Gość: as IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 16.11.04, 22:18 Kobietki, jakie macie zdanie o ginekologu Tytusie Nowaku? Czekam na opinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: maggie Re: Tytus Nowak IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 17.11.04, 12:41 Bardzo sympatyczny, dokładny, bylam u niego kilka razy i ogolne wrazenie dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Karolina P Re: Tytus Nowak IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 17.11.04, 16:08 polecAm !! zdanie jak najlepsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Re: Tytus Nowak IP: *.core.lanet.net.pl / *.core.lanet.net.pl 17.11.04, 18:34 Ile bierze za wizyte? Odpowiedz Link Zgłoś
naiwny_debilek Re: Tytus Nowak 17.11.04, 18:39 No i czy nie traktuje widowni po macoszemu? Odpowiedz Link Zgłoś