Dodaj do ulubionych

Strachowice CARGO

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 22:06
W pierwszych 2 miesiącach 2005 Strachowice odprawiły 432 ton cargo. To prawie
połowa tego co w całym (kiepskim) 2004 roku. Oby tak dalej.
www.airport.wroclaw.pl/stat.php?inf=scargo
Obserwuj wątek
    • Gość: Rafis Re: Strachowice CARGO IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 31.03.05, 22:11
      To kolejny( i jeden z wielu) efekt wzmozonej aktywnosci inwestycyjnej w sferze
      przemysłu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.
      Efekt domina :)
      • Gość: ! Re: Strachowice CARGO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.03.05, 22:47
        Good news!
        :cheers:
        • el_matador9 Re: Strachowice CARGO 04.04.05, 11:28
          wspaniale.kukeki keszeki warakama kjuszju wukemi dentaku,oby niedługo
          uruchomiono regularne połączenia cargo Wrocław-Nagoya i Wrocław-Kitakyushiu.
    • Gość: erni Re: Strachowice CARGO IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.05, 12:13
      Z Japonia jeszcze nie ma, ale co tydzień lata cargo wojskowe Globemasterem na
      lini Wrocław-Bagdad.


      • Gość: HG Re: Strachowice CARGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 15:10
        niestety wojskowe cargo (czyli ruslany, globemastery, Casy) nie jest wliczane do statystyk (tajne/poufne)
        Poczatek roku we WRO byl taki udany bo lataly "maszyny rolnicze" do Bagdadu (wygrane kontrakty Bumaru). Wozily je cywilne ILy76.
        • Gość: rabuch101 Re: Strachowice CARGO IP: 217.97.150.* 18.04.05, 21:26
          Wyniki za marzec są niemal równie dobre (uwzględniwszy ilość dni w miesiącu)
          www.airport.wroclaw.pl/stat.php?inf=s2005. Czy to także kontrakty
          irackie?
          Widać też wyraźny wzrost ruchu pasażerskiego i to jeszcze prawie bez Ryanair'a.
          • Gość: ! Re: Strachowice CARGO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.04.05, 21:30
            Kolejna bardzo dobra wiadomość ze Strachowic. Oby tak dalej!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka