Dodaj do ulubionych

kiedy w koncu marsz dla Papieza?

IP: *.martel.biz 06.04.05, 00:38
sroda czy czwartek? Rynek, Hotel Wroclaw czy Grunwald-Ostrow Tumski?
Obserwuj wątek
    • Gość: Dobra Nowinka Przybywajcie! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.05, 00:39
      Środa spod Placu Jana Pawła II o 13.00!
      Przybywajcie!
    • waznainformacja Pl.Grunwaldzki 06.04.05, 00:43
      --------------------------------------------------------------------------------
      W czwartek, w przeddzień pogrzebu Jana Pawła II, ulicami Wrocławia przejdzie
      Biały Marsz Wdzięczności za Pontyfikat Jana Pawła II. Wyruszy on z Pl.
      Grunwaldzkiego spod D.S. Słowianka o godz. 20:00 i będzie się kierowac na
      Ostrów
      Tumski, tak by o 21:37 zabłysło stamtąd światełko dla Ojca Świętęgo.
      Przyjdzmy
      ubrani na bialo ze swiecami w rekach.

      Przekaz swoim znajomym...
      • rzulw Rynek - Środa i Pl.Grunwaldzki - Czwartek 06.04.05, 00:54
        W ŚRODĘ, czyli jutro zbieramy się na wrocławskim Rynku o godz 20:00
        Czy to ważne dokąd powędrujemy? (Ostrów, Hotel Wrocław, Partynice) Ustali się na
        miejscu.
        Możemy nawet cały czas być na rynku... będzie łatwiej nas znaleźć i dołaczyć do
        nas.

        -------------------------------------------------------------------------------

        W CZWARTEK, w przeddzień pogrzebu Jana Pawła II, ulicami Wrocławia przejdzie
        Biały Marsz Wdzięczności za Pontyfikat Jana Pawła II. Wyruszy on z Pl.
        Grunwaldzkiego spod D.S. Słowianka o godz. 20:00 i będzie się kierowac na
        Ostrów
        Tumski, tak by o 21:37 zabłysło stamtąd światełko dla Ojca Świętęgo.
        Przyjdzmy
        ubrani na bialo ze swiecami w rekach.

        Przekaz swoim znajomym...

    • Gość: julka Re: kiedy w koncu marsz dla Papieza? IP: *.martel.biz 06.04.05, 00:49
      no nie... :( to juz dwie wersje... myslicie, ze ludzie beda chcieli przyjsc i w
      srode i w czwartek? jesli to bedzie zupelnie niezorganizowany tlum ciagnacy
      ulicami to ludzie sie zniechceca...tak sadze... bardzo chce wziac w tym udzial,
      a mieszkam pod Wroclawiem. Mam roczna coreczke ktora chce zabrac ze soba -
      rzetelna i ostateczna informacja jest dla mnie szalenie istotna...
      • waznainformacja Re: kiedy w koncu marsz dla Papieza? 06.04.05, 00:53
        CZWARTEK CZWARTEK CZWARTEK

        DO ZOBACZENIA

        DATA: 7.04.05
        GODZINA: 20.00
        MIEJSCE: PL. GRUNWALDZKI (D.S.Słowianka)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka