Gość: rabuch101 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.05, 22:06 W pierwszych 2 miesiącach 2005 Strachowice odprawiły 432 ton cargo. To prawie połowa tego co w całym (kiepskim) 2004 roku. Oby tak dalej. www.airport.wroclaw.pl/stat.php?inf=scargo Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Rafis Re: Strachowice CARGO IP: *.wro.vectranet.pl / 213.199.196.* 31.03.05, 22:11 To kolejny( i jeden z wielu) efekt wzmozonej aktywnosci inwestycyjnej w sferze przemysłu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Efekt domina :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Re: Strachowice CARGO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 31.03.05, 22:47 Good news! :cheers: Odpowiedz Link Zgłoś
el_matador9 Re: Strachowice CARGO 04.04.05, 11:28 wspaniale.kukeki keszeki warakama kjuszju wukemi dentaku,oby niedługo uruchomiono regularne połączenia cargo Wrocław-Nagoya i Wrocław-Kitakyushiu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erni Re: Strachowice CARGO IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 04.04.05, 12:13 Z Japonia jeszcze nie ma, ale co tydzień lata cargo wojskowe Globemasterem na lini Wrocław-Bagdad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: HG Re: Strachowice CARGO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 15:10 niestety wojskowe cargo (czyli ruslany, globemastery, Casy) nie jest wliczane do statystyk (tajne/poufne) Poczatek roku we WRO byl taki udany bo lataly "maszyny rolnicze" do Bagdadu (wygrane kontrakty Bumaru). Wozily je cywilne ILy76. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rabuch101 Re: Strachowice CARGO IP: 217.97.150.* 18.04.05, 21:26 Wyniki za marzec są niemal równie dobre (uwzględniwszy ilość dni w miesiącu) www.airport.wroclaw.pl/stat.php?inf=s2005. Czy to także kontrakty irackie? Widać też wyraźny wzrost ruchu pasażerskiego i to jeszcze prawie bez Ryanair'a. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ! Re: Strachowice CARGO IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.04.05, 21:30 Kolejna bardzo dobra wiadomość ze Strachowic. Oby tak dalej! Odpowiedz Link Zgłoś