postmodern 03.04.02, 23:05 Kiedy drodzy profesorowie znów wyjdziemy na zieloną trawkę by mieć zajęcia na świeżym powietrzu...??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beatice Re: Zajęcia na 04.04.02, 10:14 Ooo tak! Słońce, trawka, mrówki i inne robaczki... Ach kiedy to będzie? Postmodern, myślę, że czwartkowe zajęcia na świeżym powietrzu byłyby najwłaściwsze. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
arvena Re: Zajęcia na 04.04.02, 10:41 trawka i psie pozostałości na niej..brrrr:( chyba wolę ławeczki na ostrowie! Postmodern- miło cię widzieć:) Odpowiedz Link Zgłoś