IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.04, 21:17
w regionie szefem jest zdrojewski , we wroclawiu protesiewicz - a jaka
jest rola schetyny / pierwszy platformers, capo di tuti capi , wielki
rozgrywający itp itd / - jak on wpływa na funkcjonowanie miasta i regionu -
czy jego postać czemuś w ogóle służy ? czy ktoś jest jemu lojalny ? czy
inni działacze platformy typu moras powinni odgrywać większą rolę w
platformie ? czy też kończy się czas schetyny gdyz polityk żyjący
wyłącznie w cieniu , zakulisowy gracz traci i zawsze wywołuje skojarzenia
mafijnego charakteru jego władzy i wpływów ?- czy taki polityk nie ogranicza
naszych demokratycznych praw wpływu na politykę ?
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafis Re: schetyna IP: 213.199.196.* 10.06.04, 21:48
      Masz racje Schetyna jest zawsze z boku ale w Warszawie to on jest nr 1 wsród
      wrocławskich posłów jesli chodzi o wpływy w partii.Czesto go widac w
      towarzystwie Tuska( a raczej na odwrót).Teraz jest szefem kampanii do PE.
      Podobno to Schetyna wymyslił strategie "miekkiego populizmu" jaki zaczeła
      stosowac PO jakis czas temu.
      Za Schetyna mozna nie przepadac ale trzeba przyznac, że jest skuteczny. Napewno
      duzo daje mu prezesowanie w klubach sportowych, bez tego raczej nie dostałby
      sie do sejmu.

      pzdr.
      • Gość: erni Re: schetyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.04, 21:52
        Schetyna jest skarbnikiem Platformy. To szara eminencja, koles ktory jest
        bardzo wazny w partii i we Wrocławiu tak samo.
        • Gość: Melasa Re: schetyna IP: *.wrzos.wroc.pl 10.06.04, 22:24
          Tzreba pogardzać mydlkami. Zwłaszca tymi co dużo mówią o moralności. Jacy z
          nich liberalowie gdy idą na pasku Kościola ? Jak ich moralość - liberalna -
          gduy nie popierają mniejszości (wszelkich) i wolności "absolutnych" ? Parodia.
          Szetyna, Pratasiewicz i inna s..cz = Lepperiada.
        • gazeciorek Re: schetyna 11.06.04, 09:10
          > Schetyna jest skarbnikiem Platformy. To szara eminencja, koles ktory jest
          > bardzo wazny w partii i we Wrocławiu tak samo.

          Czyli potwierdza się stara jak świat prawda, że ważny jest ten kto przy kasie.
          Ponikąd pan Schetyna przypomina postać z drugiego bieguna
          politycznego: "człowieka z SLD, u którego warto było bywać na imieninach".
          Człowiek taki stoi zazwyczaj w cieniu fleszy, nie piszą o nim gazety (do
          czasu), a tzw. elity wiedzą, że trzymać z nim warto. Warto, bo dzieli kasę i
          dużo może. Czyżby powtórka z rozrywki w innym wydaniu ?

        • Gość: dude Re: schetyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.04, 18:01
          opinia że schetyna jest skarbnikiem partii / rozumiem że nieformalnym / jest
          porażająca , tak samo jak zdanie że jest politykiem skutecznym w powiązaniu z
          szefowaniem klubem sportowym , rozumiem że nikt nie wymienił funkcji
          schetyny w PO / chociaz w kld był sekretarzem generalnym / przez co jakby
          potwierdził nieformalność władzy schetyny /!/ - czy to jest zgodne ze
          standartami demokratycznymi - ? , schetyna jawi się jak sekretarz POP w PO -
          tzn ma władzę a za nic nie odpowiada - ale co jest źródłem jego władzy ?
          to że jest ważny i coś tam robi / lub jemu się przypisuje/ tego można się
          domyślić - ale jaka jest jego pozycja ?
          • Gość: dude Re: schetyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 22:52
            schetyna będzie gensekiem PO w kraju - kto będzie trząsł PO na dolnym slasku ?
            - wszystko wskazuje na to iż będzie to protas ... a nie jakiś inny
            polityk, jaka będzie rola zdroja ? kto wie - btw prokuratura złożyła
            wniosek o kasacją gdyż sąd poznański wziął pod uwagę tylko pozytywy w
            sprawie a nie też negatywy / w środowisku jurystów mówi się że zdrój
            powinien mieć kwaśną minę / , w gospodarce nieruchomościami tyż popłoch -
            wszyscy pamiętają iż turka o mało co nie aresztowano 10 lat temu - zakres
            nieprawidłowości jaki tam się przejawia będzie czkawką odbijał się jeszcze
            przez kilka lat - na mieście mówi się ponadto iż jeden z wiece prezydentów
            chciał sie zapisać do sld - ale tamci marudzili więc wyszła kicha / btw jak
            chłopcy sie sprytnie rozprowadzają /- w ogóle wszyscy ciągną kasę jak się da
            na czele z najaśniejszym dutkiem który wszedł do rady europy jako członek
            komitetu regionów - po prostu każdy ciągnie z miasta jak może - a co szarym
            obywatelom, tylko psychadelik wyborczy
            • Gość: kazimierzp Re: schetyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.04, 23:03
              Co jakiś czas światkiem sportowym Polski wstrząsają sensacje o różnych
              aktualnych i byłych prezesach klubów sportowych. O aferach mówiacych o
              traktowaniu sportu zawodowego jako swoistej pralni pieniędzy.
              Kampanie wyborcze potrzebują dużo pieniędzy, bardzo dużo pieniędzy. Nie
              wierzcie tym którzy mówią, że wydają mało. Że można zrobić kampanię tylko za to
              co dobrowolnie i zgodnie z prawem dają członkowie i sympatycy.
              Poprzednie posty powoli ukazują rzeczywistą rolę jaką ma Grzegorz Schetyna w PO.
              Czy dowiemy się kiedyś jak jest naprawdę?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka