszy to bym nie powiedział :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 100% Re: Do wrocławian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 15:18 rozumiem nie podoba ci się to,a gdyby tak tą forsę przeznaczył na biedne dzieci było by o k ? Odpowiedz Link Zgłoś
ja22ek Re: Do wrocławian 18.05.04, 15:30 A czy przeznaczał na zbożne cele część swojej niemałej pensji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 100% Re: Do wrocławian IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 15:37 nie wiem trzeba by było przy okazji z człowiekiem porozmawiać,najłatwiej nazwać żydem,masonem,świnią,tak się u nas uprawia politykę Odpowiedz Link Zgłoś
indris Porozmawiać... 18.05.04, 15:46 ...to NALEZAŁOBY z Piniorem. Z Rosatim rozmawiać nie ma po co - jego sprawa jest szczegółowo opisana. Natomiast zdanie Pinora interesuje mnie naprawdę, jako skromnego uczestnika "S". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 100% Re: Porozmawiać... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 15:56 mnie rosati ni ziębi ni grzeje,a skoro pinior zgodził się na takie towarzystwo na liście to widać mu to nie przeszkadza,widać dla niego rosati to nie "świnia"jak go wyzej nazwałeś Odpowiedz Link Zgłoś
indris A jednak... 18.05.04, 17:30 ...mnie - i chyba nie tylko - interesuje opinia Piniora, w swoim czasie podziwianej osobistości "S". Co więcej, wydaje mi się, że mamy prawo do poznania tej opinii. Kiedyś Pinior był naszym bohaterem. Mamy prawo do pytania: "co się stało z naszą klasą ?" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 100% Re: A jednak... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.04, 17:56 masz prawo te pytania zadawać byleś tylko nie obrzucał ludzi błotem zmień chłopie styl,zamiast "świnia" napisz "człowiek" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: A jednak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.04, 18:41 Pinior jest po prostu socjalistą i to wszystko . Takie ma poglądy. Natomiast Rosati jest wybitnym ekonomista o pogladach lewicowych i to wszystko co na ten temat mozna powiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: A jednak... 18.05.04, 19:52 Z całym szacukiem dla p. Piniota ośmielam się mniemać, ze. Rosati ŻADNYCH poglądów nie ma. I chciałbym usłyszeć opinię na ten temst p. Piniora. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mr_pope Re: A jednak... IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 18.05.04, 21:13 Napisz maila, zadzwoń, pofatyguj się osobiście. Będziesz miał informacje z 1szej ręki. Odpowiedz Link Zgłoś
diabelek2 właśnie... 18.05.04, 21:54 zajmij się tym osobiście a nam daj spokój, co się nas pytasz co myśli Pinior, a skąd my to mamy wiedzieć, ani z nim pracujemy ani to nasz rodzina.?? i jeszcze jedno,jak używasz na kogoś okręślenia świnia to badź taki miła(y) żeby to uzasadnić bo uzasadnienie typu że złozył rosatii pozew do sądu w w celu wyrównania pensji ( jak sam napisaeś zgodnie z prawem) nie jest dla mnie oznaką tego że to świnia... aha i nie zarzucaj mu ze nie daje na szczytne cele, biedne dzieci etc. bo nie wiesz tego, to że Rosati nie robi tego publicznie nie świadczy o tym że tego nie robi. najłatwiej komuś zaglądać w kieszeń i do życia a swoim to się ciężko zająć? a. Odpowiedz Link Zgłoś