Dodaj do ulubionych

Kontuzja Jarosława Hampela

IP: 194.146.120.* 11.05.05, 22:13
KUSZA!!!! Ale pech!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Endriu Re: Kontuzja Jarosława Hampela IP: *.fordon.INTELINK.pl / *.g.INTELINK.pl 11.05.05, 22:37
      Co oni mają za tory w tej Szwecji ?? Chyba ściągają od Torunia ze takie dziury
      są :P

      Kurcze szkoda Jarka, ale jednak zdrowie ważniejsze.
      Andreas... Ty tez sie kuruj :)

      Pozdrawiam
      • Gość: adam Re: Kontuzja Jarosława Hampela IP: *.petrus.com.pl 11.05.05, 23:40
        jakby w Toruniu były same dziury to Ricki nie wykrecilby czasu oponad 1 sekunde
        lepszego od dawnego rekordu tory Crumpiego!!! ten tor jest poprostu przyczepny
        i wymaga dobrego przygotowania fizyczneo no i oczywiscie trzeba miec
        szybciuuutka maszyne... a tak swoja droga to zal Hampelka bo to naprawde dobry
        zaodnik a poza tym sympatyczny gosc czego nistety nieda sie powiedziec o
        zdecydowanej wiekszosci zuzlowcow:(
    • Gość: pech Re: Kontuzja Jarosława Hampela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 22:38
      taki sport
    • Gość: Toruń Ale szkoda... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 22:39
      Nie będzie go też na meczu z Apatorem...
      • Gość: CKM Częstochowa z Jarkiem!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.05.05, 23:22
        Szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Swoją drogą szkoda,że nie pojedzie w GP...
    • Gość: drummer Kusza:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.05, 22:48
      Oj Mistrzu Bo, kusza jak nic!!! Ale ja do Zielonki jade, trzeba w Miśka
      wierzyć. Liczymy na Ciebie Sparteńko!!!
    • Gość: Tom Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: *.ztpnet.pl 12.05.05, 00:03
      ... w Zielonej Górze bez niego" No nie chciałbym zmartwić wrocławskich
      działaczy, ale tak się składa,że od dwumeczu z Atlasem rozpocznie się marsz w
      górę drużyny ZKŻ-u. Tak więc nie liczcie na punkty w niedzielę!!
      • Gość: CKM-fan Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: 83.16.117.* 12.05.05, 08:16
        nie bądż taki pewny,rumunie jeden,szykujcie się na 1-szą ligę.Mały wracaj do
        zdrowia!
      • Gość: mario Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.05.05, 09:54
        Hahaha, dobrze wszyscy wiedz ze zielona dziura jest w tym sezonie chlopcem do
        bicia i murowanym kandydatem do spadku.
        • Gość: fanfanfalubaz Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: *.ztpnet.pl 12.05.05, 12:32
          Życzę Hampelkowi szybkiego powrotu do zdrowia , kto jak kto ale nikt (poza
          niektórymi jełopami w Zielonej Górze) nie cieszy sie z kontuzji zawodników z
          dtużyny przeciwnej.
          pamietajmy ze mecze WTS-ZKZ zaliczaja sie do tzw.meczów przyjazni , wiec
          pozostaje kibicowac a nie wyciągać prostackie wnioski ze ktoś jest chłopcem do
          bicia.
          Życie zweryfikuje kto bedzie lepszy
          Pozdrawiam
        • Gość: zielonogorzanin Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: 194.78.40.* 14.05.05, 09:57
          Licze bardzo na to ze w koncu ZKZ zacznie jezdzic przed swoimi rywalami kto wie
          moze juz w najblizszym meczu z Atlasem..... uwazam ze Jarek Hampel to nasz
          nalepszy obecnie polski zawodnik i zycze mu szybkiego powrotu do zdrowia. Nie
          dobrze dla wszystkich polskich kibicow ze nie bedzie go w Szwecji
          Kibic z Zielonej Gory

          PS
          Do Mario ... kto spadnie do 1 ligi zobaczymy po zakonczeniu sezonu.
          Pozdrawiam
          • Gość: kk Re: Cha cha cha... "poradzimy sobie... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 14.05.05, 11:52
            Dajcie juz luz z tym zuzlem. Kogo to obchodzi? Co w Slasku koszykarskim? Kto
            bedzie sponsorem? A nie jacys tam wariaci, ktrzy ciagle jezdza w lewo? Nudne
            to. I poza Polska w zadnym kraju ludzie sie tym nie interesuja. To sport
            drugiej kategorii.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka