Gość: pall mall
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
04.08.04, 23:58
... we Wrocławiu źle się dzieje. Tak spektakularna inwestycja na pl.
Grunwaldzkim okazała się kichą nie przeciętną. Strach pomyśleć co wybuduje
przy Powstańców Pan Czarnecki, obawiam się, że też projekt nie powali nas na
nogi. Własciwie została jeszcze jedna działka, na której może powstać duża
inwestycja zmnieniająca oblicze Wrocławia, mianowicie Centrum Południowe.
Obawiam się, że tam długo długo nic nie powstanie, a jeżeli już to będzie to
również porażka. Jezlei chodzi o Komunikację Miejską i drogi też porażka. Nie
będę śmiał porównywac biednego Wrocławia do stolicy ale chociazby do Poznania
czy Krakowa. Niestety wypadamy i w tych przypadkach marnie.
Cieszyć niestety nie ma się z czego, a na opini o ładnym rynku długo nie
pociągniemy. Szkoda.... bo mogło być nie źle