Gość: Boyenka
IP: *.wroclaw.dialog.net.pl
10.07.02, 19:58
Bardzo rozczulił mnie fakt spotkania się naszych radnych
w sprawie rekreacji we wrocławiu - polecam wszystkim ten
link na waszym portalu - rewelacja ale nie dziwota że
jesli mamy takich głupków w rzadzie to dlaczego nasi
mieli by byc madrzejsi poza tym czepiam sie a dzisiaj
taki upał wiec wiekszość radnych zamiast dyskutować o
rekraacji chyba wolała jej zażywać - bo poco w miescie w
którym podobno ma byc EXPO jaka rekreacja - kupa śmiechu
- samozadowolenie radnych. A propos po wpisaniu hasla we
Wrocławiu ,BASENY" wysąpił komunikat - cytuje nie
znaleziono ... no coments