Gość: Rafis
IP: 213.199.196.*
29.10.04, 21:19
Conajmniej dwa a byc moze nawet 3 i to tylko jesli chodzi o 2 firmy czyli
Multikino i Cinema City.
1)Multikino podobno juz dogadało się z ECHO.
2) Cinema City ma byc w Galerii Europa(kompleks tradycyjnego kina plus IMAX)
oraz zastanawiaja sie czy nie wybudowac tez kina na swojej działce na Witolda.
Trzeba tez zauwazyc ze we Wrocku nie ma swojego kina takze silver screen.