Gość: dude
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.06.04, 21:17
w regionie szefem jest zdrojewski , we wroclawiu protesiewicz - a jaka
jest rola schetyny / pierwszy platformers, capo di tuti capi , wielki
rozgrywający itp itd / - jak on wpływa na funkcjonowanie miasta i regionu -
czy jego postać czemuś w ogóle służy ? czy ktoś jest jemu lojalny ? czy
inni działacze platformy typu moras powinni odgrywać większą rolę w
platformie ? czy też kończy się czas schetyny gdyz polityk żyjący
wyłącznie w cieniu , zakulisowy gracz traci i zawsze wywołuje skojarzenia
mafijnego charakteru jego władzy i wpływów ?- czy taki polityk nie ogranicza
naszych demokratycznych praw wpływu na politykę ?