Dodaj do ulubionych

MPEC a sprawa wrocławska :)

IP: 213.199.196.* 27.07.04, 20:14
19-07-2004 Zbigniew Kazimierczak (Puls Biznesu)
Jeśli nie będzie atrakcyjnych ofert, Wrocław zrezygnuje z prywatyzacji MPEC.
Ma plan awaryjny zdobycia potrzebnych pieniędzy. Kurs giełdowy Miejskiego
Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (MPEC) z Wrocławia zanurkował ostatnio
poniżej 10 zł. To może rzutować na oferty inwestorów, którzy chcieliby
odkupić kontrolny pakiet akcji spółki, jaki zaoferuje gmina Wrocław.

Mam nadzieje, że w związku z tym nie będą cieli inwestycji typu Oławska czy
Świdnicka.

Obserwuj wątek
    • Gość: ! Re: MPEC a sprawa wrocławska :) IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.07.04, 20:37
      Myślę, że akurat tych inwestycji nie utną...
      • Gość: talkinghead Re: MPEC a sprawa wrocławska :) IP: *.komuny.ibrokers.pl / *.ibrokers.pl 27.07.04, 20:43
        akurat energetyka raczej bedzie w cenie i sie nie spieszy i do tego MPEC we
        Wroclawiu ma duze plany internetowe co zwieksza atrakcyjnosc w przyszlosci.

        pzdr
        th
    • Gość: Rafis Re: MPEC a sprawa wrocławska :) IP: 213.199.196.* 27.07.04, 21:22
      Tak MPEC to bardzo wartosciowa firma. Taki firm nie sprzedaje sie o cenie
      giełdowej tylko po cenie z wyceny przedsiebiorstwa. Tą wiadomosc traktuje jako
      sygnał od UM dla wszystkich chętnych do kupna MPECU.Ratusz pokazuje, że nie
      musi sprzedac MPECU teraz i słabe oferty finansowe nie będą brane pod uwage :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka