Dodaj do ulubionych

Zajęcia na "trawce"...słonku, świeżym powietrzu...

03.04.02, 23:05
Kiedy drodzy profesorowie znów wyjdziemy na zieloną trawkę by mieć zajęcia na
świeżym powietrzu...???
Obserwuj wątek
    • beatice Re: Zajęcia na 04.04.02, 10:14
      Ooo tak! Słońce, trawka, mrówki i inne robaczki... Ach kiedy to będzie?
      Postmodern, myślę, że czwartkowe zajęcia na świeżym powietrzu byłyby
      najwłaściwsze.
      Pozdrawiam.
      • arvena Re: Zajęcia na 04.04.02, 10:41
        trawka i psie pozostałości na niej..brrrr:(
        chyba wolę ławeczki na ostrowie!
        Postmodern- miło cię widzieć:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka