Gość: zyczliwy
IP: 62.233.177.*
09.11.04, 16:53
Mozna ją spotkać na Oławskiej ( www.wroclaw.pl/m23280/p23293.aspx) i
na Kwidzyńskiej ( www.wroclaw.pl/m23280/p23296.aspx ) a na pl.
Powstańców Wielkopolskich ( www.wroclaw.pl/m23280/p23322.aspx ) też
była ale wsiadla do tramwaju :-{