wielki_czarownik
03.10.04, 22:12
Ze strony KWP
www.dolnoslaska.policja.gov.pl/
"25.09.2004 godz. 22:15,
ROGÓW LEGNICKI,
Kierujący samochodem osobowym m-ki Peugot 205 23-latek, na prostym odcinku drogi potrącił 49-letnią kobietę kierującą rowerem, która poruszała się bez wymaganego oświetlenia. Rowerzystka poniosła śmierć na miejscu. Kierowca auta - trzeźwy. Postępowanie prowadzi KMP w Legnicy."
Ludzie!! MYŚLCIE!! Lampka na rowerze może uratować wam życie!