Gość: zło IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.06.04, 12:12 a gdzie zdjęcie? ostatnio były wybebeszone zwłoki to dlaczego nie ma zdjęcia narkotyków ukrytych w pochwie ? zawiodłem się i to bardzo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj