Dodaj do ulubionych

KUP LAMPKI DO ROWERU!!

03.10.04, 22:12
Ze strony KWP
www.dolnoslaska.policja.gov.pl/
"25.09.2004 godz. 22:15,
ROGÓW LEGNICKI,
Kierujący samochodem osobowym m-ki Peugot 205 23-latek, na prostym odcinku drogi potrącił 49-letnią kobietę kierującą rowerem, która poruszała się bez wymaganego oświetlenia. Rowerzystka poniosła śmierć na miejscu. Kierowca auta - trzeźwy. Postępowanie prowadzi KMP w Legnicy."

Ludzie!! MYŚLCIE!! Lampka na rowerze może uratować wam życie!
Obserwuj wątek
    • tomek854 Re: KUP LAMPKI DO ROWERU!! 03.10.04, 23:25
      O dziwo zgadzam sie w 100% z WC. Odblask - 2 zlote tylny czerwnony. Diodki mozna juz po ok. 10 zl sztuka kupic, a jak kogos nie stac to zesdtaw badziewny w supermarkecie diodki tyl + reflektorek przod za 12 zlotych. + bateryjki. Niech to wszystko w sumie kosztuje 30 zlotych - czy wy ciemniaki tak nisko cenicie swoje zycie, ze zalujecie 30 zlotych?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka