Dodaj do ulubionych

RZECZNIK praw obywatelskich we Wrocławiu

11.06.04, 22:31
Doktor Lis jest super! Kto nie chodził do niego na wykłady niech żałuje.
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafis The Big Magic Ass Licker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.04, 23:54
      Nie podlizuj się wykładowcom, mój wniosek dotyczący twoich faszystowskich
      wypowiedzi na forum, będzie rozpatrywał ktoś inny.
      • wielki_czarownik Ach to ty. 12.06.04, 10:00
        Kto będzie rozpatrywał? Ksiądz proboszcz? A może dozorca?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka