Gość: Rafis
IP: 213.199.196.*
27.07.04, 20:14
19-07-2004 Zbigniew Kazimierczak (Puls Biznesu)
Jeśli nie będzie atrakcyjnych ofert, Wrocław zrezygnuje z prywatyzacji MPEC.
Ma plan awaryjny zdobycia potrzebnych pieniędzy. Kurs giełdowy Miejskiego
Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (MPEC) z Wrocławia zanurkował ostatnio
poniżej 10 zł. To może rzutować na oferty inwestorów, którzy chcieliby
odkupić kontrolny pakiet akcji spółki, jaki zaoferuje gmina Wrocław.
Mam nadzieje, że w związku z tym nie będą cieli inwestycji typu Oławska czy
Świdnicka.