wielki_czarownik 11.06.04, 22:31 Doktor Lis jest super! Kto nie chodził do niego na wykłady niech żałuje. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rafis The Big Magic Ass Licker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.04, 23:54 Nie podlizuj się wykładowcom, mój wniosek dotyczący twoich faszystowskich wypowiedzi na forum, będzie rozpatrywał ktoś inny. Odpowiedz Link Zgłoś
wielki_czarownik Ach to ty. 12.06.04, 10:00 Kto będzie rozpatrywał? Ksiądz proboszcz? A może dozorca? Odpowiedz Link Zgłoś