Dodaj do ulubionych

Co to za dziewczyna?

IP: 62.233.177.* 09.11.04, 16:53
Mozna ją spotkać na Oławskiej ( www.wroclaw.pl/m23280/p23293.aspx) i
na Kwidzyńskiej ( www.wroclaw.pl/m23280/p23296.aspx ) a na pl.
Powstańców Wielkopolskich ( www.wroclaw.pl/m23280/p23322.aspx ) też
była ale wsiadla do tramwaju :-{
Obserwuj wątek
    • Gość: _ Re: Co to za dziewczyna? IP: *.VERIZONE.COM.PL / *.verizone.com.pl 13.11.04, 22:33
      To Ziuta, tirówka z trasy. Ale wzamian za pozowanie do wizualek pozwolili jej
      "biegać" po nowym rewiże. Tym razem w mieście.
    • piast9 Re: Co to za dziewczyna? 13.11.04, 22:39
      Patrzę na te wizualizacje i doprawdy nie wiem którą z widocznych tam postaci
      można nazwać "dziewczyną".
      • svarte_sjel Re: Co to za dziewczyna? 13.11.04, 22:43
        piast9 napisał:
        > Patrzę na te wizualizacje i doprawdy nie wiem którą z widocznych tam postaci
        > można nazwać "dziewczyną".

        Kwidzyńska, na pierwszym planie...
        • piast9 Re: Co to za dziewczyna? 14.11.04, 18:43
          To jest jakiś potwór a nie dziewczyna.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka