Dodaj do ulubionych

Ciąg dalszy basenów

IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.07.02, 19:58
Bardzo rozczulił mnie fakt spotkania się naszych radnych
w sprawie rekreacji we wrocławiu - polecam wszystkim ten
link na waszym portalu - rewelacja ale nie dziwota że
jesli mamy takich głupków w rzadzie to dlaczego nasi
mieli by byc madrzejsi poza tym czepiam sie a dzisiaj
taki upał wiec wiekszość radnych zamiast dyskutować o
rekraacji chyba wolała jej zażywać - bo poco w miescie w
którym podobno ma byc EXPO jaka rekreacja - kupa śmiechu
- samozadowolenie radnych. A propos po wpisaniu hasla we
Wrocławiu ,BASENY" wysąpił komunikat - cytuje nie
znaleziono ... no coments
Obserwuj wątek
    • Gość: eva21 Re: Ciąg dalszy basenów IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.07.02, 20:11
      Nic, a nic się nie czepiasz-masz tylko oczy otwarte. Wrocław aż prosi się o
      przyzwoity obiekt sportowy i rekraacyjny!!!!!!!!! Nie tylko prosi, ale i
      zasługuje na coś takiego; mamy tradycje pływackie, trenerów, chętną do treningu
      młodzież. I tyle. Nikt nie dba jak trzeba, nawet o to, co już jest. Hece z
      basenem na Racławickiej i na Skarbowców. Obciach. I do tego gorąco...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka