Dodaj do ulubionych

Usunąć krzyż z Sejmu!

12.10.11, 19:12
To jest konsekwencja wygrania trzeciej partii w naszym Parlamencie.
Obserwuj wątek
    • Gość: Krzyż Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.internetia.net.pl 12.10.11, 19:23
      Sam się usuń!
      • Gość: k Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.10.11, 19:44
        Sam się powieś.
        • Gość: Felek Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.wroclaw.hypnet.pl 12.10.11, 19:54
          Popieram! Krzyż niech wisi w kościele.
          Został tam powieszony niezgodnie z prawem.
          • Gość: logik Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 20:25
            to zmienić prawo!
            dopisać jeszcze, że lewactwo trzeba tępić i już będzie ok!
            • Gość: edi Pokarani przez naturę IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 20:49
              > to zmienić prawo!
              > dopisać jeszcze, że lewactwo trzeba tępić i już będzie ok!

              Lewactwo to jeszcze nic wobec tej zbieraniny odchyleńców.
        • Gość: edi Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 20:47
          > Sam się powieś.

          Nie ćpaj tyle bo się powiesisz
    • wrednywroclawianin Nie łudźcie się wstętni ateiści i agnostycy! 12.10.11, 20:30
      Mimo, że krzyż podstępem nocą powieszony, niezgodny z ustawą zasadniczą, nie tylko w Sejmie, ale w wielu obiektach administracji państwowej czy też placówkach oświatowych, a więc z definicji świeckich wisieć tam będzie i basta! Powiedzą terroryzujący mniejszość katolicy i prędzej powieszą wszystkich domagających się respektowania rozdziału państwa od Kościoła niż krzyż pozwolą zdjąć. Wszakże to miłość bliźniego nakazuje im gorliwie wypełniać wolę kleru (bo przecież nie pisma świętego) i choć sami na co dzień grzeszą okrutnie, wytkną każdemu, kto odmiennego światopoglądu i zdania, że grzesznikiem jest i milczeć w katolickim (przypomnę 90%) narodzie, który swą tożsamość i niepodległość o wiarę z Rzymu oparł.

      PS. Nawet wyrok Trybunału Konstytucyjnego tego nie zmieni, bo znając sędziów, będą woleli orzec, że co prawda jest to niezgodna z Konstytucją, ale jednocześnie nie narusza dobrego obyczaju i braku uczuć religijnych u garstki odszczepieńców.
    • Gość: @ Trochę więcej szacunku dla ludzi wierzących, ok? IP: *.internetia.net.pl 12.10.11, 20:36
      Jeśli ten naród ma przetrwać, to musi chronić rodzinę, musi dbać o wiarę.
      • Gość: k Trochę więcej szacunku dla ludzi niewierzących, ok IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.10.11, 20:41
        Jeśli ten naród ma przetrwać, to musi chronić rodzinę, a nie tylko dbać o wiarę.
        • Gość: edi Re: Trochę więcej szacunku dla ludzi niewierzącyc IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 21:03
          > Jeśli ten naród ma przetrwać, to musi chronić rodzinę, a nie tylko dbać o wiarę
          > .

          Pedały , ćpuny, transwestyci i cwaniacy pokroju palikota najlepiej zadbają o rodzinę he he.
          Ja tam dotąd Pedałów nie tępiłem bo uważałem ich za chorych ludzi, ale jeśli im się im marzy aby mną rządzić to trzeba to ścierwo albo wyplenić albo pogonić do pedalskich klubów gdzie ich miejsce.

          Ponieważ tych wkładających w odbyt nikt nie szanował palaikot uznał, że ich głosy nie śmierdzą i wziął pod skrzydełka. Ciekaw jestem czy OBOP nie mógłby wypytać jaki odsetek wyborców palikota to pedały, jaki ćpuny a jaki tranwestyci, bo chciałbym wiedzieć w jakim kraju mieszkam.
          Gdyby palikot obiecał emerytury dla kurw to by miał jeszcze lepszy wynik.

          Gdzie NOP ma siedzibę ?




          • bellassij PiSz dalej edi, miło się czyta 12.10.11, 21:06
            .
            • Gość: edi Re: PiSz dalej edi, miło się czyta IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 21:31
              Tu nei trz pisac lulko zaczac walczyć z degenratami.
              tak się kończy tolerancja.
              Najpierw marsze miłości a teraz zachciewa się im robić burdel z sejmu.
              To było do przewidzenia ze nie chodzi im o prawo do miłości tylko epatowania wszystkich swoją odmiennością.
              Pedały zawsze plączą jak ich pobiją.
              Tylko po co prowokują ?
              No ale to kolejne odchylenie.
              Szminka na pysk i idą szukać swojej miłości.
              Hotel sejmowy był świadkiem niejednej bibki ale to co się teraz będzie działo to powstanie chyba specjalny kanał w TV . A biedroniowi policja może teraz skoczyć za pobicie policjanta.

              Jak mówił/mówiła transwestyta będzie teraz dbać w sejmie o prawa innych.
              A jakby tak powołać partię złodziei która by dbała w sejmie o ich interesy ?
              Piraci maja swoich przedstawicieli w parlamentach.
              Dlaczego sejm ma dbać o interesy transwestytów a nie o interesy kurw ?
              Przecież gdyby miały darmowe ubezpieczenie zdrowotne to miej zarażonych by było.
              Ciekawe jakich praw domagają się transwestyci ?
              Może chcieliby aby więcej osób zmieniło płeć ?
              Może chcą mieć prawo wracać do poprzedniej płci jak nowa im się znudzi ?
              Transwestyci mają ponoć dobre branie.
              Oj będzie się działo jak część naćpanych posłów zacznie się dobierać do pana Rysi , czy do pani Rysia.

              Marszałek otwiera pierwsze posiedzenie sejmu:
              Witam szanowne posłanki i szanownych posłów oraz szanowną Rysio.







          • Gość: taka prawda Re: Trochę więcej szacunku dla ludzi niewierzącyc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 12:03
            Najlepiej zadbają o twoje dzieci katokomuchu faceci w sukienkach które bardzo lubią je przytulać, głaskać i molestować.
            • Gość: edi Re: Trochę więcej szacunku dla ludzi niewierzącyc IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:20
              > Najlepiej zadbają o twoje dzieci katokomuchu faceci w sukienkach które bardzo l
              > ubią je przytulać, głaskać i molestować.

              A gdzie to wyczytałeś ?
              Byłeś molestowany zanim zostałeś pedałem ?
              Nie martw się, to już taka kolej rzeczy.
              Powinieneś kandydować z listy palikmiota bo za mało pedałów w sejmie.

              I dlaczego nazywasz mnie katokomuchem skoro najczęściej osoby niewierzące to dzieci komuchów ?
              Nie odróżniasz komucha od katolika ?
              Drażni cie ze ludzie wierzą ?
              Święcona woda cię pali ? :P
              Mam nadzieje ze mama była komuchem bo jak katoliczką to przewraca się w grobie kogo wychowała.
              Odreaguj i napluj na krzyż na grobie swojej matki, bo przecież poświęcił go gość w sukience.






      • bellassij Musi chronić rodzinę, dbać o wiarę - w Sejmie?! 12.10.11, 20:42
        Coś się komuś delikatnie mówiąc popierdaczyło. Osobiście mi to zwisa i powiewa, ale jak słyszę te dyrdymały to pierwsza myśl, jaka przychodzi mi do głowy każe spytać: "Gdzie jest Bóg i czemu nie grzmi?" Bo powinien, zważywszy na kłamców, złodziei, cudzołożników, zaprzańców i innej maści grzeszników siedzących na Wiejskiej tuż pod tak bronionym krzyżem.
        • Gość: edi Re: Musi chronić rodzinę, dbać o wiarę - w Sejmie IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 21:06
          > Coś się komuś delikatnie mówiąc popierdaczyło. Osobiście mi to zwisa i powiewa,
          > ale jak słyszę te dyrdymały to pierwsza myśl, jaka przychodzi mi do głowy każe
          > spytać: "Gdzie jest Bóg i czemu nie grzmi?"

          A szukałeś ?


          >Bo powinien, zważywszy na kłamców,
          > złodziei, cudzołożników, zaprzańców i innej maści grzeszników siedzących na Wi
          > ejskiej tuż pod tak bronionym krzyżem.
          Leppera już wezwał do siebie.

          • bellassij Zdecyduj się wreszcie 12.10.11, 21:12
            Czy Leppera załatwili mocodawcy w postaci służb czy zastępy anielskie?
            • Gość: edi Re: Zdecyduj się wreszcie IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 21:38
              > Czy Leppera załatwili mocodawcy w postaci służb czy zastępy anielskie?
              >

              Zastępy nikogo nie załatwiają.
              Cześć losu jest zapisana a jak życie się rozpędzi jak pociąg (tak około dorosłości) to człowiek sam przestawia zwrotnice.
              Jeden się wykolei a inny pojedzie dalej.
              Bóg tylko miesza dobro i zło bo jedno bez drugiego by nie miało mocy z braku odniesienia.
              Jeśli człowiek ma zasłużyć na zbawienie to musi się ocierać o goowno aby przechodzi próby.
              Potrzebne były wydmuszki ludzkie w sejmie aby zastanowić się nad rolą kleru dla Polski czy znaczeniem pontyfikatu JPII zdobyczami Solidarności , zasięgiem imperium Urbana.

              I czy było warto walczyć o demokrację aby jeden idiota z pieniędzmi robił szambo z sejmu.







      • Gość: edi Re: Trochę więcej szacunku dla ludzi wierzących, IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 20:55
        > Jeśli ten naród ma przetrwać, to musi chronić rodzinę, musi dbać o wiarę

        A co aplikota obchodzi naród ?
        On ma misję do spełnienia.
        Pomagały służby zbić kapitał ( tak jak kiedyś Urbanowi) a teraz musi robić co mu karzą.
        Wcześniej to było zadanie Leppera ale się chłop zbiesił więc go załatwili bo za dużo wiedział.
        Przyjdzie czas i na palikota.
        Ciekaw jestem co to będzie , zawał ?


      • Gość: pozdrawiam Re: Trochę więcej szacunku dla ludzi wierzących, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 12:01
        Najpierw niech ludzie wierzący zaczną szanować innych, a nie narzucać im swoją wiarę i piętnować ludzi odmiennych od nich samych.
        • Gość: edi Re: Trochę więcej szacunku dla ludzi wierzących, IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:28
          > Najpierw niech ludzie wierzący zaczną szanować innych,

          Jak można mieć szacunek do tej lewacko-pedalsko-ćpuńskiej choboty ?
          Taki ci wejdzie do kościoła i nasra na podłogę.
          Właśnie dziś zdewastowali cmentarz w Legnicy.
          Więcej wyznawców palikmiota i jego pana szatana nam trzeba to więcej kościołów spalą i zniszczą nagrobków.
          Szacunek dla nich ?
          Kiedyś był topór



          > a nie narzucać im swoją
          > wiarę
          Wiarę wyznawcy szatana narzucić ?
          Chyba nie masz pojęcia ilu jest satanistów.
          Łatwiej wariata przekonać aby stał się normalny.

          > i piętnować ludzi odmiennych od nich samych.
          To nie ludzie a przynajmniej tak się zachowują.
          Przyjedzie czas to będzie się ich piętnować i zwalczać.
          Niech pilnują swoich spraw i sekt i nie wtryniają się w sprawy ludzi wierzących.
          Będzie teraz palikmiot robił burdel w sejmie to to ścierwo będzie coraz wyżej głowy podnosić i siać zniszczenie i zgorszenie.


    • Gość: edi Głupich na Magadaskar IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 20:46
      Usunąć palikmiota z sejmu.
      Niestety zanim się go usunie to poruty narobi więcej niż Lepper.

      > To jest konsekwencja wygrania trzeciej partii w naszym Parlamencie.
      No cóż nie musiałeś na niego glosować.
      Teraz będziemy ponosić tego konsekwencje.
      Biedroń ma zarzuty to uciekł pod immunitet.
      Geje i ćpuny oraz transwestyci głosowali na palikota to jak nie miał się dostać do sejmu ?
      Przecież tej zarazy w Polsce sporo o to gro elektoratu tego cwaniaka.
      Resztę zrobiły pieniadze palikota , urbana i WSI.





    • Gość: DW Póki co, żyjemy w demokratycznym kraju IP: *.man.tk-internet.pl 12.10.11, 20:49
      w którym większość decyduje i żadne pederaści, transwestyci, zoofile i pedofile, komuniści, lewactwo różnej maści, żydostwo, feministki z mordami facetów nie będą dyktować większości warunków jakie każe im spełnić nic nie znaczące szambo. tak, tak szambo.
      • bellassij Póki co, żyjemy w kraju dewocjii zakłamania 12.10.11, 20:54
        Ale lejesz miód na moje serce, Twa wypowiedź wręcz modelowo ocieka umiłowaniem bliźniego :)
        • Gość: edi Re: Póki co, żyjemy w kraju dewocjii zakłamania IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:31
          > Ale lejesz miód na moje serce, Twa wypowiedź wręcz modelowo ocieka umiłowaniem
          > bliźniego :)

          Od kiedy pedał i mój wroga jest moim bliźnim?
          Jeszcze potrafię tak skopać gnoja który mi stanie na drodze że zapomni jak chciał szkodzić.
          Zabijać gnidy nie wolno ale przetracić kręgosłup aby już nikomu nie zaszkodził trzeba i należy.
      • djmixer1 Re: Póki co, żyjemy w demokratycznym kraju 12.10.11, 20:55
        Jak łatwo poznać, kiedy wypowiada się prawdziwy chrześcijanin... Skoro uważacie, że w naszym Sejmie jest lewactwo i byle co, to zobaczcie jak jest w Niemczech, Czechach, Francji, Hiszpanii.
        A później podyskutujemy.
        • Gość: DW Re: Póki co, żyjemy w demokratycznym kraju IP: *.man.tk-internet.pl 12.10.11, 21:16
          Umiłowanie bliźniego? Mam wyj...ane. Tak samo jak na czerwonych, zielonych, tęczowych. Jak Palikot wygra następne wybory, to będzie mógł zdjąć krzyż. Ale jak na razie jest za cieńki.
          • bellassij Rzekłeś! 12.10.11, 21:19
            Jak dalej będzie się sadzić i obrażać inaczej myślących, to tak właśnie będzie w 2015 r. :)
          • Gość: edi Re: Póki co, żyjemy w demokratycznym kraju IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:35
            > Umiłowanie bliźniego? Mam wyj...ane. Tak samo jak na czerwonych, zielonych, tęc
            > zowych. Jak Palikot wygra następne wybory, to będzie mógł zdjąć krzyż. Ale jak
            > na razie jest za cieńki.

            Jak palikmiot będzie robił to co robi, to policja będzie miała problem aby zapewnić mu ochronę.
            Nie ma zmiłuj się.
            Jest wielu nawiedzonych co pójdzie siedzieć ale zrobi z wariatem porządek.

        • Gość: edi Re: Póki co, żyjemy w demokratycznym kraju IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:32
          > Jak łatwo poznać, kiedy wypowiada się prawdziwy chrześcijanin... Skoro uważacie
          > , że w naszym Sejmie jest lewactwo i byle co, to zobaczcie jak jest w Niemczech
          > , Czechach, Francji, Hiszpanii.
          > A później podyskutujemy.

          Mamy prawo się bronić aby u nas nie było więcej gówna niż tam.
      • Gość: edi Re: Póki co, żyjemy w demokratycznym kraju IP: *.e-wro.net.pl 12.10.11, 22:16
        > w którym większość decyduje i żadne pederaści, transwestyci, zoofile i pedofile
        > , komuniści, lewactwo różnej maści, żydostwo, feministki z mordami facetów nie
        > będą dyktować większości warunków jakie każe im spełnić nic nie znaczące szambo
        > . tak, tak szambo.

        Ale teraz wszelkiej maści ścierwo będzie transmitowało swój głos przez wiele godzin transmisji sejmowych i znajdzie wielu naśladowców którzy uznają to za normę.
        Bo jeśli odchyleńcy mają zająć się rządzeniem Rzeczypospolitej to nie mogą być takimi złymi jak sie sądzi.

        Upadek Rzeczypospolitej bliski jeśli te pedały wciągną do sejmu następnych.
        Jak to możliwe ze po śmierci JPII pedały mają rządzić naszym krajem ?
        Czy to nie jest gra obcych służb aby upodlić Polaków ?
        Skoro palikot rozdawał pieniądze na wybory , skoro transferował kasę na Karaiby, to skąd mam wiedzieć kto opłaca wybory ?
        Jak to się stało ze Tusk oddał Rosjanom za grosze już 25% koncesji na wydobycie gazu łupkowego ?

        Jak to się stało ze będziemy ruski gaz kupować od Niemców a rurociąg Jamal biegnący przez Polskę będzie teraz pompował z zachodu na wschód.
        Gaz który dwa razy przejdzie przez Polskę i tak będzie tańszy u Niemców niż u Ruskich.
        UE nakazała przekazać rurociąg w zarządzanie spółce polskiej to Ruscy wymyślili ze jak rurociąg będzie chodził do tylu to straci przepustowość dla armeńskiego gazu .Ruscy wolą oddać Niemcom gaz za półdarmo niż sprzedać z większym zyskiem Polsce.
        Zablokowali rurociągiem polskie porty dla tankowców. Wykupili koncesje na gaz łupkowy.
        Blokują tranzyt gazu konkurencji.
        Kurde dlaczego pozwalamy rozkradać Polskę ?
        Taki palikot ma mieszać w sejmie aby się PO z PiSem nie dogadały i nie zaczęły dbać o interesy Polski.
        Za 4-ry lata obudzimy się z ręką w nocniku.
        Sejm to było zgromadzeni narodowe złodziei i aferzystów ale teraz to będzie cyrk z małpami i osłami.
        Teraz Polacy przekonają się jak myśli pedał i czego się domaga.
        To się skrupi na spokojnych pedałach.
        Robią nas w głupa a tylu studentów bierze to za dobrą monetę glosując na RPP

        • reka-poza-nocnikiem I dzięki "prawdziwym" Polakom jak edi 12.10.11, 22:27
          nadal będziemy tkwić w tzw. czarnej dupie.

          Kto nie z nimi, to przeciw nim. Huzia na Józia! Idź spać edi, jutro też dobry dzień do tępienia pedałów...
          • Gość: edi Re: I dzięki "prawdziwym" Polakom jak edi IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:42
            > nadal będziemy tkwić w tzw. czarnej dupie.
            >
            > Kto nie z nimi, to przeciw nim. Huzia na Józia! Idź spać edi, jutro też dobry d
            > zień do tępienia pedałów...

            Każdy dzień jest dobry do tępienia pedałów. Dotąd myślałem ze należy być tolerancyjnym bo to chorzy ludzie a tymczasem ta zaraz weszła już wszędzie nawet do sejmu.
            Niedlugo narzucą nam pedalskie prawa.
            Trzeba działać spowodować aby wrócili tam skąd wypełzli

    • Gość: Nie Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.wroclaw.hypnet.pl 12.10.11, 21:12
      Popieram!
      • Gość: edi Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:44
        > Popieram!

        Urban ty to se możesz obciąć uszy.
    • radeberger Szczęśliwy to kraj.. 12.10.11, 21:18
      ... gdzie największym problemem jest kawałek drewna wiszący nad drzwiami.
      • Gość: bbkk Re: Szczęśliwy to kraj.. IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.10.11, 21:39
        Skoro to taki nieważny kawałek drewna, to jakiż to problem go usunąć? Będzie po sprawie!
        • radeberger Re: Szczęśliwy to kraj.. 12.10.11, 22:44
          Przybędzie ci kasy w kieszeni jak go usuną?
          Kobiety będą na ciebie lecieć?
          Staniesz się zdrowszy niż jesteś?

          To kolejny temat zastępczy i nic więcej.
          • bellassij Re: Szczęśliwy to kraj.. 12.10.11, 22:52
            Zastępczy dla kogo? Bo chyba nie dla Palikota, który jako jeden z nielicznych w ostatnich 20 latach wie, że jest coś winien swoim wyborcom. Poza tym nie o jeden krzyż tu chodzi tylko respektowanie rozdziału państwa od kościoła. Gdybyś przeczytał program RPP, wiedziałbyś, że nie dość, że zaczyna szybko działać (to, że rezultaty tego działania będą żadne wie nawet dziecko w zerówce), bo w 2 dni po oficjalnych ogłoszeniu wyniku wyborów to raz, a dwa, że zgodnie z własnym programem, dostępnym zresztą wszem i wobec.
            • radeberger Re: Szczęśliwy to kraj.. 13.10.11, 10:10
              www.zegardlugu.pl/ - zamiast tego bijemy pianę o krzyżu. Czytałem program, czytałem ostatnio na wczasach "jego" książeczkę "Kulisy Platformy" - ci źli niedobrzy ludzie z PO nic mi nie dali zdziałać w komisji przyjazne państwo, a wszystkie rzeczy za które plusowała PO to był jego pomysł. Znamy te numery..

              Sorry, ale potrzeba więcej, aby mnie bardziej wzruszyć, niż jedno pismo do marszałka sejmu.
            • Gość: edi Re: Szczęśliwy to kraj.. IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:54
              > Zastępczy dla kogo? Bo chyba nie dla Palikota, który jako jeden z nielicznych w
              > ostatnich 20 latach wie, że jest coś winien swoim wyborcom.

              Drakę .
              Ch*j już jest ograny.

              >Poza tym nie o jed
              > en krzyż tu chodzi tylko respektowanie rozdziału państwa od kościoła.
              Najlepiej aby wiara zniknęła.
              Pewnie że nie o jeden krzyż chodzi. Chodzi o pierwszy krok w tej krucjacie.

              >Gdybyś pr
              > zeczytał program RPP,
              Czytałeś kiedyś regulamin burdelu zanim skorzystałeś z usług ?
              Czy bez czytania programu RPP nie wiesz kim jest palikmiot ?




              > wiedziałbyś, że nie dość, że zaczyna szybko działać (to,
              > że rezultaty tego działania będą żadne wie nawet dziecko w zerówce), bo w 2 dni
              > po oficjalnych ogłoszeniu wyniku wyborów to raz, a dwa, że zgodnie z własnym p
              > rogramem, dostępnym zresztą wszem i wobec.

              Co by tam nie napisał to śmierdzi jak obracane stare gó....
              Do elektoratu przywołał same strzępy ludzkie.
              • bellassij edi PiSz dalej, nie krępuj się! 13.10.11, 14:58
                Może i Palikot jest ch..em, ty za to jesteś zwykłym chamem. Co z tego? Świat się od tego nie zatrzyma.
                • Gość: edi Re: edi PiSz dalej, nie krępuj się! IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 15:17
                  > Może i Palikot jest ch..em, ty za to jesteś zwykłym chamem.

                  Nie wiem czy jestem zwykłym chamem czy niezwykłym.

                  Wiem ze odebrałem lekcje chamstwa od tego ch*ja palikmiota.
                  Ponoć chamstwem można wiele osiągnąć co widać po sukcesie RPP.
                  Żałuję, ze wcześniej nie byłem chamem to może przysłużyłbym się do sprawy aby aplikot chlał w domu a nie szwendał się po sejmie i sprzedawał miejsca na liście.


                  >Co z tego? Świat si
                  > ę od tego nie zatrzyma.
                  To oczywiste ze takich sk****ów będzie przybywać ale to nie powód aby im bez walki miejsca ustępować .
                  Studenci nie wiedzą jaki to kutas i dali się złapać na jego program no ale im można wybaczyć bo to wynik niedojrzałości i braku doświadczenia życiowego.
                  Ale starsi dający się kupić temu warchołowi to sprzedajne ciule.
                  Pedałom i ćpunom tez się nie dziwię że na niego zagłosowali.
                  Wszak ich ciągnie do goowna.




          • Gość: edi Re: Szczęśliwy to kraj.. IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:49
            > Przybędzie ci kasy w kieszeni jak go usuną?
            > Kobiety będą na ciebie lecieć?

            Fuj , kobiety. Za kogo ty go bierzesz?

            > Staniesz się zdrowszy niż jesteś?
            Przydałoby się.

            > To kolejny temat zastępczy i nic więcej
            Nie to ten sam temat ciągniony przez komuchów , urbana i inne ścierwo. Chodzi o upadlanie Polaków.
            Można tylko podyskutować komu to na tym zależy i kto za to płaci.

        • Gość: edi Re: Szczęśliwy to kraj.. IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:45
          > Skoro to taki nieważny kawałek drewna, to jakiż to problem go usunąć? Będzie po
          > sprawie!

          Spróbuj a będziesz miał drzazgi w dupie.
          Kto usunie drzazgi z twojej psychiki ?
    • Gość: @ Niesiołowski (PO): Ogon nie będzie rządzil psem IP: *.internetia.net.pl 12.10.11, 22:28
      Stefan Niesiołowski (PO):
      "- Palikot ma 10 procent (tyle głosów poparcia jego Ruch otrzymał w wyborach do Sejmu - red.), krzyż nie będzie zdjęty, ogon nie będzie rządził psem - mówił polityk PO, sugerując w ten sposób, że w Polsce większość osób jest katolikami i póki ta większość nie wypowie się w sprawie krzyża, to Palikot nie ma prawa żądać zdjęcia krzyża."
      • Gość: Staszek P. Zdjąć krzyż. IP: *.ronus.pl 13.10.11, 07:12
        Krzyż został zawieszony nielegalnie. To nie kościół ale miejsce, gdzie zasiadają przedstawiciele różnych religii i w państwie świeckim. Mam nadzieję, że szybko zniknie i posłowie zajmą się poważniejszymi sprawami.
        • Gość: Dyziu Krzyż zdjąć jest tam nielegalnie IP: *.internetia.net.pl 13.10.11, 09:00
          Pod osłoną nocy podobno pan Schetyna go powiesił,bez konsultacji z innymi partiami.Takie rzeczy to można sobie wieszać w swoim domu i nikogo o zgode wtedy nie pytać.
          • Gość: Miro Re: Krzyż zdjąć jest tam nielegalnie IP: *.ronus.pl 13.10.11, 12:10
            Prędzej czy później zniknie z Sejmu.
            • Gość: edi Re: Krzyż zdjąć jest tam nielegalnie IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 15:00
              > Prędzej czy później zniknie z Sejmu.

              Musiałoby być więcej pedałów , transwestytów i ćpunów w sejmie, a to trochę potrwa.

              • wrednywroclawianin Zawsze mam polew z takich indywiduów jak edi 13.10.11, 15:39
                Może i część postulatów jest zasadna (części nie warto przytaczać, bo aż żal klawiatury), ale forma przekazu powoduje, że zamiast aplauzu wzbudza jedynie uśmiech politowania.

                edi a może Ty jesteś klonem Colonela Fittsa z American Beauty, co? Wszak nie od dziś wiadomo, że najciemniej pod latarnią :)
          • Gość: edi Re: Krzyż zdjąć jest tam nielegalnie IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:59
            > Pod osłoną nocy podobno pan Schetyna go powiesił
            pod osłoną nocy twoja matka cie spłodzila i dzis tego ząłuje.

            >,bez konsultacji z innymi parti
            > ami.Takie rzeczy to można sobie wieszać w swoim domu i nikogo o zgodę wtedy nie
            > pytać.
            Takie rzeczy to twoja matka powinna robić w domu, bo tam gdzie cie płodziła o zgodę nikogo nie pytała.

        • Gość: edi Re: Zdjąć krzyż. IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 14:56
          > Krzyż został zawieszony nielegalnie. To nie kościół ale miejsce, gdzie zasiadaj
          > ą przedstawiciele różnych religii i w państwie świeckim. Mam nadzieję, że szybk
          > o zniknie i posłowie zajmą się poważniejszymi sprawami.

          Głupiś czy tylko chcesz za takiego uchodzić?
          Sam nie wierzysz w to co mówisz a jeśli tak to lecz się lub zapisz do RPP.


    • Gość: angrusz1 I owszem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 14:42
      rozdział Kościoła od państwa rozumiem, że symbole religijne nie są wieszane w budynkach państwowych .
      Ale ponieważ ja jestem katolikiem , więc mi to nie przeszkadza , że krzyż wisi w Sejmie i nie ja będę tym , który będzie nawoływał do jego zdjęcia .
      • Gość: iwona20 Re: I owszem IP: *.internetia.net.pl 13.10.11, 15:00
        Zdjąć i to jak najszybciej ! Krzyz ma byc w kosciele a nie w miejscu gdzie zbierają sie rózne orientacje chrzescijanskie.
        • Gość: edi Re: I owszem IP: *.e-wro.net.pl 13.10.11, 15:19
          > Zdjąć i to jak najszybciej ! Krzyz ma byc w kosciele a nie w miejscu gdzie zbie
          > rają sie rózne orientacje chrzescijanskie.

          Chciałaś napisać różne orientacje seksualne ?
          Przepraszam że zapytam jesteś lesbą ?
          • Gość: bbkk Edi IP: *.ssp.dialog.net.pl 13.10.11, 16:45
            Edi był zgwałcony?! Współczuję... No cóż, internet jest dla wszystkich - nawet chorych.
            • Gość: edi Ciulu zabrało inwencji na tytuł posta ? IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 09:11
              > Edi był zgwałcony?! Współczuję... No cóż, internet jest dla wszystkich - nawet
              > chorych.

              Co znaczy mój nic w tytule ?
              Mama kultury nie nauczyła to warto by poczytać netykietę lub regulamin forum ?
              A może należysz do RPP bo do nich kultury nikt nie będzie wymagał ?

              • Gość: KÓLTÓRKA A Ciebie kto kultury uczył? IP: *.static.korbank.pl 14.10.11, 09:28
                Wystarczy przejrzeć ten wątek, żeby przekonać się, że albo nikt albo pobierałeś lekcje kindersztuby w rynsztoku. I takie coś powołuje się na netykietę, o tempora o mores!
                • Gość: edi Palikot to pryszcz na polskiej demokracji IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 10:15
                  >A Ciebie kto kultury uczył?

                  ten cham co założył ruch pedałów i ćpunów.
                  Trochę uczyłem się od Niesiołowski, profesorka Bartoszewskiego, Kutza i kilku innych buldogów.
                  Ale mistrza wulgaryzmów palikmieta nikt nie doścignie.
                  Jego nawet sąd uniewinnił za to że nazwał prezydenta RP chamem, no ale takie sądy jakie rządy.

                  > Wystarczy przejrzeć ten wątek, żeby przekonać się, że albo nikt albo pobierałeś
                  > lekcje kindersztuby w rynsztoku.
                  Powtarzam setki razy słuchałem w TV gościa którego za chamstwo wypierdzielili PO.
                  Przekonałem się ze chamstwo jest teraz norm.ą i ze chamstwem można osiągnąć sukces wyborczy.
                  Palikot obrzydził mi i moim znajomym sejm i politykę.
                  Szkoda ze nie ma dziadka Piłsudskiego to by zrobił porządek.
                  palikmiet musi rozumieć ze będzie opluwany po tym jak sam opluwał.
                  Ty też to musisz pojąc ze kto mieczem wojuje od miecza ginie.


                  > I takie coś powołuje się na netykietę, o temp
                  > ora o mores!
                  Netykieta w przypadku palikmieta nie obowiązuje.To szczególny przypadek.
                  To wesz na polskim organizmie.
                  Urban i inne ch**je czekały na takiego człowieka i wspołfinansuja jego kampanie.
                  palimieta nie można porównać do nikogo .
                  Takim ch*jem może być tylko urban, ale uczeń przeszedł mistrza choć inteligencji ma dużo mniej.
                  To pieniądze kolego i parcie na władzę robią z ludzi kutasów.
                  Czasem wariat zdobywa władze jak np Łukaszenko. więć czym sie cieszyć ze on zebrał 10% ?

                  Wykorzystano słabość systemu demokratycznego.
                  Tu liczy się każdy głos nie ważne czy ćpuna czy normalnego.
                  palikot odwołał sie chyba do wszystkich z odchyleniami.
                  Skąd wiedział ze jest ich tak dużo ?
                  Wybór palikota odbył sie w polodobny sposób co wybór Ciccioliny we Włoszech (znanej ku...).

                  Palikot to pryszcz na demokracji . Był Tymiński była Cicciolina






    • Gość: historyk Re: Szkoda, że Naczelnika nie ma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 15:29
      Krzyż by zostawił, a durni usunął - zgodnie z powiedzeniem: Wam kury szcz... prowadzić.
      A tak przy okazji. Co się dzieje z "bohaterami", którzy w nocy krzyż wieszali?
      • Gość: edi Re: Szkoda, że Naczelnika nie ma IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 09:14
        > Krzyż by zostawił, a durni usunął - zgodnie z powiedzeniem: Wam kury szcz... pr
        > owadzić.
        > A tak przy okazji. Co się dzieje z "bohaterami", którzy w nocy krzyż wieszali?

        Chyba żyją, kiedyś by ich na Sybir wywieźli.
        Co się nie udało Ruskim zrobią rodacy.
        Palikot postawił na młodych głupich nie niepamiętających historii.
        Wskrzesił przy okazji trupa urbana.
    • Gość: xyz Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: 62.128.26.* 13.10.11, 16:55
      A ja wolę żeby:
      - zająć się reformą KRUS
      - zająć się reformą systemu podatkowego
      - ...

      Jeżeli dla was krzyż jest w tej chwili najważniejszym problemem, to ciężko widzę przyszłość tego kraju. Są ważniejsze sprawy niż krzyż.
      • bellassij Oczywiście, że są ważniejsze sprawy 13.10.11, 17:32
        tylko nieśmiało przypominam, że RPP otrzymał niecałe 5% głosów społeczeństwa, więc od zajmowania się istotnymi kwestiami powinien być rząd w postaci zwycięzcy wyborów, bo właśnie w tym celu otrzymał mandat społeczny. Że tego nie zrobi, nie ma wątpliwości. A z braku laku miło jest mieć świadomość, że jest w tym kraju choć jedno ugrupowanie (mniejsza o pobudki i inicjujących), które po prostu zaczyna realizować program, do końca kadencji jeszcze 4 lata, więc spoojnie, Palikot ma co najmniej kilka pomysłów na zmiany w tym kraju. A jeśli starczy mu energii i nie zgnuśnieje na Wiejskiej, to przy odrobinie konsekwencji w przyszłych wyborach zbierze dwukrotnie więcej głosów.
        • Gość: edi Re: Oczywiście, że są ważniejsze sprawy IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 09:23
          > tylko nieśmiało przypominam, że RPP otrzymał niecałe 5% głosów społeczeństwa,
          Nie zawyżaj. Nawet 5% uprawnionych do glosowania nie zdobył.
          Weź rocznik statystyczny i zobacz ilu w Polsce pedałów i innych odmieńców oraz ćpunów a po zsumowaniu wyjdzie ci liczba zbliżona do glosujących na RPP.



          >w
          > ięc od zajmowania się istotnymi kwestiami powinien być rząd w postaci zwycięzcy
          > wyborów,
          Tak bo palikmieot jest od harcowania i opluwania Polaków


          > bo właśnie w tym celu otrzymał mandat społeczny.
          Rzad coś dostał ?
          Który, ustępujący czy nowy ?

          >Że tego nie zrobi, n
          > ie ma wątpliwości. A z braku laku miło jest mieć świadomość, że jest w tym kraj
          > u choć jedno ugrupowanie (mniejsza o pobudki i inicjujących), które po prostu z
          > aczyna realizować program, do końca kadencji jeszcze 4 lata, więc spoojnie, Pal
          > ikot ma co najmniej kilka pomysłów na zmiany w tym kraju.
          Na gorsze.
          Pomysły podsuwa mu rozwiązane WSI.

          >A jeśli starczy mu en
          > ergii i nie zgnuśnieje na Wiejskiej,
          Chyba jeśli się nie zapije lub nie trafi do wariatkowa.


          >to przy odrobinie konsekwencji w przyszłyc
          > h wyborach zbierze dwukrotnie więcej głosów.
          Przecież homoniewiadomo nie przybywa w tym tempie.
          Ćpunów może przybyć ale homo to choroba najczęściej związana z przykrymi doświadczeniami z dzieciństwa.
          palikot pójdzie w ślady Leppera.
          Można się tylko spierać o czas.

        • Gość: xyz Re: Oczywiście, że są ważniejsze sprawy IP: 62.128.26.* 14.10.11, 14:48
          otrzymał raptem 5% głosów społeczeństwa (10% uzyskany wynik * 50% frekfencja), co daje mu mandat do podskakiwania, a nie do rzeczywistej zmiany. Wolą społeczeństwa było pozostawienie takiego układu sił w parlamencie, jaki był do dnia przed wyborami. W tym 50% społeczeństwa wypowiedziało się dobitnie (przez olanie wyborów), że ma w dupie zmiany.
          Zatem:
          - Palikot może sobie skakać, ale jak większość parlamentarna go zgasi, to ma prawo się jedynie zamknąć,
          - poi 4 latach, jak społeczeństwo da mu mandat do zmian, będzsie sobie mógł próbować takie zmiany wprowadzić.

          Tyle w temacie. Koniec i kropka. Palikot niewiele może. Od podskakiwania jeszcze nikt nic dobrego nie uczynił.
    • Gość: ateista popieram pomysl usuniecia krzyza z Sejmu RP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.10.11, 17:35
      licze na to, iz nastapi to do konca roku
      • poodzian Re: popieram pomysl usuniecia krzyza z Sejmu RP 13.10.11, 18:04
        Ja głosowałem na Ruch Palikota. Ta partia dostała w Polsce 10% głosów. Podobne poglądy dotyczące rozdziału kościoła od państwa ma SLD. To jest jednak nie ważne. Skoro krzyż został zawieszony nielegalnie to powinien być zdjęty, bez zbędnego rozgłosu. Jego miejsce jest w kaplicy.
        • Gość: edi Re: popieram pomysl usuniecia krzyza z Sejmu RP IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 09:40
          > Ja głosowałem na Ruch Palikota. \
          Nie było takiego ruchu.
          Nawet nie wiesz na co głosowałeś.
          Naćpany byłeś ?

          >Ta partia dostała w Polsce 10% głosów.
          Jaka partia, co ty bełkoczesz.Wiesz na kogo głosowałeś ?
          Samoobrona miała więcej i śladu po niej nie ma.



          >Podobne
          > poglądy dotyczące rozdziału kościoła od państwa ma SLD.
          Aleś Ameryke odkrył.
          SLD to spuścizna PZPR uznanej za zbrodniczą organizację.
          Dobrze wiemy jakie poglądy mają komuniści.
          60 lat pracowali aby upodlić naród polski i zrobić z nas 18-ta republikę CCCP.
          Udało się okupacyjne wojska pogonić z Polski więc komuniści polscy zmienili sztandar .
          Wtedy na znak zwycięstwa wrócił do sejmu krzyż.Nie pozwolimy aby jakiś kutas z bandą ćpunów i geje narzucił normalnym Polakom nienormalność.

          >To jest jednak nie ważn
          > e. Skoro krzyż został zawieszony nielegalnie to powinien być zdjęty, bez zbędne
          > go rozgłosu. Jego miejsce jest w kaplicy.
          Gadasz jakbyś był zaangażowanym ateistą lub synem komunisty.
          Nie głoś swoich poglądów głośno bo w pysk wcześniej czy później zbierzesz.

          Masz prawo nie wierzyć i nei musisz wieszać w domu krzyza.
          Ale jak będziesz wyciągał łapy po krzyż który służy innym to dostaniesz po łapkach.
          palikmiot może sobie tylko pojadając w sejmie i będzie to robił przez 4 lata.
          No chyba że ludzie będą go już mieli dość i rozpisane zostaną przyśpieszone wybory.


      • Gość: edi Re: popieram pomysl usuniecia krzyza z Sejmu RP IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 09:26
        > licze na to, iz nastapi to do konca roku

        Prędzej ci psychiatra zmieni kurację na bardziej forsowna.
        A tacy co liczyli ze krzyż zniknie z polskiego krajobrazu tysiącami zalegają w piachu.Jedni bez krzyża a innym litościwie rodziny postawiły krzyż na grobie, i zamówiły mszę na odpuszczenie grzechów.
        Chcesz krzyż na swoim grobie ?


        • reka-poza-nocnikiem Skąd się biorą tacy durnie? 14.10.11, 09:50
          zapiekli w swym małym katolickim światku, ciskający sie niczym wesz na grzebieniu i obrażający... no właśnie kogo?, forsujący niczym nie poparte tezy i generalnie robiący krzywdę nie sobie, nie religii, tylko szkodzący wizerunkowi całości (i tak nienajlepszemu).

          Nie, nie jestem homoseksualistą, alkoholikiem, psychicznie chorym, nie głosowałem na Palikota, płacę podatki i mam trójkę dzieci z prawego łoża oraz ślub konkordatowy.
          • Gość: edi Re: Skąd się biorą tacy durnie głosujący na RPP ? IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 10:32
            > zapiekli w swym małym katolickim światku, ciskający sie niczym wesz na grzebien
            > iu i obrażający... no właśnie kogo?, forsujący niczym nie poparte tezy i genera
            > lnie robiący krzywdę nie sobie, nie religii, tylko szkodzący wizerunkowi całośc
            > i (i tak nienajlepszemu).
            >
            > Nie, nie jestem homoseksualistą, alkoholikiem, psychicznie chorym, nie głosował
            > em na Palikota, płacę podatki i mam trójkę dzieci z prawego łoża oraz ślub konk
            > ordatowy.

            A kogo to obchodzi na kogo głosowałeś albo ja ?
            Mnie oskarżasz o robienie złego wizerunku ?
            Może nie zauważyłeś że w sejmie będzie będzie teraz wielu gejów , ćpunów i transwestytów ?
            Świat będzie się śmiał że kilka procent Polków dla zgrywy chciało zrobić z sejmu burdel.
            To świadczy o niedojrzałości politycznej części Polaków.
            A twojego komentarza o małym katolickim światku nie będę komentował bo każdy wie że na tym zbudowano naszą cywilizację.


            • Gość: zdziwiony masz cos przeciwko gejom? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.10.11, 11:27
              masz cos przeciwko gejom?
              • Gość: edi gej to gej póki nei politykuje IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 12:20
                > masz cos przeciwko gejom?

                Nie .Geje mnie zawsze napawali obrzydzeniem ale przecież nie będę zwalczał wszystkiego co mnie brzydzi.
                Natomiast mam coś przeciwko demonstrowaniu gejostwa na paradach czy walki w sejmie o prawo do adopcji dzieci itp odchyleniach.

                • bellassij A o co chodzi z tymi gejami? 14.10.11, 12:46
                  Bo z tego co widzę, to piszemy o krzyżu w Sejmie. Prawdopodobnie sraczki dostałeś, bo na listach RPP są również osoby (i dostały się do Sejmu) o tej orientacji seksualnej, jakby dotychczas geje nie zasiadali już w sejmowych ławach i to w niemal każdym ugrupowaniu. To, że o nich nie słyszałeś wynika z faktu, że sie nie afiszują. I dokładnie o to chodzi z krzyżem. Wierzmy, wyznawajmy, ale się nie afiszujmy, wiara, podobnie jak preferencje seksualne jest indywidualną i prywatną sprawą każdego z nas. W telegraficznym skrócie:

                  JA TOBIE NIE ŚCIĄGAM KRZYŻY - TY MI ICH NIE WIESZAJ

                  Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
                  • Gość: edi Re: A o co chodzi z tymi gejami? IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 14:18
                    > Bo z tego co widzę, to piszemy o krzyżu w Sejmie. Prawdopodobnie sraczki dostał
                    > eś, bo na listach RPP są również osoby (i dostały się do Sejmu) o tej orientacj
                    > i seksualnej,
                    Zwykle na widok pedała an ulicy obracałem się z obrzydzeniem jak na widok ku... i obchodziłem go bokiem.
                    Czasem jak mnie zaczepiał to waliłem w pysk.
                    Ale w sejmie będę musiał te gęby oglądać często.

                    >jakby dotychczas geje nie zasiadali już w sejmowych ławach
                    A co meni obchodzi czy zasiadali.Jak zasiadali to się nie afiszowali ze są odmieńcami i nie gorszyli.
                    problem w tym ze teraz chcą spalić sejm.

                    > i to w
                    > niemal każdym ugrupowaniu.
                    Nie wiem skąd masz taka wiedzę.
                    Ja nie jestem gejem i nie wiem tego co ty.


                    > To, że o nich nie słyszałeś wynika z faktu, że sie
                    > nie afiszują.
                    I tak się powinien zachować kulturalny człowiek który ma problem ze swoją seksulanością.


                    > I dokładnie o to chodzi z krzyżem.
                    Nie mieszaj krzyża z pedalstwem.
                    Jedyny wspólny mianownik to ten ze pedały źle traktowane przez hetero walczą ze wszystkim co normalne aby udowodnić ze nienormalność dotyka nie tylko gejów.
                    Zatem pedał będzie się obnosił ze swoja odmiennością a ponieważ boi się dostać w pysk to organizuje pedalskie parady.
                    Będzie ćpał bo obraca się w takim środowisko, będzie popełniał samobójstwa bo jest nieszczęśliwy, a do tego dochodzi seks i pieniądze co powoduje wiele gwałtów i przestępstw innej maści.
                    To bagno moralne.








                    >Wierzmy, wyznawajmy, ale się n
                    > ie afiszujmy, wiara,
                    Afiszowane się ze jest się wierzącym to ejdnak co innego niz afiszowanie się że jest się pedałem.
                    Chrześcijanin ma obowiązek okazywać ze jest wierzący a pedał powinien raczej ograniczyć seks do sypialni.



                    > podobnie jak preferencje seksualne jest indywidualną i pry
                    > watną sprawą każdego z nas.
                    Dlatego palikot w telewizji występuje w koszulce "jestem gejem".
                    To nie największe nieszczęście ze jest gejem.
                    Gorzej ze ma nierówno pod sufitem
                    Palikot wygrał te rundę bo wyciągnął z ludzi wszystko co najgorsze.
                    Hitler tez tak zrobił.


                    >W telegraficznym skrócie:
                    >
                    > JA TOBIE NIE ŚCIĄGAM KRZYŻY - TY MI ICH NIE WIESZAJ
                    >
                    > Czegoś jeszcze nie rozumiesz?
                    Ściągaj krzyże, które ty powiesiłeś.Tych które ja powiesiłem nie tykaj.
                    Czego nie rozumiesz ?
                    • bellassij A więc wszystko jasne 14.10.11, 14:27
                      ale tylko trzymałeś drabinę czy sam gwoździk wbijałeś, bo nie wiem z kim piszę - Piotrem czy Tomaszem? Nie wstydź się i zamiast nicka edi podpisuj Krutul lub Wójcik :)
    • sverir Re: Usunąć krzyż z Sejmu! 13.10.11, 20:04
      Katokomuchom mogę powiedzieć tyle: marna wasza wiara i wiara waszego narodu, jeżeli zdjęcie krzyża z sali obrad Sejmu spowoduje wasz upadek.
      • Gość: edi Antypolacy won do swoich. IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 10:41

        > Katokomuchom mogę powiedzieć tyle: marna wasza wiara i wiara waszego narodu, je
        > żeli zdjęcie krzyża z sali obrad Sejmu spowoduje wasz upadek

        Z tobą coś nie tak ?
        Ani wiara nie upadnie ani krzyż nie zniknie z sejmu.
        Szkoda ze nei identyfikujesz się z naszym narodem ale nie musisz.
        Jesteśmy państwem wielonarodowym i nie czepiamy się, że ktoś jest np żydem czy Ruskim.Ważne czy szkodzi Polakom czy nie.
        Ci co podnoszą rękę na krzyż ewidentnie szkodzą a symbol krzyża właśnie pomaga takich zidentyfikować.
        Symbol krzyża wiele razy pomógł Polakom podnieś się z upadku i mam nadzieję że jedna szmata nie doprowadzi do kolejnego upodlenia.


        Masz prawo nie wierzyć , bo to twój wybór albo twoich rodziców.
        Ale nie myśl że ci co wierzą oskarżani o nietolerancję bedą się biernie przyglądać harcom palikmiota.
        Policja już dziś powinna mu zapewnić ochronę bo nie trzeba wielkiej wyobraźni że on doprowadzi wielu do ostateczności.
        Diabeł nie śpi.

        • Gość: Mariola21 O kawałek drewna tak awantura IP: *.internetia.net.pl 14.10.11, 11:14
          Krzyż został powieszony w sali sejmowej nielegalnie.Nie było na to zgody ani zarządzcy budynku,ani marszałka ani części posłow.Powieszono go w sposób haniebny,tzn pod osłoną nocy ktoś włamał sie do sali sejmowej z drabiną(z monitoringu wynika że sylwetka wieszającego krzyż podobna była do pana Schetyny, ale to nie jest pewnik) i powiesił ten kawałek drewna o ktory teraz jest taka awantura.Moim zdaniem,gdyby powieszenie było legalne(byłyby pozwolenia)to nie wolno byłoby go ruszyć,ale jeśli to była samowolka(podobnie jak z krzyżem smoleńskim)to powinno sie go zdjać dopełnić formalności i dopiero powiesić.Pomyślmy co by było gdyby jakiś poseł pod osłoną nocy powiesił na gwożdziu na ścianie w sejmie starą dętke,bo dla niego to mogłbyć jakiś symbol czegoś ważnego i co wtedy?Też by sie znalezli obrońcy nielegalnie powieszonej dętki?
          • bellassij Mariola zweryfikuj dane 14.10.11, 12:20
            bo tylko początek był prawdziwy...

            Owszem, powieszony bez uchwały w tej sprawie, cichaczem w nocy z 19/20 października 1997 r., ale przy cichej akceptacji ówczesnego Marszałka (ponieważ data łamana to i J. Zycha z PSL-u i M. Płażyńskiego z AWS) przez dwóch samozwańców również z AWS w osobach Piotra Krutula i Tomasza Wójcika (notabene znanych wyłącznie z tego głupstwa), a to że nowo wybranemu Marszałkowi i większości parlamentarnej (z SLD na czele) nie starczyło odwagi, by zażądać zdjęcia krzyża od razu, z wyżej wymienionych powodów skutkuje do dziś. Coś jak samowola budowlana.
            • Gość: edi Re: Mariola zweryfikuj dane IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 12:44
              > bo tylko początek był prawdziwy...
              >
              > Owszem, powieszony bez uchwały w tej sprawie, cichaczem w nocy z 19/20 paździer
              > nika 1997 r., ale przy cichej akceptacji ówczesnego Marszałka (ponieważ data ła
              > mana to i J. Zycha z PSL-u i M. Płażyńskiego z AWS) przez dwóch samozwańców rów
              > nież z AWS w osobach Piotra Krutula i Tomasza Wójcika (notabene znanych wyłączn
              > ie z tego głupstwa), a to że nowo wybranemu Marszałkowi i większości parlamenta
              > rnej (z SLD na czele) nie starczyło odwagi, by zażądać zdjęcia krzyża od razu,
              > z wyżej wymienionych powodów skutkuje do dziś. Coś jak samowola budowlana

              A co za różnica czy ona łże czy nie ?
              Tu chodzi o zdjęcie krzyża a potem o następne kroki aby odebrać Polakom to co szanują
          • Gość: edi Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 12:39
            > Krzyż został powieszony w sali sejmowej nielegalnie.
            Tak za komuny wieszało się krzyże nielegalnie.Gdy wychodziliśmy z komunizmu też nikt się komunistów nie pytał o zgodę tylko wieszano krzyż.
            Wisiał wiele lat a aprobatą posłów i im mniejsze znaczenie komuniści w Polsce mieli tym mniej było protestów.

            >Nie było na to zgody ani za
            > rządzcy budynku,ani marszałka ani części posłow.
            A była zgoda na obalenie ustroju komunistycznego ?


            >Powieszono go w sposób haniebny
            Gdybyś nei była podłym człowiekiem napisałbym ze to haniebne co piszesz.
            Ale skoro rodzice cie tak wychowali to przecież nie twoja wina że się wściekasz ze wierzący mają swój symbol w sejmie.
            Zły cie pali w sercu ?
            Wygoń go i zostań ateistka.
            Jak na razie jesteś wierząca ze swoja wole możesz narzucić większości.
            Nigdy krzyż nie był symbolem wszystkich Polaków bo nie wszyscy wierzyli nawet w średniowieczu a mimo to krzyż istniał i przyczynił się do poczucia państwowości w narodzie i odzyskania niepodległości.
            W Rosji ograniczono rolę kościoła i wiemy jak upodlono naród.
            Kto walczy z krzyżem jest wrogiem Polaków a nie ateistą.





            > ,tzn pod osłoną nocy ktoś włamał sie do sali sejmowej z drabiną(z monitoringu w
            > ynika że sylwetka wieszającego krzyż podobna była do pana Schetyny, ale to nie
            > jest pewnik)

            Serio Schetyna ?
            Coś słyszałem.
            W takim razie muszę przyjaźniejszym okiem na niego popatrzyć bo błędów popełnił wiele.

            >i powiesił ten kawałek drewna
            Dla ciebie może on być kawałkiem drewna ale nie dla nas.
            Zdaje się jednak że widok krzyża pali cie w duszy bo ja zaprzedałaś i nie jest to dla ciebie zwykły kawałek drewna.
            I o to chodzi.
            To symbol który ma budzić sumienia nie tylko wierzących.
            To symbol dzięki któremu mamy wolny sejm i demokracje dzięki czemu nawet takie indywiduum jak palikot może wejść do sejmu.

            >o ktory teraz jest taka awantura.
            Jaka awantura ?
            Na krzyż zawsze pluto i pluć będą ale na szczęście to margines.
            Niech palikot szczeka na krzyż bo jak dotąd nic dobrego jeszcze nie zdziałał .
            o temat zastępczy.
            Bez plucia na krzyż palikot nie maiłby takiego wyniku.
            Jeśli tego nie rozumiesz toś naiwna, a takich on tez potrzebuje.


            >Moi
            > m zdaniem,gdyby powieszenie było legalne(byłyby pozwolenia)

            To jest taki symbol ze byłoby obraza dla Polaków zwracać się o pozwolenie na zawieszenie już po jego zawieszeniu.
            Jeśli będzie zadyma to sejm wyrazi zgodę.
            PiS już obiecał że aby ukrócić opluwanie symboli przez palikota wystąpi o uchwałę zatwierdzająca krzyż.
            Wtedy będziecie ujadać o co innego.
            Bo to nie chodzi o krzyż ale o to aby szkodzić.


            to nie wolno byłoby
            > go ruszyć,ale jeśli to była samowolka(podobnie jak z krzyżem smoleńskim)to powi
            > nno sie go zdjać dopełnić formalności i dopiero powiesić.
            Byłby to sukces opluwaczy ?



            Pomyślmy co by było gd
            > yby jakiś poseł pod osłoną nocy powiesił na gwożdziu na ścianie w sejmie starą
            > dętke,bo dla niego to mogłbyć jakiś symbol czegoś ważnego
            Znając palikota powiesi ch*ja albo świński ryj.


            >i co wtedy?Też by sie
            > znalezli obrońcy nielegalnie powieszonej dętki?
            Masz dętkę ?
            To się powieś :)
            • Gość: Władysław Kiczaty Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.ronus.pl 14.10.11, 12:49
              Miejsce krzyża jest w kościele. W Sejmie powinno być tylko godło. Kto twierdzi inaczej nie polskim patriotą tylko watykańskim szpiegiem!
              • Gość: edi Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 13:21
                > Miejsce krzyża jest w kościele. W Sejmie powinno być tylko godło.

                i geje ?

                >Kto twierdzi
                > inaczej nie polskim patriotą tylko watykańskim szpiegiem!
                Co ty tam wiesz o patriotyźmie agencie KGB.
            • Gość: do edi Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.internetia.net.pl 14.10.11, 13:18
              Przez takich jak ty ,ten kraj tak wyglada chcesz narzucic mniejszosci jakis symbol ktory tylko dla ciebie ma jakies znaczenie i nie wazne zeby to coś bylo powieszone zgodnie z prawem,ale żebys miał satysfakcje ze wisi.Na miejscu twoich rodziców bym sie powiesiła że wychowała takiego syna ktory namawia do łamania prawa.Dla ciebie to jest symbol,a dla mnie nie i masz to uszanować czy ci sie podoba czy nie.
              • Gość: edi Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 14:02
                > Przez takich jak ty ,ten kraj tak wyglada
                Gdyby nie tacy jak ja gadałbyś już po rusku.

                chcesz narzucic mniejszosci jakis sym
                > bol ktory tylko dla ciebie ma jakies znaczenie
                Idiota czy ćpun a ekipy palikota ?


                >i nie wazne zeby to coś bylo pow
                > ieszone zgodnie z prawem,ale żebys miał satysfakcje ze wisi.
                Satysfakcje to chą meić ci co go zdjąć chce .Mi tam dynda czy on tam wisi czy nie.
                To nie moje miejsce pracy i nie ja go tam zawiesiłem.
                Ale wiem czym się kierują szuje które tam tez nie pracują a niby im przeszkadza.


                Na miejscu twoich r
                > odziców bym sie powiesiła że wychowała takiego syna ktory namawia do łamania pr
                > awa.
                Wieszanie się to grzech a moi rodzice są katolikami.
                Co co nie wierzą tak kończą

                link
                I ty pewnie bliski jesteś samobójstwa skoro namawiasz moich rodziców do neigo.
                Nie tędy droga mój panie.
                Liczba samobójstw w Polsce będzie rosła gdy ludzie stracą sens życia i wiarę.
                Ćpunów gejów i transwestytów będzie przybywać bo ludzie szukają czegoś aby wypełnić pustkę duchowa.

                >Dla ciebie to jest symbol,a dla mnie nie
                Zbij sobie dwie listewki an krzyż i chodź po nich, mi nic do tego.
                A le tam gdzie wiadomo co znaczą dwa skrzyżowane drewienka, ludzie będą bronić ich przed zakusami ludzi sfrustrowanych i bez wiary.
                Pogonili komunistów to pogonią i palikotowców.

                >masz to uszanować czy ci sie pod
                > oba czy nie.
                Ja mogę szanować człowieka ale nie idiotę, który porywa się na krzyż.
                Dla mnie jest to człek opętany przez szatana :)
                Ćpunów też nie zamierzam szanować.

                • Gość: Do edi Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.internetia.net.pl 14.10.11, 14:54
                  Edi jesteś oszołomem z PisU czy żydem czy komunistą? Określ sie paziu.
                  • Gość: edi Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.e-wro.net.pl 14.10.11, 20:42
                    > Edi jesteś oszołomem z PisU czy żydem czy komunistą? Określ sie paziu.

                    Wybierz sam co tam wolisz.
                    Mnie nie obrazisz takimi tekstami.
                    Mnie obraz to że znalazło się około miliona ludzi którzy zagłosowali na palikota i jego ludzi wziętych z ulicy.
                    Dosłownie i w przenośni.
                    Ale wiemy że w Polsce mieszkają idioci po tym jak 2 miliony zagłosowało na Tymińskiego.
                    20 lat demokracji poszło się ye**ć.
                    Ile lat potrzeba aby ludzie zaczęli poważnie traktować politykę, a sejm nie był przechowalnią aferzystów ?



                    • Gość: Zorba Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.wroclaw.hypnet.pl 14.10.11, 20:51
                      Sukienkowi nie mają szans, trend laicyzacji jest coraz mocniejszy. Idzie z zachodu. Ci, którzy tam bywają to wiedzą. Ciężko się pogodzić tym, którzy na tym korzystają, całej rzeszy księży, zakonnic, organistów, katechetek, którzy zerują na naszym budżecie i ludziach.
                      • Gość: edi Re: O kawałek drewna tak awantura IP: *.e-wro.net.pl 15.10.11, 20:20
                        > Sukienkowi nie mają szans,
                        Na co szans ? Aby powstrzymać zdziczenie i demoralizację ?
                        Nie bój bidy.
                        Kapłani byli , są i będą od tysięcy lat i w każdej cywilizacji pod każdą szerokością geograficzną.
                        Kto tego nie wie jest idiotą któremu nawet sukienkowi nie pomogą.
                        Tam gdzie dochodziło do demoralizacji i utraty tradycji i wierzeń cywilizacje chyliły się ku upadkowi.
                        Związek Radziecki czyli nowa era komunistyczna w stosunkach społecznych która objęła cały świat upadła bo marginalizowała rolę wiary .
                        Kościół zniszczono ale czy upadł ?
                        Nie bo to niemożliwe.
                        Teraz na powrót budują kościoły i cerkwie.


                        > trend laicyzacji jest coraz mocniejszy. Idzie z zach
                        > odu.
                        A jaki trend ma iść ?
                        Zalew ku...twa i narkotyków też jest coraz mocniejszy i też idzie z zachodu.Zły pieniądz wypiera dobry a zgnilizna wypiera moralność i tradycje .
                        Aby to powstrzymać należy walczyć bo samo się nic nie zrobi.


                        > Ci, którzy tam bywają to wiedzą.
                        Tak tam się chodzi po ulicach gdzie ku... stoją w oknach a narkotyki można kupić dużo łatwiej niż u nas.
                        Wielu co jechało na zachód miało dwa cele opisane wyżej.
                        Teraz prostytucja i narkotyki są u nas dostępne na kazdym kroku.
                        Można zamówić studentkę czy gimnazjalistkę bo one nie widzą nic złego w prostytuowaniu się.
                        Można też zamówić młodego chłopca. Często rodzice wiedzą co dzieci robią i czerpią z tego profity. Inni co się nie prostytuuja zajmują się dealerką lub kradną.
                        Jakoś trzeba sobie w życiu radzić gdy stary stracił robotę.
                        Niedługo będzie strach późnym wieczorem wejść w pusta ulicę.
                        A ska d wiadomo ze tak będzie ?
                        Sam piszesz, że idzie fala z zachodu więc wystarczy zobaczyć jak tam jest w niektórych dzielnicach.
                        Zresztą już w Polsce widać że liczba gangów młodzieżowych znacznie wzrosła.Ze znacznie wzrosła liczba samobójstw i groźnych przestępstw wśród młodzieży.
                        Psychologowie i psychiatrzy maja pełne ręce roboty.
                        Nauczyciele boją się uczniów a ci np.wkładają im kubły na głowę.
                        Młodzież nie chce się uczyć.
                        Cała ta hołota jak podrośnie to nie staje się lepsza.
                        Coraz więcej nowych osiedli grodzi się płotami i zatrudnia ochronę.


                        > Ciężko się pogodzić tym, którzy na tym ko
                        > rzystają, całej rzeszy księży, zakonnic, organistów, katechetek, którzy zerują
                        > na naszym budżecie i ludziach.
                        Możesz zmienić sposób finansowania jak potrafisz.
                        Zastanów się tylko z czego opłacane są wiezienia , sądy , policja , psychiatrzy, kuratorzy, poprawczaki, szkoły dla nieprzystosowanych, MOPS itd
                        Skoro przez 2000 lat opłacało się utrzymywać zakony to i dziś trzeba umieć policzyć co tańsze i co potrzebniejsze aby nie nastąpiła degeneracja.

                    • wrednywroclawianin Hehe, a teraz wymień tych poważnych polityków :) 14.10.11, 21:23
                      Na 460 posłów ze trzech chociaż, nie będę się znęcał...
        • zetkaf Re: Antypolacy won do swoich. 15.10.11, 08:07
          > Ani wiara nie upadnie ani krzyż nie zniknie z sejmu.
          Wiara w Kosciolek powoli upada, wraz ze wzrostem edukacji. Madrzejsze spoleczenstwo, w ktorym wiecej osob umie czytac ze zrozumieniem, powoli sprawia, ze coraz wiecej osob potrafi odroznic wiare w Boga od wiary w Kosciol. Zresztą to już nawet widać w Kosciołach, choć 97% ludzi deklaruje się jako katolicy, to nawet Kościół robiąc wielkie liczenie wiernych i podając oficjalne statystyki przyznaje, że z wiernymi coraz gorzej.

          > Szkoda ze nei identyfikujesz się z naszym narodem ale nie musisz.
          Nieidentyfikowanie się z zakłamaną religią, a nawet zakłamanym krzyżem (poczytaj historię dotyczącą ukrzyżowań - Jezus raczej nie zawisł na "krzyżu" w kształcie współczesnego krzyża") nie jest przejawem nie identyfikowania się z narodem.
          PS. Nasza narodowa tradycja starosłowiańska każe stawiać opór religii katolickiej i modlić się do Światowidów i Swarożyców


          > Jesteśmy państwem wielonarodowym i nie czepiamy się, że ktoś jest np żydem czy
          > Ruskim.
          No właśnie, i nie narzucajmy mu wiary ogniem i mieczem.

          > Ci co podnoszą rękę na krzyż ewidentnie szkodzą
          a w jaki sposób? Co szkodzi zdjęcie krzyża?

          > Symbol krzyża wiele razy pomógł Polakom podnieś się z upadku
          Wiele razy radziliśmy sobie bez niego. Niestety, wiele razy symbol krzyża utrudniał rozwój Polski i tylko wysoka tolerancja religijna pozwalała Polsce się rozwinąć. Zobacz, że najlepsze czasy naszego kraju to właśnie chyba okresy, kiedy Polska była znana właśnie z TOLERANCJI religijnej, a nie fanatyzmu.
          • Gość: edi Re: Antypolacy won do swoich. IP: *.e-wro.net.pl 15.10.11, 22:20
            > > Ani wiara nie upadnie ani krzyż nie zniknie z sejmu.
            > Wiara w Kosciolek powoli upada,
            Nie znam nikogo kto by wierzył w kosciólek.
            Ludzie wierzą że Kościół ma do spełnienia misje czyli ważną rolę.
            Jest ważnym ogniwem w procesie wychowania a i potem jest często potrzebny jeszcze bardziej.

            > wraz ze wzrostem edukacji.
            Akurat edukacją zajmowały się zakony.
            Wrocław ze swym uniwersytetem tez wiele zawdzięcza jezuitom.
            Rozwój gospodarczy Dolnego Sląska również był możliwy dziki pracy zakonów takich jak cystersi bo to oni uczyli jak się gospodarzyć.

            >Madrzejsze spoleczen
            > stwo,
            Im więcej wiem tym lepiej wiem jak mało wiem.
            mówi ci to coś ?
            Nawet pogody nie potrafimy przewidywać .
            Przegrywamy z naturą tak jak zwierzęta , które jednak nie degradują się tak jak gatunek ludzki i wiele klęsk potrafią znieść .
            Dalej palimy drewnem i węglem.Dalej żremy zabite zwierzęta tak ajk nasze psy.
            Dalej ludzie marzną, głodują i umeiraja od pospolitych chorób.
            Część społeczeństwa żyje w nędzy a są społeczeństwa wyzyskiwane przez inne kraje gdzie w nędzy żyje większość.
            Dalej się ludzie mordują za żołd.
            Dalej lekarze leczą głownie bogatych a prawnicy ich bronią.
            Dalej jest nierówność społeczna i klasowość.
            Dalej ludzie kradną i mordują jak nie mają co jeść.
            Dalej są bogaci i biedni.
            Dalej kobiety sprzedają swoje ciało.
            Dalej mężczyźni gustują w młodych chłopcach.
            Dalej buduje się budowle podobnej wysokości co w średniowieczu.
            Dalej chłop sieje zboże, doi krowy, robi sery, zbiera jajka i zarzyna koguty i świnie.
            Dalej powodzie i susze niszczą plony.
            Dalej żołnierze mordują i gwałcą ludność cywilną.
            Kilkanaście alt temu w środku Europu wrzucano ludzi do masowych grobów.
            Wczoraj wykopywano na cmentarzu Osobowickim szczątki 350 osób niedawno zamordowanych w Polsce.
            Dalej w muzeach pokazują przedmioty sztuki sakralnej i oprowadzają po zabytkach kultury chrześcijańskiej.
            Dalej dzieci umierają na gruźlice i dalej astronomowie gapia się w gwiazdy.
            Do czego ta wiedza nasz przybliżyła ?
            Dzis wykształcony człowiek nie umie nazwać roślin jakie mija na co dzień.
            Ludzie zatracili dawne umiejętności pozwalające im na przeżycie.
            Wady postawy, otyłość, alergie deformacje są coraz częstsze.
            Poprawiła się tylko przeżywalność noworodków co skutkuje leczeniem chuchrów przez całe życie.
            Również nie pozwala się umrzeć osobom starym i chorym co skutkuje ich cierpieniem.
            Czy nauka rozwiązała jakiś problem ludzkości ?
            Czy przybliżyła nas do poznania tajemnicy życia czy wszechświata ?
            O kroczek ale nie wiemy jak wielki bo nie znamy skali.
            I nie poznamy bo to nie nasza rola.
            Nauka pozwoliła mieszać zdrową żywność z goownem aby się dłużnej dawała sprzedać stojac w sklepie.
            Dzięki nauce i postępowi pedofile łatwiej zdobywają to czego szukają.
            Młodzież szuka podobnych treści.
            Oczywiście ze sa społeczeństwa gdzie większości rodzin żyje się lepiej ale często dzieje sie to na skutek niesprawiedliwego podziału zysków czyli kosztem krajów uboższych wyzyskiwanych.
            A ponieważ wraz z rozwojem np technik przekazu świadomość w biednych krajach rośnie stąd np.taki rozwój terroryzmu i niezadowolenia.
            Gdy dojdzie do wojny cywilizacji to bogate społeczeństwa mogą zaczynać od zera.Społecznstwa zachodnie się starzeją i maja ujemny przyrost naturalny.

            Ludzie niewieścieją i chorują.
            Nie poradzą sobie podczas wielkiego kataklizmu czy wojny światowej.
            Zycie w ciągłym stresie i pospiechu powoduje ogromne spustoszenia w psychice tak ze ludzie nie są zdolni do korzystania ze zdobyczy cywilizacji.
            Im bogatszy kraj tym więcej się buduje domów wariatów np Japonia.
            Współczesna nauka oferuje biedny tyle ile biali oferowali Indianom czyli paciorki.
            To ja już wolę paciorki do pana boga czyli budowanie na tradycji i wierze.
            Żadna anarchia czyli gwałtowne zmiany niczego dobrego nie przyniosły.
            Ludzie oprócz materialnych korzyści potrzebują strawy duchowej.
            Tak było i będzie na wieki wieków amen.


            Mam nadzieję, ze z każdym pokoleniem nauka będzie lepsze trumny dostarczać.








































            w ktorym wiecej osob umie czytac ze zrozumieniem, powoli sprawia, ze cora
            > z wiecej osob potrafi odroznic wiare w Boga od wiary w Kosciol. Zresztą to już
            > nawet widać w Kosciołach, choć 97% ludzi deklaruje się jako katolicy, to nawet
            > Kościół robiąc wielkie liczenie wiernych i podając oficjalne statystyki przyzna
            > je, że z wiernymi coraz gorzej.
            >
            > > Szkoda ze nei identyfikujesz się z naszym narodem ale nie musisz.
            > Nieidentyfikowanie się z zakłamaną religią, a nawet zakłamanym krzyżem (poczyta
            > j historię dotyczącą ukrzyżowań - Jezus raczej nie zawisł na "krzyżu" w kształc
            > ie współczesnego krzyża") nie jest przejawem nie identyfikowania się z narodem.
            > PS. Nasza narodowa tradycja starosłowiańska każe stawiać opór religii katolick
            > iej i modlić się do Światowidów i Swarożyców
            >
            >
            > > Jesteśmy państwem wielonarodowym i nie czepiamy się, że ktoś jest np żyde
            > m czy
            > > Ruskim.
            > No właśnie, i nie narzucajmy mu wiary ogniem i mieczem.
            >
            > > Ci co podnoszą rękę na krzyż ewidentnie szkodzą
            > a w jaki sposób? Co szkodzi zdjęcie krzyża?
            >
            > > Symbol krzyża wiele razy pomógł Polakom podnieś się z upadku
            > Wiele razy radziliśmy sobie bez niego. Niestety, wiele razy symbol krzyża utrud
            > niał rozwój Polski i tylko wysoka tolerancja religijna pozwalała Polsce się roz
            > winąć. Zobacz, że najlepsze czasy naszego kraju to właśnie chyba okresy, kiedy
            > Polska była znana właśnie z TOLERANCJI religijnej, a nie fanatyzmu.
            • zetkaf Re: Antypolacy won do swoich. 16.10.11, 19:34
              > Nie znam nikogo kto by wierzył w kosciólek.
              A może po prostu nie odróżniasz wiary w Boga od wiary w Kościółek? Bo sądząc po twoich poglądach, to też łamiesz jedno z przykazań bożych...

              > Ludzie wierzą że Kościół ma do spełnienia misje czyli ważną rolę.
              Ludzie wierzą, że ksiądz jest święty i, niczym Bóg, jest nieomylny. A jak każe dać w ryj Behemothowi, to przecież to przejaw miłości bożej będzie...

              > Jest ważnym ogniwem w procesie wychowania a i potem jest często potrzebny jeszc
              > ze bardziej.
              Szkoda, że to wychowanie w braku tolerancji i tępienia innych...
              ps. a jak co do czego, to księża, podobnie jak szkoła i rodzice, zwalają, że oni nie są od wychowania, to "ci inni".

              > > wraz ze wzrostem edukacji.
              > Akurat edukacją zajmowały się zakony.
              Edukacją... wybrańców. W przeciwieństwie do szkołek ariańskich, które edukowały plebs. Ale to herezja, edukować tłumy...

              > Wrocław ze swym uniwersytetem tez wiele zawdzięcza jezuitom.
              > Rozwój gospodarczy Dolnego Sląska również był możliwy dziki pracy zakonów takic
              > h jak cystersi bo to oni uczyli jak się gospodarzyć.
              Co do Wrocławia i Dolnego Śląska to nie jestem pewien, jednak poza średniowieczem okresy prosperity Polski pokrywają się z okresami tolerancji religijnej...

              > Im więcej wiem tym lepiej wiem jak mało wiem.
              > mówi ci to coś ?
              > Nawet pogody nie potrafimy przewidywać .
              A uważamy, że znamy Boga na wylot...

              > Ludzie zatracili dawne umiejętności pozwalające im na przeżycie.
              Za to mają narzędzia które sprawiają, że radzą sobie bez tych umiejętności...

              > Czy nauka rozwiązała jakiś problem ludzkości ?
              A ilu problemów przysporzyła wiara? Szkoda, że też często nie radzi sobie z elementarnymi problemami - np. ze znieczulicą ludzką.

              > Dzięki nauce i postępowi pedofile łatwiej zdobywają to czego szukają.
              A internet to narzędzie szatana. Szkoda, że nie zauważasz, że to tylko NARZĘDZIA - narzędzia które mogą służyć każdej sprawie. Także szerzeniu religii...

              > Oczywiście ze sa społeczeństwa gdzie większości rodzin żyje się lepiej ale częs
              > to dzieje sie to na skutek niesprawiedliwego podziału zysków czyli kosztem kra
              > jów uboższych wyzyskiwanych.
              I Kościół na to pozwala?

              > Społecznstwa zachodnie się starzeją i maja ujemny przyrost naturalny.
              A wynika to z ich... liczności. Ot, zwykłe sprzężenie zwrotne wynikające z nasycenia.

              > Ludzie niewieścieją i chorują.
              > Nie poradzą sobie podczas wielkiego kataklizmu czy wojny światowej.
              Zapewne podobne rzeczy pisano w 1938...

              > Im bogatszy kraj tym więcej się buduje domów wariatów np Japonia.
              W biednych uparcie nie pomaga się wariatom...

              > To ja już wolę paciorki do pana boga czyli budowanie na tradycji i wierze.
              To już bić pokłony Swarożycom i Światowidom, bo taka jest wiara i tradycja słowiańska...
              ps. tradycja nie zna pojęcia komputera i internetu, więc czemu z nich korzystasz? Bo... nauka? Bo... postęp? Ale przecież to przeczy wierze i tradycji?
    • zetkaf Zostawic krzyz w Sejmie... 15.10.11, 07:59
      Dowiesic obok gwiazde Dawida, islamski polksiezyc, a jak bedzie trzeba, to i poganska swastyke czy krzyz odwrocony do gory nogami. I powiedziec, ze albo zdejmujemy wszystkie, albo zadnego, najlepiej w kolejnosci wieszania.
      Pan Palikot niech przejrzy swoje szeregi, bo jeden z jego parlamentarzystow wlasnie ta metoda zdaje sie... nie, wlasciwie on chyba nie zdjal krzyza, jedynie sie do tego przyczynil ;)
      • Gość: Majka Re: Zostawic krzyz w Sejmie... IP: *.internetia.net.pl 15.10.11, 10:17
        Podpisuje sie pod tym co pan napisał obiema rękami.Proponuje jeszcze opodatkować tych ktorzy zadeklarują sie ze są katolikami i chodzą do kościoła żeby wierni utrzymywali kościół ze swoich podatków a nie bezpośrednio państwo.
        • poodzian Re: Dołożyć gwiazdę Dawida.. 15.10.11, 18:31
          Ja również jestem za usunięciem krzyża.
          • Gość: edi Re: Dołożyć gwiazdę Dawida.. IP: *.e-wro.net.pl 15.10.11, 22:35
            > Ja również jestem za usunięciem krzyża.

            A ja jestem za usunięciem nazwiska twojej matki i babki z krzyża na ich grobie.
            Dlaczego sam tego nie zrobisz ?
            • wrednywroclawianin Ustalmy fakty 16.10.11, 08:53
              Primo:

              Art. 25 Konstytucji RP stanowi:
              1. Kościoły i inne związki wyznaniowe są równouprawnione.
              2.Władze publiczne w Rzeczypospolitej Polskiej zachowują bezstronność w sprawach przekonań religijnych, światopoglądowych i filozoficznych, zapewniając swobodę ich wyrażania w życiu publicznym.
              3. Stosunki między państwem a kościołami i innymi związkami wyznaniowymi są kształtowane na zasadach poszanowania ich autonomii oraz wzajemnej niezależności każdego w swoim zakresie, jak również współdziałania dla dobra człowieka i dobra wspólnego.
              4. Stosunki między Rzecząpospolitą Polską a Kościołem katolickim określają umowa międzynarodowa zawarta ze Stolicą Apostolską i ustawy.
              5. Stosunki między Rzecząpospolitą Polską a innymi kościołami oraz związkami wyznaniowymi określają ustawy uchwalone na podstawie umów zawartych przez Radę Ministrów z ich właściwymi przedstawicielami.

              Secundo:

              kościół w Polsce:
              1. ma prawo nie odprowadzać podatków z tytułu przychodów z działalności niegospodarczej
              2. ma prawo nie prowadzić na ten temat dokumentacji
              3. jest zwolniony z opodatkowania dochodów z działalności gospodarczej, jeśli w danym roku podatkowym albo w następnym dochody został (deklaratywnie) przeznaczone na cele kultowe, oświatowo-wychowawcze, naukowe, kulturalne, działalność charytatywno-opiekuńczą, punkty katechetyczne, konserwację zabytków, inwestycje sakralne oraz remonty
              4. jest zwolniony z podatków i świadczeń na rzecz samorządów
              5. jest zwolniony z podatków od spadków i darowizn oraz wynikających z tego tytułu opłat skarbowych. Darczyńcy mogą wyłączyć ofiarowane kwoty z podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym i wyrównawczym
              6. jest zwolniony od opłat celnych, jeśli dary są przeznaczone (deklaratywnie) na cele kultowe, charytatywno-opiekuńcze oraz oświatowo-wychowawcze

              Kler płaci symboliczny podatek ryczałtowy uzależniony od liczby mieszkańców parafii. Ostatnio wynosi on 102-372 zł kwartalnie dla wikariusza i 319-1136 zł dla proboszcza. Sutannę lub habit nosi w Polsce ok 60'000 osób płci obojga i cała ta armia nie płaci normalnego podatku dochodowego! Jest to ewidentnie sprzeczne z konstytucyjną zasadą równości obywateli wobec praw.

              Tertio:

              Kościoły oszczędzają z tytułów:

              1) Zwolnienia od opodatkowania – nie podlegają opodatkowaniu dochody z działalności gospodarczej przeznaczone na cele kultowe, oświatowo-wychowawcze, naukowe, kulturalne, na działalność charytatywno-opiekuńczą, punkty katechetyczne, konserwację zabytków oraz na inwestycje sakralne i kościelne.

              2) Zwolnienia części duchowieństwa z podatku dochodowego – księża pracujący w parafiach płacą kwartalny podatek zryczałtowany. Jego wysokość zależy od liczby osób mieszkających na terenie parafii (116-436 złotych dla wikariuszy i 375-1341 PLN dla proboszczów. Jest od niego odliczana kwota ubezpieczenia zdrowotnego, które jest płacone przez duchownych dobrowolnie. Dodatkowo proboszcz może wystąpić o obniżenie zryczałtowanego podatku. Zwolnieni są z niego osoby zakonne, biskupi, arcybiskupi i kardynałowie. Istnieje także możliwość zrzeczenia się przez wikariusza lub proboszcza płacenia podatku w formie ryczałtu.

              3) Zwolnienia duchowieństwa z podatku od nieruchomości.

              4) Zwolnienia duchowieństwa z podatku od spadków i darowizn.

              5) Zwolnienia duchowieństwa z podatku od działalności niegospodarczej.

              6) Przyznawania ulg celnych Kościołowi katolickiemu.

              7) Posiadania przez kościelne rozgłośnie radiowe statusu nadawców społecznych zwalniającego z opłat koncesyjnych, mimo że emitują one reklamy.

              Obok powyższych informacji czasami wymienia się także (również są to wydatki corocznie uwzględniane w budżecie):

              8) Finansowanie nauczania religii, w tym bezpłatne udostępnienie infrastruktury (np. sal lekcyjnych).
              Dotowanie uczelni katolickich. W 2008 wyniosło ono 277 656 700 złotych, które dostało 5 uczelni niepublicznych (prywatnych) i 1 uczelnia publiczna (państwowa) – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

              9) Dotowanie wydziałów teologicznych.

              10) Dotacje na budowę obiektów sakralnych, jak Świątynia Opatrzności Bożej (110 milionów złotych.

              11) Dotacje na Fundusz Kościelny, którego celami są: częściowe lub całkowite finansowanie składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne dla 40% duchownych w Polsce (całkowite dotyczy tylko misjonarzy i zakonnic klauzurowych; opłacane są także składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe i wypadkowe duchownych, niepodlegających tym ubezpieczeniom z innych tytułów, w wysokości 80%, a na członków zakonów kontemplacyjnych i misjonarzy w okresach pracy na terenach misyjnych w 100%, wspomaganie kościelnej działalności charytatywnej, wspomaganie kościelnej działalności oświatowo-wychowawczej i opiekuńczo-wychowawczej, a także inicjatyw związanych ze zwalczaniem patologii społecznych oraz współdziałania w tym zakresie organów administracji rządowej z Kościołami i innymi związkami wyznaniowymi, odbudowę, remonty i konserwację obiektów sakralnych o wartości zabytkowej[14]. W 2010 przeznaczono na dotacje dla Funduszu 86,336 milionów złotych.

              12) Utrzymywanie kapelanów w służbach mundurowych, m.in. z 96 parafii 150 kapelanów wojskowych w armii na etatach oficerskich, 9 kapelanów w policji (i 72 księży wolontariuszy), 4 kapelanów i jednego dziekana w straży granicznej oraz kapelanów państwowej straży pożarnej. Utrzymanie wojskowych ordynariatów polowych i struktur Caritas kosztuje rocznie ok. 25 mln zł[ (w 2010 roku utrzymanie trzech ordynariatów polowych kosztowało 24,5 mln zł, a w 2011 ok. 24,9 mln zł, co stanowi 1‰ budżetu MON). Ministerstwo Obrony Narodowej wypłaca pensje kapelanom rzędu 5-7 tys. zł, utrzymuje kościoły, pokrywa rachunki za prąd, ogrzewanie, remonty i etat organisty. Kapelani są także utrzymywani w szpitalach (1,5 tys. duchownych), w sanatoriach MSWiA, w zakładach karnych, w aresztach, w PKP, na Lotnisku Okęcie w Warszawie, w klubach sportowych, harcerstwie oraz w Kancelarii Prezydenta.

              13) Dotowanie kościelnych przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów i szkół zawodowych.

              A takie stowarzyszonko jak Unum Principium chce ustawy chroniącej religii katolickiej w Polsce. Bo zdaniem stowarzyszenia - jest zagrożona :)

              ERGO

              Wiara większości dewotów w tym kraju na glinianach nogach wsparta, skoro nic nieznaczący (wg nich samych) Palikot jest w stanie zagrozić ponad dwutysięcznej tradycji...
        • Gość: edi Re: Zostawic krzyz w Sejmie... IP: *.e-wro.net.pl 15.10.11, 22:32
          > Podpisuje sie pod tym co pan napisał obiema rękami.Proponuje jeszcze opodatkowa
          > ć tych ktorzy zadeklarują sie ze są katolikami i chodzą do kościoła żeby wierni
          > utrzymywali kościół ze swoich podatków a nie bezpośrednio państwo.

          To wierni nie płąca podatków ?
          Przecież kościół płaci podatki więc jest źródłem przychodu a nie strat.
          Państwo nikogo nie utrzymuje .
          Państwo nie ma pieniędzy poza podatkami.
          Teraz państwo musi płacić partii paliknota.
          Potem będzie musiało płacić emerytury wyznawcom palikota.
          To z moich podatków państwo weźmie an garnuszek gejów i transwestytów oraz ćpunów których palikot wepchnął do sejmu.




          • zetkaf Re: Zostawic krzyz w Sejmie... 16.10.11, 08:25
            > To wierni nie płąca podatków ?
            > Przecież kościół płaci podatki więc jest źródłem przychodu a nie strat.
            Płaci - ale symboliczne. A nie jak zwykły obywatel...
            Ciekawe, czy ich podatki starczają na wydatki z nimi związane - naprawy dróg (w końcu też samochodami jeżdżą), leczenie, policję, itp.?

            > Teraz państwo musi płacić partii paliknota.
            Tak by płaciło partii Tuska czy Kaczyńskiego, teraz tylko ta sama kasa rozdzieli się na więcej osób - więc w czym problem?
      • Gość: edi Re: Zostawic krzyz w Sejmie... IP: *.e-wro.net.pl 15.10.11, 22:26

        > Dowiesic obok gwiazde Dawida, islamski polksiezyc, a jak bedzie trzeba, to i po
        > ganska swastyke czy krzyz odwrocony do gory nogami.


        A obok palącego koty aby każdy mógł go pociągnąć za jaja jak pajaca.



        >I powiedziec, ze albo zdejm
        > ujemy wszystkie, albo zadnego,
        A niech se dyndają.


        > najlepiej w kolejnosci wieszania.
        > Pan Palikot niech przejrzy swoje szeregi,
        Póki płaci ma zwarte szeregi.

        • djmixer1 Re: Zostawic krzyz w Sejmie... 15.10.11, 23:07
          Edi twoje ujadania nic nie dadzą. Ruch Palikota jest skuteczny, jego poparcie rośnie. Dobre czasy sukienkowych się w końcu kończą w Polsce.
        • zetkaf Re: Zostawic krzyz w Sejmie... 16.10.11, 08:28
          > A obok palącego koty aby każdy mógł go pociągnąć za jaja jak pajaca.
          A czemu nawołujesz do nienawiści? Czy tak Cię ksiądz uczył? Bo Bóg na pewno nie.
          Btw, czy palący koty jest symbolem jakiegoś oficjalnego wyznania, religii? Bo ja mówiłem o wieszaniu symboli religijnych. No, chyba że chcesz zrobić w Sejmie Galerię Pajacy - dziwi mnie jednak, że Jezusa na krzyżu traktujesz jak pierwszy eksponat Galerii. No cóż, jak ktoś cię pozwie o naruszenie uczuć religijnych, to może być ciekawa rozprawa... palikotowska, rzekłbym ;)

          > >I powiedziec, ze albo zdejm
          > > ujemy wszystkie, albo zadnego,
          > A niech se dyndają.
          To powiesmy wszystkie.
    • djmixer1 Re: Usunąć krzyż z Sejmu! 15.10.11, 23:22
      kosciol-kat.ucoz.ru/
    • Gość: Zyga Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.wroclaw.hypnet.pl 20.10.11, 21:01
      Palikot ma już w swoim ruchu o jednego posła więcej.
      • Gość: NoSpa Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.ronus.pl 21.10.11, 12:59
        Najpierw krzyż z Sejmu, a później krzyżowców ze szkół.
        • Gość: Infinit Re: Usunąć krzyż z Sejmu! IP: *.wroclaw.hypnet.pl 22.10.11, 22:42
          :)
          • djmixer1 Re: Usunąć krzyż z Sejmu! 23.10.11, 21:16
            dobre czasy kościoła w Polsce się skończyły. Czy się to komuś podoba czy nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka