Gość: mk IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 22.10.04, 21:07 ten bal jest dopiero jutro, tj. w sobotę :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Wojtek Re: Trzydziestolecie XIV LO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 22.10.04, 22:00 Juz nikt nie pamieta jak dyrektor wywalal uczniow ze szkoly za noszenie krzyzy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szalona urszulanka Re: Trzydziestolecie XIV LO IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.04, 22:40 to oburza naszą społecznośc taka jawna dyskryminacja w mojej szkole im większy KRZYŻ tym lepiej. wzgłoszę zażalenie do biskupa i tyle w tej sprawie AMEN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: papa dance [...] IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.04, 22:37 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PAPA DANCE Re: Trzydziestolecie XIV LO IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.04, 22:47 a w ogóle to nienawidze tego durnego Łaźniaka z wada wymowy, duńska wypruwa flaki z uczniów żeby wykuli kolejne 1000 słówek, a Bąk jest całkiem spoko Stefi tylko tak groźnie wygląda, ale lubi "z gorzką nutką", a że uczniowie mdleją, to już nie od niej zależy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klasa 1d Re: Trzydziestolecie XIV LO IP: *.net / *.internetdsl.tpnet.pl 22.10.04, 22:51 Nasza koleżanka mdlała tylko ze zmęczenia, (zakuwanie po nocach bynajmniej nie jest zdrowe - przyp. papa dance), a te oskarżenia są oburzające. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tfurca CZTERNASTKA IP: *.provider.pl 23.10.04, 13:32 probably the best school in the universe ... ... mimo to bylismy i bedziemy ELITA, jestem dumny ze skonczylem te szkole, nauczylem sie tam wiele, moj umysl nie tylko obejmowal mat-fiz ale wszelakosc nauki ... j.polski z prof.bursztyn czy tez wf z ralskim oraz inne, teatry dadaistyczne czy tez insze innosci... nowa czternastka ma totalne zaplecze, ogromne powietrznie, bk ciasnoty, daleko od centrum co nie kusi wagarami, sale komputerowe ogrom, basen, boisko trawiaste, kilka sal gimnastycznych, i wkrotce wroci na piedestal pierwszej szkoly w polsce pod kazdym wzledem... Odpowiedz Link Zgłoś
sothis666 Re: CZTERNASTKA 23.10.04, 19:35 > probably the best school in the universe ... > ... mimo to bylismy i bedziemy ELITA, - i to, wlasnie to, co napisałeś sprawia, ze czasem nie przyznaje sie w ogóle do jakiego liceum chodzilem. Albowiem juz w szkole sredniej doszlo do mnie ze aby byc elita nie wystarczy sie nią mianować (a wręcz się nie powinno). Jestem ze swojej bydy zadowolony i chodzilo sie tam fajnie, ale to byl początek 90'. A potem... potem szkółce się pogorszyło. I sądzę że w równej mierze można tam zdobyć świetne wykształcenie co obciążenie społeczne z powodu prania mózgu i wpojenia świadomości, że się jest Bóg wie kim. Co z tych 2 opcji - zależy juz od człowieka. A wiem co mówię, bo spotykam potem absolwentów. W szkole wyższej. Słowo 'elita' wobec nich nie jest zawsze słowem właściwym. A teksty powyżej o dyr. Dobrzyckim są niestety prawdziwe. Sam pamiętam jak wzywał na korytarzu sprzataczkę od k... I wiele innych numerów. Ale liczy się twarz medialna szkoły, prawda? Nawet historia nie zawsze pamieta 'wie es wirklich war' ;) pozdr:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tfurca Re: CZTERNASTKA IP: *.provider.pl 24.10.04, 15:46 interesuje mnie tylko co mi daly te cztery lata pobytu tam, to ze byly jakies grzeszki, zawsze sa :) kazdy kto przeszedl to pieklo ma pokore rowniez, a to ze jestem dumny z odbycia edukacji w tym przybytku wiedzy, hmmm coz. fajnie. "... niemozliwego nic dla nas nie ma, natura temu nie przeczy ..." Odpowiedz Link Zgłoś
sothis666 Re: CZTERNASTKA 25.10.04, 01:05 > "... niemozliwego nic dla nas nie ma, natura temu nie przeczy ..." Pomijając poważniejsze tematy, bodajże w chemicznym było napisane w szufladzie: "...wszystko mozliwe jest w naszej grupie, nawet otworzyć parasol w ..." ;) -i do tej pory nie wiem czy istnieje alternatywna wersja CAŁEGO hymnu szkoły:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Anja Re: CZTERNASTKA IP: 195.33.129.* 25.10.04, 12:59 jest, napisana przez moja klasę na potrzeby ligii klas, pozdrowienia Odpowiedz Link Zgłoś
sothis666 Re: CZTERNASTKA 25.10.04, 13:10 > jest, napisana przez moja klasę na potrzeby ligii klas, pozdrowienia Aniuuuu, no to na co czekasz, zacytuj nam:))) Kazdy tekst który da sie zaspiewać do tej niepowtarzalnej melodii jest na wagę złota:) pozdrowienia!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fels Re: CZTERNASTKA IP: *.nd.e / *.e-wro.net 25.10.04, 11:06 chodziłam do tej szkoły w 87/90 i nie żałuję , wiem że ta szkoła szczególnie w tamtych czasach dawała możliwości poszerzenia horyzontów i takie tam bla bla tylko z perspektywy lat wiem że nigdy nie posłałabym do niej mojego dziecka i to tyle komentarza .... pozdrawiam absolwentów Odpowiedz Link Zgłoś
sunday nie ELITĄ, a ELYTĄ, ELYTĄ... 24.10.04, 01:32 > probably the best school in the universe ... > ... mimo to bylismy i bedziemy ELITA, Nie ELITĄ, a ELYTĄ, elytą... tfurco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tfurca Re: nie ELITĄ, a ELYTĄ, ELYTĄ... IP: *.provider.pl 24.10.04, 15:47 HMMM czym tylko chcesz mozemy byc :) Odpowiedz Link Zgłoś
jahreshka Re: nie ELITĄ, a ELYTĄ, ELYTĄ... 25.10.04, 08:49 Mój profesor (wychowawca) tak skomentował owo "probably the best school in the universe": Na pewnej ulicy otworzył swój warsztat krawiec. Wiadomo, reklama dźwignią handlu, więc nad dzwiami wywiesił szyld z napisem "Najlepszy krawiec w mieście". Niedługo potem na owej ulicy otworzył swój warsztat kolejny krawiec. A na szyldzie napisał "Najlepszy krawiec w kraju". Minęło trochę czasu, i na ulicy pojawił się trzeci krawiec - z szyldem "Najlepszy kraweic w Europie". A czwarty krawiec, który także w tym miejscu otworzył warsztat, na swoim szyldzie napisał "Najlepszy krawiec na TEJ ulicy". Pozdrawiam wszystkich absolwentów XIV LO (sama nim będąc). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: afilipinka Re: Trzydziestolecie XIV LO IP: 213.155.167.* 23.10.04, 18:31 Owszem, moge pokazac lepsza szkole: 13 LO w Szczecinie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: breslauer OK. IP: *.provider.pl 24.10.04, 15:48 Jest wiele lepszych szkol w polsce, dobrze byc w czolowce. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: saint Re: BAL BYL WYPASIONY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.04, 23:39 Bal byl swietny. Wszystko wspaniale zorganizowane. pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lidia Skonieczna Re: BAL BYL WYPASIONY IP: 5.5R* / 208.17.215.* 25.10.04, 14:31 Przykro mi, ze nie moglam wziasc udzialu. Cztery lata w XIV LO wspominam z sentymentem. Z perspektywy dwudziestu paru lat...Chetnie skontaktuje sie z bylymi absolwentami XIV LO, szczegolnie chetnie z absolwntami klasy "b" rocznik 80. pozdrowienia. Lidia Skonieczna-Sacco. lidia.sacco@axa-advisors.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Koronkiewicz Re: BAL BYL WYPASIONY IP: *.ip.nd.e-wro.net.pl 31.10.04, 03:26 Podziękowania dla organizatorów, a w szczególności dla p. Ralskiego. Warto docenić takie zaangażowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: graduate W ramach gali powinna odbyć się pierwsza rozprawa Dobrzyckiego IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 09.12.04, 21:21 Odpowiedz Link Zgłoś