Gość: malutka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 00:19 prosilam o nagranie przepieknej barki iabba pateri co??? prosze z calego serca gdzie mam to odszukac??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rzulw Abba Pater 06.04.05, 00:33 affe.pl/pater/pater_noster.wmv a Barkę masz w wątku "Barka" Odpowiedz Link Zgłoś