Gość: Rafis IP: 62.29.254.* 19.09.04, 12:40 Futuralia-czyli europejski zjazd małych i średnich przedsiebiorców odbędzie sie we Wrocławiu w 2006 roku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: WuWu Wrocławska FUTURE IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 14:35 Mamy Futuralia, na które nie będzie jak dojechać i dolecieć(likwidacja międzynarodowych połączeń kolejowych i lotniczych). Wszyscy goście chyba dopłyną Odrą. Najlepiej wpław. Oto nasza FUTURE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rafis Re: Wrocławska FUTURE IP: 62.29.254.* 19.09.04, 14:51 Nie wiedziałem ze zlikwidowali międzynarodowe połączenia lotnicze, cos więcej na ten temat? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Wrocławska FUTURE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 15:16 Paryż znika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Wrocławska FUTURE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 16:53 Najbardziej mnie bawi jak Pan Sudoł promocyjnie rozdaje bilety w "Barze". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: y&roll Re: Wrocławska FUTURE IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 18:06 Czy ktoś wie gdzie te targi odbywały sie do tej pory i jakie korzyści przyniosły one miastom, które były ich organizatorem w przeszłości? Czy ktoś oprócz Wrocławia starał się o organizację targów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Futuralia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 18:13 www.futurallia.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: y&roll Re: Futuralia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 18:31 Dzięki za linka (: Uważam, że dobrze, że taka impreza odbędzie się we Wrocławiu. Chodzi jednak o to by zdawać sobie sprawę, że prawo do organizacji Futuralii to nie jest to jakiś ogromny sukces. Piszę to po to by rozczarowanie już po ich odbyciu nie było zbyt wielkie zaś obecny splendor jaki mógłby spłynąć na władze miasta nie był nieadekwatny to rzeczywistej skali sukcesu. Z tej stronki wynika, że jest to impreza integracyjna, pewna platforma biznesowa odbywająca się od parunastu lat w niewielkich miasteczkach krajów frankojęzycznych i w zasadzie niewiele więcej ... Rzeczywiście EXPO to to nie jest. Organizatorom oczywiscie życzę powodzenia a Wrocławiowi aby skorzystał na tej imprezie. Odpowiedz Link Zgłoś