Gość: Janek
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
17.08.01, 17:21
Zdroj odchodzi. Na jego miejsce proponuję coś na Bad.Zawsze to z wodą ożywczą i
kąpiąłkami się kojarzy. I fontannę rozbuduje. A na miejsce pana Krochmala,
który do fundacji się załapał propnuję jakiegoś kisielowatego wstawić.