Gość: MistrzBo IP: 194.146.120.* 11.05.05, 22:13 KUSZA!!!! Ale pech!!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Endriu Re: Kontuzja Jarosława Hampela IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.g.INTELINK.pl 11.05.05, 22:37 Co oni mają za tory w tej Szwecji ?? Chyba ściągają od Torunia ze takie dziury są :P Kurcze szkoda Jarka, ale jednak zdrowie ważniejsze. Andreas... Ty tez sie kuruj :) Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adam Re: Kontuzja Jarosława Hampela IP: *.petrus.com.pl 11.05.05, 23:40 jakby w Toruniu były same dziury to Ricki nie wykrecilby czasu oponad 1 sekunde lepszego od dawnego rekordu tory Crumpiego!!! ten tor jest poprostu przyczepny i wymaga dobrego przygotowania fizyczneo no i oczywiscie trzeba miec szybciuuutka maszyne... a tak swoja droga to zal Hampelka bo to naprawde dobry zaodnik a poza tym sympatyczny gosc czego nistety nieda sie powiedziec o zdecydowanej wiekszosci zuzlowcow:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pech Re: Kontuzja Jarosława Hampela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 22:38 taki sport Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toruń Ale szkoda... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 22:39 Nie będzie go też na meczu z Apatorem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CKM Częstochowa z Jarkiem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.05, 23:22 Szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!! Swoją drogą szkoda,że nie pojedzie w GP... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drummer Kusza:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 22:48 Oj Mistrzu Bo, kusza jak nic!!! Ale ja do Zielonki jade, trzeba w Miśka wierzyć. Liczymy na Ciebie Sparteńko!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tom Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: *.ztpnet.pl 12.05.05, 00:03 ... w Zielonej Górze bez niego" No nie chciałbym zmartwić wrocławskich działaczy, ale tak się składa,że od dwumeczu z Atlasem rozpocznie się marsz w górę drużyny ZKŻ-u. Tak więc nie liczcie na punkty w niedzielę!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CKM-fan Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: 83.16.117.* 12.05.05, 08:16 nie bądż taki pewny,rumunie jeden,szykujcie się na 1-szą ligę.Mały wracaj do zdrowia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mario Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 09:54 Hahaha, dobrze wszyscy wiedz ze zielona dziura jest w tym sezonie chlopcem do bicia i murowanym kandydatem do spadku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fanfanfalubaz Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: *.ztpnet.pl 12.05.05, 12:32 Życzę Hampelkowi szybkiego powrotu do zdrowia , kto jak kto ale nikt (poza niektórymi jełopami w Zielonej Górze) nie cieszy sie z kontuzji zawodników z dtużyny przeciwnej. pamietajmy ze mecze WTS-ZKZ zaliczaja sie do tzw.meczów przyjazni , wiec pozostaje kibicowac a nie wyciągać prostackie wnioski ze ktoś jest chłopcem do bicia. Życie zweryfikuje kto bedzie lepszy Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielonogorzanin Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: 194.78.40.* 14.05.05, 09:57 Licze bardzo na to ze w koncu ZKZ zacznie jezdzic przed swoimi rywalami kto wie moze juz w najblizszym meczu z Atlasem..... uwazam ze Jarek Hampel to nasz nalepszy obecnie polski zawodnik i zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia. Nie dobrze dla wszystkich polskich kibicow ze nie bedzie go w Szwecji Kibic z Zielonej Gory PS Do Mario ... kto spadnie do 1 ligi zobaczymy po zakonczeniu sezonu. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.05.05, 11:52 Dajcie juz luz z tym zuzlem. Kogo to obchodzi? Co w Slasku koszykarskim? Kto bedzie sponsorem? A nie jacys tam wariaci, ktrzy ciagle jezdza w lewo? Nudne to. I poza Polska w zadnym kraju ludzie sie tym nie interesuja. To sport drugiej kategorii. Odpowiedz Link Zgłoś