Dodaj do ulubionych

Mamy Futuralia! :)

IP: 62.29.254.* 19.09.04, 12:40
Futuralia-czyli europejski zjazd małych i średnich przedsiebiorców odbędzie
sie we Wrocławiu w 2006 roku.
Obserwuj wątek
    • Gość: WuWu Wrocławska FUTURE IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 14:35
      Mamy Futuralia, na które nie będzie jak dojechać i dolecieć(likwidacja
      międzynarodowych połączeń kolejowych i lotniczych). Wszyscy goście chyba
      dopłyną Odrą. Najlepiej wpław. Oto nasza FUTURE
      • Gość: Rafis Re: Wrocławska FUTURE IP: 62.29.254.* 19.09.04, 14:51
        Nie wiedziałem ze zlikwidowali międzynarodowe połączenia lotnicze, cos więcej
        na ten temat? :)
        • Gość: erni Re: Wrocławska FUTURE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 15:16
          Paryż znika.
          • Gość: erni Re: Wrocławska FUTURE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 16:53
            Najbardziej mnie bawi jak Pan Sudoł promocyjnie rozdaje bilety w "Barze".
            • Gość: y&roll Re: Wrocławska FUTURE IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 18:06
              Czy ktoś wie gdzie te targi odbywały sie do tej pory i jakie korzyści
              przyniosły one miastom, które były ich organizatorem w przeszłości? Czy ktoś
              oprócz Wrocławia starał się o organizację targów?
    • Gość: erni Re: Futuralia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.04, 18:13
      www.futurallia.com/
      • Gość: y&roll Re: Futuralia IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 19.09.04, 18:31
        Dzięki za linka (: Uważam, że dobrze, że taka impreza odbędzie się we
        Wrocławiu. Chodzi jednak o to by zdawać sobie sprawę, że prawo do organizacji
        Futuralii to nie jest to jakiś ogromny sukces. Piszę to po to by rozczarowanie
        już po ich odbyciu nie było zbyt wielkie zaś obecny splendor jaki mógłby
        spłynąć na władze miasta nie był nieadekwatny to rzeczywistej skali sukcesu. Z
        tej stronki wynika, że jest to impreza integracyjna, pewna platforma biznesowa
        odbywająca się od parunastu lat w niewielkich miasteczkach krajów
        frankojęzycznych i w zasadzie niewiele więcej ... Rzeczywiście EXPO to to nie
        jest. Organizatorom oczywiscie życzę powodzenia a Wrocławiowi aby skorzystał na
        tej imprezie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka