Dodaj do ulubionych

Orły odlatują.

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.08.01, 17:21
Zdroj odchodzi. Na jego miejsce proponuję coś na Bad.Zawsze to z wodą ożywczą i
kąpiąłkami się kojarzy. I fontannę rozbuduje. A na miejsce pana Krochmala,
który do fundacji się załapał propnuję jakiegoś kisielowatego wstawić.
Obserwuj wątek
    • Gość: JaJaccek Re: Orły odlatują. IP: *.chicago-01-02rs.il.dial-access.att.net 17.08.01, 18:05
      W Warszawce zagniazduja.I jak znam zycie, jeszcze o nich uslyszymy.Z drugiej
      strony, niezle jest miec kogos w stolycy, kto rodzinnie przynalezy do Wrocka.O
      oszczednosciach na lotach tam i nazd, kilka razy w tyg.-nie wspomne.
      • Gość: Kriss Re: Orły odlatują. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.08.01, 18:26
        Orły odlatują, ale nie na długo
    • Gość: feran Re: Orły odlatują. IP: *.txucom.net 17.08.01, 23:45
      Jak mu kariera wyjdzie to chyba bedzie Prezydentem Rzeczpospolitej.
      • Gość: Roberto Re: Orły odlatują. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.01, 18:50
        E e e e tam , na pewno wrócą... (a Zdroju jeszcze nie wyjechał)
        • Gość: hrabia Re: Orły odlatują. IP: *.eu.org 18.08.01, 21:03
          "Orły" odlatują zostają sępy.
          • Gość: Kriss Re: Orły odlatują. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.01, 21:06
            Gość portalu: hrabia napisał(a):

            > "Orły" odlatują zostają sępy.

            O tak - sępów we Wrocławiu jest sporo !!

          • Gość: Roberto Re: Orły odlatują. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 18.08.01, 21:17
            Gość portalu: hrabia napisał(a):

            > "Orły" odlatują zostają sępy.

            Słuszna uwaga Hrabio !!!
            Pozdrowienia !

            • Gość: hrabia Re: Orły odlatują. IP: *.eu.org 19.08.01, 16:46
              Zapomniałem o hienach. Choć na Animal Planet nie takie straszne.

    • walpurga.jarzabek Re: Orły odlatują. 20.06.02, 15:27
      Gość portalu: Janek napisał(a):

      > Zdroj odchodzi. Na jego miejsce proponuję coś na Bad.Zawsze to z wodą ożywczą i
      >
      > kąpiąłkami się kojarzy. I fontannę rozbuduje. A na miejsce pana Krochmala,
      > który do fundacji się załapał propnuję jakiegoś kisielowatego wstawić.

    • walpurga.jarzabek Re: Orły odlatują. 20.06.02, 15:27
      Gość portalu: Janek napisał(a):

      > Zdroj odchodzi. Na jego miejsce proponuję coś na Bad.Zawsze to z wodą ożywczą i
      >
      > kąpiąłkami się kojarzy. I fontannę rozbuduje. A na miejsce pana Krochmala,
      > który do fundacji się załapał propnuję jakiegoś kisielowatego wstawić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka